X
تبلیغات
زولا

بهترین ذکر و دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور | متن دعای عشق و محبت

شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 21:09

متن دعای عشق و محبت فوری بهترین ذکر و دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور ذکر و دعا برای عاشق کردن و جلب عشق از راه دور ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور,دعا و طلسم قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,’اذکار و ادعیه مجرب برای جلب عشق و محبت معشوق,طلسم و جادو برای جلب عشق و محبت معشوق,سحر و جادو قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,استفاده از دعا و ذکرهای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,راهها و روشهای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور


در این پست از سایت mypixlove.blogsky.com ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور را برای شما عزیزان قرار دادیم . برای جلب عشق و معشوقه و محبت معشوق از راه دور اذکار و دعاهای قرآنی بسیار قوی و مجرب وجود دارد که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد ./

ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور

ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور

ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور,دعا و طلسم قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,’اذکار و ادعیه مجرب برای جلب عشق و محبت معشوق,طلسم و جادو برای جلب عشق و محبت معشوق,سحر و جادو قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,استفاده از دعا و ذکرهای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق,راهها و روشهای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور

 

دعا برای افزایش عشق و محبت بین دو نفر

دعا برای افزایش محبت 

ذکر و دعای قوی برای جلب عشق و محبت معشوق از راه دور

چند نکته کلیدی قبل از نوشتن تعویذات

سلام .این نکات کلیدی رو قبل از نوشتن خوب رعایت کنین.این نکات کلیدی را شما در هیچ سایت و از زبان هیچ استادی نشنیده اید.البته خیلی از اساتید هم این مسائل را رعایت نمیکنند(یه موقع بد برداشت نکنین.من قصد توهین هم ندارم)

قبل از شروع دعا این ذکر را خوانده به چهار طرف فوت کنید

((یا حفیظ یا حافظ یا وکیل یا متین))

بعد از آن ۷ بار آیت الکرسی بخوانید,ابتدا به خود و بعد به چهار طرف فوت کنید.بعد از آن هیچ تکلم نکنید.و قبل از نوشتن روی کاغذی که میخواهید دعا بنویسید فوت کنید.

سپس قبل از نوشتن با انگشت سبابه روی کاغذ بنویسید(یا بدوح).

توجه کنین گفتم با انگشت سبابه(انگشت اشاره).به انگشتتان نه جوهری بزنید نه چیزی فقط روی کاغذ( یا بدوح) را بنویسید

انگشت سبابه

اگر برای محبت و عاشقی مینویسید.حتما دهان خود را در حین نوشتن شیرین کنید.اگر برای دشمنی و عداوت مینویسید دهان خود را در حین نوشتن ترش کنید.

اگر طالع مطلوبتان آتشی است رو به شرق بنشینید و دعا بنویسید(دعایی بنویسید که باید در آتش اندازید)

اگر طالع مطلوب شما خاک است باید رو به قبله بنشینید و دعا را نبویسید(و دعا را باید دفن کنید)

اگر طالع مطلوبتان باد است رو به شمال بنشینید و شروع به نوشتن تعویذ کنید(و دعا را زیر درخت در معرض باد قرار دهید تا باد به او برخورد کند)

اگر طالع مطلوبتان آبی است رو غرب بنشینید و شروع به نوشتن تعویذ کنید( و باید دعا را با آب حل کرده و آب به مطلوبتان بدهید تا بنوشد)

طریقه بدست آوردن لوح تعویذ:

اسم مطلوب را به ابجد کبیر حساب کرده و بر ۳ تقسیم میکنیم.باقیمانده اگر

اگر باقیمانده ۱ شد روی لوح معدن(لوح مس,آهن,سرب,نقره,و. . .)

اگر باقیمانده ۲ شد روی لوح نبات(کاغذ)

اگر باقیمانده ۳ شد روی لوح حیوانی(پوست آهو . . . )

اگر باقیمانده صفر شد ۲ تا به آن اضافه کنید.یعنی لوح نبات(کاغذ)

بعد از پایان هر تعویذ همیشه این امضا را بنویسید که از رموز اسم اعظم است

علوم غریبه

(کاربرانی که تازه وارد هستند یا برای اولین بار وارد سایت شدند و این مطالب را میخوانند.مطمئنا سوالات زیادی دارند که میخواهند در قسمت نظرات مطرح کنند.لطفا سوال نفرمایید.لطفا به بخش آموزش این سایت بروید و مطالبهای آموزشی را از ابتدا مرور فرمایید)

صلوات بر قلب نازنین آقا امام زمان

*********************************

۱. آمده که هر که آیة الکرسی را هفت روز نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزند

رو به قبله یازده مرتبه بخواند و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد

نماید البته آن شخص دوست او گردد.

۲. هر کس خواهد کسی را عاشق خود کند این آیه که به آیه مَوَدَّت مشهور است

و به شیرینی و میوه یا چیزیکه مطلوب او باشد چهارده مرتبه در شب بخواند

بدمد و به خوردش دهد بیشک بر او عاشق شود و آیه این است:

((یُحِبُّونَهُم کَحُبِّ الله وَ الذینَ امنوا اَشَدَّ حُبّاً لِلّه))

۳. اگر کسی عاشق شده ونمی تواند به وصالش برسد روز پنج شنبه بعد از نماز

« صبح وعشاء»ابتداء صلوات بفرستد ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را

تکرار کند .بعد از ان یک صلوات بفرستد.سپس چشمان خویش را بسته ودر خیال

خود معشوق را تصورکند وظاهر نماید وبه سینه ی او بدمد ،بی شک معشوق او

به او رجوع خواهد کرد.مجرب است.

۴. برای بدست اوردن محبت شخص مقابل،۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

(ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا

۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب

است:

«وما رمیت اذ رمیت …(تا)الله رمی»

۵٫ دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به

محبت شما احضار گردد

بسم الله الر حمن الرحیم

وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ

لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا

فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة

الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

۶٫ دعای زیر را نوشته و بر روی آن یک سنگ سنگین قراردهید زبان آن شخص

بسته می شود و با شما با محبت رفتار می کند

یا َمعشَرَ الجِنِّ وَ اَلاِنسِ اِنَ استَطعتِمُ اَن تَنفَذوا مِن اَقطارِ السَمواتِ وَ الاَرضُ فَانفَذوا

لا تَنفَذون اِلّا بِسُلطان . لسان فلان بن فلان علی حب فلان بن فلان

هر گاه بخواهی کسی را تسخیر کنی وضو بگیر ودو رکعت نماز به جای بیاورودر هر رکعت بعد از حمد هفت مرتبه این ایه را بخوانید((عَسَی اللهَ اَن یَجعَلَ بَینَکم وَبَینَ الَذینَ عادَیتُم مِنهُم مَوَدَةً واللهُ غَفورٌ رَحیم))
وپس از سلام نماز نیز این ایه را هفت مرتبه بخوانید‹‹اَللهُمَ لَین لی فلان بن فلان کَما لَینتَ الحَدیدَلِداوود وسَخِرهُ لی کَما سَخَرتَ ریحَ لِسُلَیمان›› این نماز را تا یک هفته بخوانید مجرب است حتی در بعضی مواقع با یکبار خواندن هم نتیجه دارد بستگی به حالات روحی شخص دارد

*****************************

دعا برای افزایش عشق و محبت بین دو نفر

دعا برای افزایش محبت

پرسش:ایا دعاها و اعمال معتبر و قابل اعتماد است؟
پاسخ به سوال :

برادر گرامی این کتاب ها و بیشتر کتاب هایی که در ردیف آن قرار می گیرد معتبر نیستند و نمی توان به آنان استناد کرد و بعید نیست عمل کردن به محتویات آن حرام باشد.
کسی که اینگونه اعمال را انجام می دهد قطعا مورد غضب و سخت خداوند قرار می گیرد. زیرا موجبات گرفتاری و زحمت بندگان خدا را فراهم کرده است.
چنین فردی خود خواه و متکبر است که می خواهد دیگران را مسخر خود قرار دهد و تکبر از گناهان بزرگ است.
بهتر است به جای این که وقت خود را صرف جلب محبت دیگران کنید در مسیر الهی قدم بردارید و به گونه ای زندگی کنید که محبوب خداوند تعالی و امام زمان علیه السلام باشید.
فرض کنید حالا با انجام این اعمال خود را محبوب دیگری کردید و آن بیچاره را واله و سرگردان خود نمودید، فکر می کنید به همین اندازه کار تمام می شود یا تازه ابتدای کار است؟! اگر کسی از این راه عاشق دیگری شود زندگی را بر کام خود و معشوقش حرام می کند و مشکلات و سختی زیادی در پی دارد که بعد از آن دوباره باید به این فکر کند که چه کند تا این علاقه کم شود دوباره ختم دیگر بگیرد تا…
بعد از گذشت ایام می بیند زندگی خود را در این امور صرف کرده و ندای الرحیل و موت که رسید متوجه می شود که اعمالش همه شیطانی بوده و حالا یک عمر تا ابد باید حسرت کارهای نفسانی خود را با آتش سوزان قهر الهی و آه حسرت خود تحمل کند.
اگر قدری به عواقب و نتیجه ای که از این اعمال بدست می آید تفکر کنید هیچگاه به فکر انجام دادن یا امتحان کردن آن نمی افتید.
پیشنهاد می کنیم به جای این که عمر شریف خود را صرف مطالعۀ این کتاب ها کنید به مطالعۀ کتاب های اصول دین و اعتقادات روی بیاورید و توحید خود را قوی کنید و در فکر اصلاح خود باشید.
برای مطالعه کتاب های زیر پیش نهاد می شود:
۱. رسالۀ مرجع تقلید خود.
۲. کتب اخلاقی مثل معراج السعاده مرحوم نراقی و اخلاق شبّر و مقالات آیت الله شجاعی.
۳. زندگی نامۀ علمای بزرگ مثل آیت الله قاضی، محمد جواد انصاری همدانی، علامه طباطبایی و…

اساسا در شرع مقدس ان طلسم و ذکری حرام است که جنبه الهی و شرعی ندارد ولی اوراد مثل کارد است که استفاده محلل و غیر محلل دارد پس نیت شخص مستفید است که استفاده را حرام یا حلال میکند وحکم کلی در مقام محل تامل است
پاسخ دادن
احسانی
مرداد ۱۳, ۱۳۹۳ در ۶:۳۰ ب٫ظ

با سلام , مادری هستم که دخترم به تازگی و با اصرار با خانواده ای از شهر دیگر ازدواج کرده . دخترم وقتی پای این خانواده در میان است اصلا احترام من را نگه نمی دارد با اینکه در دوران عقد هستند با تندی با من صحبت می کند و هر چه شوهرش بگوید همان است و هرچه من بگویم بد . درصورتی که هر چه برای این ازدواج اسان گرفتم و باب میل خانواده داماد کوتاه امدم هروز بدتر می شود و شوهرم نیز ۳ سال است فوت کرده و ۳ دختر دیگر هم دارم ولی دخترم به حرف خواهر هایش هم گوش نمی دهد. بدون اجازه و یا صحبت با من به مسافرت می روند و هر کاری دلشان می خواهد می کنند . چکار کنم که محبت دخترم به من بشتر شود . ممنونم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مرداد ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۹ ق٫ظ

با سلام
توکل بر خدا کنید با توسل به اهل البیت واحترام گذاشتن به دختر و دامادتان و همچنین کثرت ذکر صلوات می تواند مشکل شما را بر طرف کند و این را هم توجه داشته باشید خیلی در زندگی انان دخالت نکنید می تواند مشکل ساز باشد والسلام
پاسخ دادن
trtt
فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در ۶:۳۳ ب٫ظ

سوال از محضر آیت الله بهجت(ره): چند سال است که در کارهایم دچار مشکل می شوم که راهها به رویم بسته می شود، از جمله در زمینه اشتغال و ازدواج، و هرچه از خدا طلب یاری می کنم، راه مساعدی گشوده نمی شود؟
پاسخ آیت الله بهجت(ره): بسمه تعالی – زیاد از روی اعتقاد کامل بگویید:(استغفر الله)، هیچ چیز شما را منصرف نکند غیر از ضروریات و واجبات تا کلیه ابتلائات رفع شود، بلکه بعد از رفع آنها هم بگویید، برای اینکه امثال آنها پیش نیاید، و اگر دیدید رفع نشد، بدانید یا ادامه نداده اید، یا آنکه با اعتقاد کامل نگفته اید. والله العالم.(به سوی محبوب،ص۸۳)
همچنین یکی از شاگردان آیت الله بهجت(ره) از قول ایشان نقل می نمودند که برای همسر یابی و ازدواج کردن، باید در روز جمعه یک ساعت قبل از اذان ظهر، نماز جعفر طیار را که در مفاتیح آمده بخواند و در سجده با تضرع و زاری از خداوند بخواهد تا گشایش در امر ازدواجش ایجاد نموده و همسری مناسب نصیبش فرماید و با اذان ظهر جمعه این را به پایان رساند. و هر جمعه این نماز را تکرار نموده و انجام دهد. تا انشاء الله به نتیجه برسد.

علی
مرداد ۱۸, ۱۳۹۳ در ۴:۲۸ ب٫ظ

سلام من ۶ ماهه عقد کرده ایم با خانمم الان نزدیک دو ماه هستش به من می گوید تو را دوست ندارم و تو رو نمی توانم تحمل کنم و در خانه پدرش هستش و قهر کرده و هم دیگه رو نمی بینیم و نامزد هستیم الان به نظر شما چکار کنم دو جلسه هم تشکیل داده ایم ولی باز هم جواب رد داده است راه چاره چی هستش
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مرداد ۱۹, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۴ ق٫ظ

با سلام برای هر کاری راه چاره وجود دارد ا در دین اسلام بن بست نداریم حتما برای رفع مشکلتون به مشاوره روانشناس مراجعه نمایید باید بررسی شود علت اینکه نمی تواند شما را تحمل کند چیست ؟تادر جهت اصلاح ان باشید .کثرت صلوات را فراموش نکنید وفق باشید
پاسخ دادن
سیدجعفر
مرداد ۷, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۱ ب٫ظ

باسلام نمازشب رابه طورمرتب بخوان ودردل شب قرآن بخوان /عزیزم دعای توسل یادت نره .برخداتوکل کن انشا لله خیرمیشه
پاسخ دادن
آیسل
فروردین ۳۱, ۱۳۹۵ در ۴:۵۳ ب٫ظ

برو سراغ یکی دیگه
پاسخ دادن

پرنیا
مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ در ۶:۱۳ ب٫ظ

سلام من ١٠ سال بود که عاشق پسری شده بودم.دورادور شنیده بودم که او نیز مرا دوست دارد،حدودا ۵ ماه پیش به من درخواست دوستی داد و گفت که مرا خیلی دوس دارد با اینکه هر دو همدیگه رو خیلی دوس داریم ولی همیشه بینمان دعواست و قهر ،ایشان تک پسره بود و پدر هم ندارد تو این چند ماه متوجه شدم خیلی تحت تاثیر خواهر و مادرش است ،خودش چیزی به من نگفته ولی از حرفاش فهمیدم خیلی تحت فرمان اناست ،من چه کنم که به خودم نزدیکترش کنم،نمیخام از اونا هم دور بشه ولی توجش به من بیشتر شه ،ممنون میشم راهنمایی کنید چون من واقعا بدون اون نمیتونم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مرداد ۲۵, ۱۳۹۳ در ۸:۱۴ ب٫ظ

بسلام چنانچه پسری دختری را واقعا دوست داشته باید باید به خواستگاری برود وارتباط با نامحرم هیچگونه وجه شرعی ندارد وبه صلاح نمی باشد وچنانچه به هر دلیلی از خواستگاری امتناع ورزید فورا ارتباط با او را قطع کنید موفق باشید
پاسخ دادن

مژده
مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در ۰:۰۱ ق٫ظ

سلام.من دو ماهه عقد کردم.نامزدم هیچ تو جهی به من نداره و کمی خسیسه.احساس میکنم مثل قبل دیگه دوسم نداره .ازدواج ماهم سنتی بوده.خواهش میکنم راهنماییم کنین.ممنون
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مرداد ۲۶, ۱۳۹۳ در ۵:۱۹ ق٫ظ

با سلام داشتن یک صفت بد دلیل نمی شود نسبت به به طرف مقابل بدبین شوید باید توکل به خدا داشته باشید .دنبال این باشید علت اینکه شما را دوست نمی دارد چیست ؟بعضی وقت ها توهمات باعث می شود فکر کنید که شمارا دوست نمی دارد که در واقع اینطور نیست شاید تلقین باشد .اول وقت سعی کنید نماز بخوانید واز خداوند بخواهید انشا الله مشکلتون بر طرف خواهد شد .موفق باشید
پاسخ دادن

احمد اسدی
شهریور ۱۴, ۱۳۹۳ در ۹:۱۹ ق٫ظ

با سلام . خواهر یتیمی دارم که مجبور است بامن زندگی کند وهیچ راه چاره ای هم ندارد متاسفانه خانمم از او بدش میایدو به خاطر کوچکترین کارهایش ایراد می گیرد خانمم می گوید دلم برایش میسوزد ولی تحملش را ندارم و جلو چشم نباید بیاید .چکار کنم که محبت خانمم نسبت به خواهرم عوض شود
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
شهریور ۱۴, ۱۳۹۳ در ۷:۳۲ ب٫ظ

باسلام سعی شوددر مورد احترام به یتیم از لحاظ ثواب و فضیلت واهمیت ان از دیدگاه قران وروایات باایشان صحبت شود ودر عین حال از کثرت صلوات غفلت نفرمائید.
پاسخ دادن

امیر
شهریور ۱۸, ۱۳۹۳ در ۲:۵۲ ب٫ظ

سلام
لینک دانلود تم امام خامنه رو میخواستم
برای اشتراک گذاشتن در گروه های واتساپ
پاسخ دادن
سلام
شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱:۲۱ ب٫ظ

لطفا ذکری را بگوی که بخوانم معشوق برگرد با این که از من دور هست چکار کنم علاقه اش به من بیشتر شود
ممنون می شوم راهنمایی کنی
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
شهریور ۲۸, ۱۳۹۳ در ۶:۱۸ ق٫ظ

زیاد صلوات بفرستید وهمچنین هر زمان به یاد او افتادی این ذکر را بگویید اللهم اعطنی من فضلک موفق باشید سعی کنید از عشق های مجازی پرهیز نمایید
پاسخ دادن

سمانه
شهریور ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۳ ب٫ظ

سلام مدتیه که به پسری علاقه مند شدم از لحاظ مالی از ما بالاترند چکارکنم که به من علاقه مند بشه؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ در ۶:۴۹ ق٫ظ

باسلام معمولا علاقمندی های یک طرفه ی دختر خانم ها، بی ثمر است و از عوامل اساسی و موثر در کاهش تدریجی شانس ازدواج آنان به شمار می رود.سعی کنید به خداوند توکل کنید چه خوب گفته اند خواهان کسی باش که خواهان تو باشد .اولا معلوم نیست که شما در انتخاب خود اشتباه نکرده باشید وبا دعا وتوسل بخواهید محبت دیگری جلب کنید پایدار نخواهد بود مگر خداوند بخواهد بنابر این امر واگذار نمایید به خود خداوند واز او بخواهید انچه به مصلحت شماست برایتان فراهم شود حتما با مشاوره دینی مشورت کنید.
پاسخ دادن

ناشناس
شهریور ۲۹, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۷ ب٫ظ

سلام
من یک دوستی دارم که مثل داداش می مونیم وداداش صداش میکنم خیلی دوستش دارم میخوام اونم نسبت به من همینظوری باشه
پاسخ دادن

ناشناس
اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ در ۰:۴۷ ق٫ظ

خب کم محلش کن تا اونم بیشتر دوستت داشته باشه
پاسخ دادن

دنیا
شهریور ۳۱, ۱۳۹۳ در ۷:۴۵ ب٫ظ

من ی خاستگار دارم ک خیلی دوسش دارم و اونم منو دوست داره پسره خوبیه و تحصیل کرده پدرم هر بار ی بهانه ای واسه رد کردن اونا میاره و اجازه نمیده ما به هم برسیم ی دعا ک کمک کنه پدرم راضی ب ازدواج من با ایشون بشه رو بگید لطفا
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
شهریور ۳۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۵ ب٫ظ

با سلام لطفا توجه داشته باشید که بابای شما تجربه شون از شما بیشتر است وهر پدری بدخواه فرزندش نیست شما ببینید دلیل مخالفت بابایتون چیست؟ قانع نشدید حتما با مشاوره دینی در میان بگذارید در هر صورت کثرت صلوات برای هر مشکلی بسیار موثر است به خدا توکل کنید نگران نباشید خداوند بندگانش را دوست دارد امید است انچه به مصلحت شماست فراهم گردد. موفق باشید .
پاسخ دادن
ناشناس
مهر ۵, ۱۳۹۵ در ۹:۵۱ ق٫ظ

دنیا جان عزیزم پدرت صلاح تورو میخواد شاید یه چیزی میدونه که تو نمیدونی
پاسخ دادن

شادی
مهر ۱, ۱۳۹۳ در ۲:۳۰ ق٫ظ

سلام من چند ماهی است با پسری میحرفم خانواده هایمان در اطلاع هستند و یکبار خواستگار امده اند فعلا همانطور مانده رابطه ما خیلی صمیمی شده که من با خانواده انها رفت امد دارم اما فعلا یک حریم شرعی بین ما نیست چند بار هم رابطه سر لجبازی خواستیم تمام کنیم اما من انقدر دوسش دارم از خدا خواستم برگشته حالا چکار کنم رابطه ما محکم و شرعی بشود؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مهر ۱, ۱۳۹۳ در ۱:۳۰ ب٫ظ

باسلام چنانچه پس از مشورت وتحقیقات وبا رضایت والدین انتخاب صورت گرفته وبه یکدیگر علاقه مند می باشید سعی شود هر چه سریع تر برای انکه رابطه بین شما حرام نباشد وبا دوام باشد عقد هر چند موقت جاری شود در این صورت رابطه محکم و شرعی خواهد بود والا معلوم نیست رابطه دوام پید کند وبه ضرر خواهد بود از شر وسوسه های شیطان به خدا پناه ببرید.موفق وموید باشید
پاسخ دادن

محمد
مهر ۶, ۱۳۹۳ در ۶:۲۴ ق٫ظ

سلام چند ماھی ھست بہ یک دختری خیلی علاقہ دارم ولی اون اھمیتی بہ من نمیدہ و بھش دسترسی ندارم
اگہ چارہ ای باشہ لطفا بفرمائید!
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مهر ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۲۷ ب٫ظ

با سلام عزیزم از قدیم گفتند خواهان کسی باش که خواهان تو باشد باید ببینید علت عدم علاقه او به شما چیست ؟راهکاری پیدا کنید چنانچه تصیم ازدواج با او دارید سعی کنید بطور رسمی از او خواستگاری کنید والا به نفع شماست که او را فراموش کنید در هر حال از یاد خداوند غافل نشوید و از خواندن نماز اول وقت غفلت نکنید موفق باشید
پاسخ دادن
محمد
مهر ۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۲ ب٫ظ

سلام
حرف قدیم را قبول دارم ولی مجبورم علت عدم علاقہ را مطمئن نیستم خوشبختانہ نماز اول وقت را فراموش نمی کنم اگہ ذکری یا دعای باشہ حتما بھم بگین در ضمن بھش دسترسی ندارم
ممنون!
اصغر سلمان زاده
مهر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۹:۳۱ ب٫ظ

با سلام زیاد صلوات بفرستید

فهیم
مهر ۱۳, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۸ ب٫ظ

سلام من تا به حال توزندگیم بافردنامحرمی ارتباط دوستی نداشتم وازدواج شرعی واصولی ازخداخواستم تاالان ک۲۵سالمه خداتوجهی بهم نکرده تااینکه یه خواستگارمناسب برام اومد بااینکه همودیدیم وهم من وهم اون پسندیدیم قبل این که من جوای بدم ب واسطمون گفت پشیمون شده نمیدونم چرافک کرده ماسخت گیریم خیلی دوس دارم برگرده وازدواج کنم توروخداراهنماییم کنیدچکارکنم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مهر ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۱۹ ق٫ظ

با سلام در هیچ حالی نباید از درگاه الهی مایوس شد خداوند مصلحت بندگانش را به خوبی می داند به خداوند توکل کنید واز یاد او غافل نشوید
پاسخ دادن

محمد
مهر ۱۶, ۱۳۹۳ در ۱:۱۶ ب٫ظ

سلام.من عاشق دختر همسایه هستم ٣ساله الان دارم پا میزنم،ولی طرف جواب منفی بهم داد عنوانش و فهمیدم که یکی دیگه بین ما پایش وسط گذاشته نمیذاره خانوادش راضی هستن.طرف میگه من قصدازدواج هم ندارم خودم مطمعنم که کسی دوست ندارد.ولی من نمیتونم بدون اون زندگی کنم خیلی دشواره برام.از خانوادش شرم میکنه زیاد.به نظرشما من باید چکار کنم خداییش اگه بتونین کاری کنین حاظرم ١٠میلییون بدم فقط قبول بکنه.
پاسخ دادن

ناشناس
اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۴ در ۶:۱۷ ق٫ظ

سلام یه دعایی هست میگم انجام بده یا الله و یا محمد و یا علی و یا فاطمه و یا صاحب زمان ادرکنی والا تهلکنی ..
پاسخ دادن

نفس
مهر ۱۷, ۱۳۹۳ در ۰:۴۹ ق٫ظ

سلام… یعنی اگر این کارهارو انجام بدیم گناه میکنیم و زندگیه خوبی نخواهیم داشت.. لطفا سریع پاسخ بدید
پاسخ دادن
هستی
مهر ۲۰, ۱۳۹۳ در ۱:۰۵ ب٫ظ

با عرض سلام و خسته نباشید
مدت ۵ ماه است که ازدواج کرده ام برادرم برخورد خوبی با همسرم ندارد و این مورد باعث ناراحتی همسرم گشته تا حدی که دیگر دوست ندارد به خانه ی پدری ام بیاید درصورتیکه پدر و مادرم دوست دارند رفت و امد باشد و با برادرم دعوا می کنند. به نظر شما چه راه حلی وجود دارد؟؟
پاسخ دادن
حمید
مهر ۲۳, ۱۳۹۳ در ۶:۵۰ ب٫ظ

سلام.میخواستم بدونم این دعا هایی ک تو ی روز خاصی باید انجام بشن بعدشون ک نوشته تو چند روز تکرار بشه منظور تو همون روزاس یا از فردایی ک دعا ها رو خوندیم؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنین . ممنون میشم
پاسخ دادن
اصغر سلمان زاده
مهر ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۲ ب٫ظ

از اصغر سلمان زاده به علت مشغله زیاد نتوانستم پاسخ سوالات را بدهم منتظر بمانید پاسخ خواهم داد.
پاسخ دادن
ر
آبان ۷, ۱۳۹۳ در ۶:۱۱ ق٫ظ

سلام خیلی ممنون . چیزایی رو متذکر شدین که میدونستم ولی فراموش کرده بودم ! لطف و خواست خدا…
پاسخ دادن
پریسا
آبان ۲۰, ۱۳۹۳ در ۲:۵۷ ب٫ظ

اگر این دعاهارو خوندیم و اثر کرد,آیا گناه نیست که طرفو با دعا به سمت خودمون کشوندیم!!؟
چون خودم توى قرآن خوندم واى بر هر جادوکننده
پاسخ دادن
فاطمه
آذر ۴, ۱۳۹۳ در ۴:۳۱ ب٫ظ

سلام.یه زن هست اومده تو زندگیم و شوهرمو ازم دور کرده برام دعا کنید زندگیم داره از هم می پاشه
پاسخ دادن
فاطمه
آذر ۵, ۱۳۹۳ در ۳:۴۱ ب٫ظ

سلام
من حدودا یک ساله از پسر همسایمون خوشم اومده قصدم ازدواجه و دوست ندارم باهاش رابطه نامشروع داشته باشم وهمه چیز رو سپردم دست خدا
شما میتونید یه دعایی بهم بگید که اونم دوسم داشته باشه و بیاد خواستگاریم
ممنونم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۳ ب٫ظ

سلام سعی نکنید اینگونه فکر کنید و دنبال این نباشید با دعا کردن دیگری را به خود متوجه سازید مطمئن باشید همانگونه شما از او اطلاع دارید اوهم از شما اطلاع دارید که دختر همسایه انها هستید چنانچه شما را پسند کند حتما به خواستگاری شما می اید به خدا پناه ببرید از شر وسوسه های شیطان و فکر خودرا بیهوده مشغول نسازید توکل به خدا داشته باشید همیشه خواهان فردی باشید که خواهان شما باشد ضرر نخواهید کرد به شرطی که انچه شرع اسلام دستور داده عمل نمائید موفق باشید
پاسخ دادن
سینا
دی ۱۵, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۴ ب٫ظ

به جا اینکه دنباله دعا باشی بهش بفهمون دوسش داری
پاسخ دادن
ناشناس
اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ در ۷:۳۷ ق٫ظ

توکلت بخدا باشه عزیزم
پاسخ دادن

زکیه
آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۴:۳۷ ب٫ظ

ایااگه کسی بادعاوجادوعاشقمان شدگناه کرده ایم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آذر ۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۵ ب٫ظ

اگر پاسخ سوالاتی داده شده بررسی وکمی مطالعه کنید متوجه خواهی شد
پاسخ دادن

ناشناس
آذر ۹, ۱۳۹۳ در ۹:۴۰ ق٫ظ

دوثا پسرم باهم قهرن چکار کنم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آذر ۱۰, ۱۳۹۳ در ۹:۳۶ ب٫ظ

با سلام صدقه بدهید و زیاد صلوات بفرستید
پاسخ دادن

فاطمه
آذر ۱۰, ۱۳۹۳ در ۲:۰۳ ب٫ظ

سلام من حدودچهارسال بایه پسری هستم خیلی دوستم دااشت قبل ازاینگه بره سربازی بعدازاینکه سربازیش تموم دیگه منونمییخاددوستمم نداره تاوقتی بهش پیام یاازش سراغ بگیرم همش باعصبانیت جواب میده من خیلی دوستش دارم وبدونش نمی تونم ماطول این مدت باهم هیچ رابطه ی بدی نداشتیم همشم تلفنی باهم میحرفیم لطفااگه دعایی برای محبت دارین که برگرده فقط اخلاشم خوب بشه کمکم کنید ممنون
پاسخ دادن
مرجان
دی ۲, ۱۳۹۳ در ۶:۲۶ ب٫ظ

سلام، جناب استاد ممنون از راهنماییهاتون ، من الان دو ساله با پسری در رابطه هستم ، و هردو همدیگر رو خیلی دوست داریم و این برای هردوی ما ثابت شدست، ولی بخاطر شرایط مالی نمیتوانیم فعلا با همدیگه ازدواج کنیم ولی الان مدته یکماهه که سر چیزای بیخودی با هم بحث میکنیم و اون که تا حالا بهم تو نگفته بود دوبار بهم بی احترامی کرده ،ومن از این موضوع خیلی میترسم ، نمیخوام با رفتن پیش دعا نویسو فال گیر نگه دارمش ، ازتون خواهش میکنم دعا و یا ذکری رو بمن یاد بدید که با خوندنش محبتش رو مثل گذشته بمن زیاد کنه ودوباره با عشق زیاد بیاد پیشم و یک ذکرهم برای زرق و ثروت بهم یاد بدید، اگه باید هزینه ای هم بدم با کمال میل
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۳, ۱۳۹۳ در ۶:۴۳ ب٫ظ

با سلام ارزوی توفیق براتون دارم این را حتما می دانید رابطه با نامحرم حرام شرعی است چنانچه به این نتیجه رسیدید که می توانید در اینده باهم ازدواج کنید سعی کنید رسما از شما خواستگاری کند و پس از صحبت وتحقیق مطمئن شدید که مورد دلخواه شماست حتما عقد خوانده شود والا رابطه این چنینی به صلاح نیست .درمورد ذکر همان صلوات بهترین ذکر است ودر باره وسعت رزق دستور العمل اقای نخودکی به امام ره بعداز نماز ها بخوانید در این رابطه با امام جماعت محل خود مشورت کنید راهنمائی می فرماید انشاء الله
پاسخ دادن

فاطمه
دی ۲, ۱۳۹۳ در ۷:۴۶ ب٫ظ

سلام چگونه یک دوست صمیمی مونو کاری کنیم اوهم با ما صمیمی شود
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۳, ۱۳۹۳ در ۶:۴۵ ب٫ظ

با سلام اخلاق خوب بهترین جذب کننده دوست است
پاسخ دادن

سارا
دی ۷, ۱۳۹۳ در ۱:۲۳ ب٫ظ

با عرض سلام من عاشق یه نفرم اگه بخوام اونم عاشق من بشه چی کار کنم؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۷, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۲ ب٫ظ

با سلام از شر وسوسه های شیطان باید به خدا پناه برد.
پاسخ دادن

رضـــــــــــــــــــــــــا
دی ۷, ۱۳۹۳ در ۳:۴۱ ب٫ظ

باسلام و خسته نباشید…من به دختری علاقه مند هستم ولی خود او خبر ندارد که من دوستش دارم .میخاستم بدونم دعایی برای ایجاد علاقه در اون نسبت به من هست؟؟؟؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۷, ۱۳۹۳ در ۱۰:۰۱ ب٫ظ

با سلام اگر فردی ادعا کرد چنین دعائی وجود دارد هیچ سندی نداشته جز فریب نمی باشد.
پاسخ دادن
اصغر سلمان زاده
دی ۹, ۱۳۹۳ در ۶:۴۶ ق٫ظ

با سلام بنده اطلاعی ندارم
پاسخ دادن

دلم نمیلرزه
دی ۱۸, ۱۳۹۳ در ۴:۲۱ ب٫ظ

سلام من حدود شیش ماه ماه با یه پسر دوست شدم ولی خیلی کم همو میدیدم راهمون دور بود عشقو علاقمون خیلی زیاد بود تا اینکه بعد از شیش ماه به صیقه موقت هم درومدیم قول ازدواجی در پیش نبود ولی در موردش صحبت میکردیمبعد سه ماه از صیغه امون گفت باید جدا شیم و منو نمیخواد با اینکه عاشقمه و کلی کار ها کرد,که من سرد,شم ولیچون میدونستم تو قلبش هستم قبول نکردم گفتم یکم فرصت بده , ی سری وقایع رخ داد ک جفتمون هر روز عاشق تر میشدیم.در ضمن صیقه که شدیم فقط بخاطر دوری از گناه بود چون نوقعیت پیش اومد که بیشتر همو ببینیم نخواستیم مرتکب حرام شیم, پدر من فوت شده و شرایط صیقه شدن رو داشتم ,و در حد,گرفتن دست های هم به هم نزدیک شدیم, من خیلی دوستشدارم بنظرتون چکار کنم که باهام ازدواج کنه اون میگه نمیتونه بهم اعتماد کنه و همش بهانه میاره من واقع نمیتونم با کسی جز اون زندگی کنم بنظرتون چکار کنم که مشکلم حل شه و منو بخواد برای ازدواج,در ضمن خیلی دوستمداره ولی با ازدواج کنار نمیاد
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۱۹, ۱۳۹۳ در ۹:۰۸ ب٫ظ

با سلام شما حتما با امام جماعت محل زندگی خود صحبت کنید و تا یک مشاور دینی به شما معرفی کند
پاسخ دادن

دیانا
دی ۲۱, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۰ ب٫ظ

من دختری هستم و در دبیرستان درس میخانم.امسال با یه دختری دوست شدم که واقعا به او علاقه دارم.هم درست باهاش رفتار میکنم و هم عشق و علاقمو به هر نحوی بهش نشون میدم.اما او در حد یه فرد معمولی باهام رفتار میکنه و بعضی اوقات با کاراش منو میرنجونه.خاهشا بگید اگه این دعاها راه چاره نیست پس چه کار کنم که بیشتر بهم توجه کنه؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۹:۴۲ ب٫ظ

با سلام باید از پیامبر اسلا بیاموزیم که با رفتار خوب دیگران را جذب خویش نمود .
پاسخ دادن

تنهاترین
دی ۲۲, ۱۳۹۳ در ۸:۴۷ ق٫ظ

من ۵ ماه ازدواج کردم همش بل شوهرم سر چیزای بیخود دعوا داریم هر چی میشه فکر میکنه خونوادم یادم دادع.چه دعایی بخونم خدا ارامشو عشقو بع زندگیمون بر گردونه؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۹:۴۰ ب٫ظ

سلام دعا بدون رفتار خوب موثر نمی باشد بلکه با رفتار و شیوه های صحیح خوب زندگی کردن محبت انها را جلب نموده و در این زمینه حتما با مشاور دینی مشکلتون را درمیان بگذارید حوزه علمیه هم مشاوره تلفنی راه اندازی کرده با انها صحبت کنید. موفق باشید
پاسخ دادن

فاطمه
دی ۲۵, ۱۳۹۳ در ۹:۲۲ ب٫ظ

با سلام
من دختری مبتلا به دیابت هستم و با اینکه از لحاظ تحصیلات و قیافه و ظاهر و حجاب در سطح خوبی هستم ولی به علت بیماری ام کسی به خواستگاریم نمی اید انقدر دعا و اذکار و نماز های مختلف را خواندم که دیگه دارم خسته می شم. بارها چله نشستم و اذکار مختلف را خواندم ولی تا الان که ۲۵ سالم شده کسی به خواستگاریم نمی اید. اخه من که بیماری ام دست خودم نبوده پس چرا خود خدا یک نگاهی به من نمی کند. یک بیماری را خدا به من داده ولی من باید از سر این بیماری در مسائل دیگر نظیر ازدواجم یا نگاه افراد به من علاوه بر تحمل بار مشکلات جسمی و عوارض خود این بیماری و غصه های روحی که از داشتن این بیماری دارم باید ببینم و بکشم خواهش می کنم من خسته و ناامید را راهنمایی کنید که چی کار کنم خدا خودش اسباب ازدواج مرا فراهم کند و یک دعا یا ذکر به من بگویید. تمام دوسنتان و حتی دوخواهر م ازدواج کردند و رفتند ولی من دارم به گناه ناکرده بسوزم . خواهشمندم مررا کمک و راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۹:۳۲ ب٫ظ

با سلام در هیچ حالی نباید از رحمت الهی نا امید شد انشالله با توکل بر خداوند مشکل شما بر طرف خواهد شد و دیگر اینکه هنوز سن بالایی هم ندارید که نگران می باشید افرادی را سراغ داریم در سن بالاتری هستند و در عین حال به اینده خویش امید وارند و خداوند مصلحت بندگانش را می داند باید به رضای حق راضی باشید و از سوی دیگر خداوند در ازای این بیماری شما بهتر از ان را برای درتقدیر گرفته باشد خداوند به بندگانش هربان است نماز اول وقت از یاد نبرید .
پاسخ دادن
ناشناس
فروردین ۱۰, ۱۳۹۴ در ۸:۰۱ ق٫ظ

ان الله علی کل شی قدیر.سلام.اگه واقعا می خوای دعات مستجاب بشه هر آرزویی که داری را باید با تمام وجودت از خدا بخواهی نیتت رو صاف کن در ضمن صبر هم باید داشته باشی.
پاسخ دادن
س
فروردین ۲۶, ۱۳۹۵ در ۸:۰۸ ب٫ظ

دوست من .زندکی سخت نیست اگر گذشت و مهربانی بکنیم زندگی زیباست زیبا
پاسخ دادن

عاطفه
دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۵ ق٫ظ

با سلام و خسته نباشید من دختری هستم که تو دانشگاه یه همکلاسی پسر داشتم که یه روز به من گفت منو زیر نظر داشته وقتی دیده دختر پاکی هستم از من خوشش اومده و موضوع رو به خانوادش گفت ولی خانوادش چون من غریبه هستم مخالفت کردن چون با فامیل وصلت میکنن راستش منم از اون پسر خیلی خوشم اومدهوقتی خانوادش مخالفت کردن ما هم تصمیم گرفتیم با هم در ارتباط نباشیم من ولی اون پسر رو خیلی دوست دارم من از این ناراحتم که حتی یه بار هم نخواستن منو ببینن بعد نظر بدن به خدا اگه منو میدیدن و مخالفت میکردن ناراحت نمیشدم الان سه ماهه دیگه از اون پسر خبری ندارم ایا دعایی هست که من بخونم؟ بدون دیدنم قضاوت کردن از این در عذابم.
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۳ در ۹:۳۵ ب٫ظ

با سلام باید خواهان فردی باشید که خواهان شما باشد با ذکر و دعا اگر بخواهید محبت فردی را جلب نمائید عاقلانه نیست و دوام نخواهد داشت در عین حال توکل بر خدا را فراموش نفرمائید
پاسخ دادن

سمیه
دی ۲۸, ۱۳۹۳ در ۸:۲۵ ق٫ظ

با سلام.
آیا میشود زیاد صلوات بفرستم و از خود خدا بخواهم که با فلان شخص ازدواج کنم؟اینجوری دعا کنم خدا خشمش نمیگیره؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۸, ۱۳۹۳ در ۸:۰۶ ب٫ظ

با سلام انچه در زندگی لازم و ضرورت دارد بر اساس ایات الهی باید برخدا توکل کرد و امورات خود را به خدا واگذار نمائیم و از او بخواهیم هرانچه به مصلحت ماست عطا شود .در هر صورت کثرت صلوات مطلوب است امید است خداوند به همه توفیق دهد.
پاسخ دادن

فاطمه
دی ۳۰, ۱۳۹۳ در ۶:۳۸ ب٫ظ

باعرض سلام…ممنون از راهنماییهاتون راستش بنده نیز معتقدم هرجی مصلحت خداست پیش میاد و همه اتفافات برای رشد روحی ما بنده هاست اینومطمینم ..ولی همانطوری که گفتن قسمت همتم لازمه…من تقریبا به این نتیجه رسیدم که آمادگی تشکیل خانواد رو دارم واینکه تا حالا ازدواج نکردم خدا خواسته بعضی چیزارو بفهمم بعد وارد زندگی مشترک شم .و عرضم اینه من به یه اقایی علاقه مند شدم و جندبار شاهد نماز و عبادت ایشان بودن البته نمیگم اینا تنها ملاکه اما خوب می شه گفت از لحاظ معنوی فردی مثبت اند و من میخوام واقعا ایشونو بشناسم و نوغ نگاهشونو به زندگی بدونم میخوام برای اینده مون برنامه بریزم و اگه مشکلی هست چه مادی یا هرچی در کنارهم باشیمو حل کنیم و بقول معروف یه زندگی بسازیم…با اینکه متوجه علاقه ایشان به خودم شدم اما ایشون هنوز هیج حرفی به من در رابطه با شناخت بیشتر نزدن و شاید جرات نمی کنند…بنظرتون ابراز علاقه و پیشنهاد از طرف من کار درستیه؟؟؟جایی خوندم که بعضا دوتا همروح در مسیر زندگی هم قرار میگیرن . شک و تردید یا جرات بیان نکردن باعث میشه بهم نرسن….بنظرتون من جیکارکنم بشینم و منتظر بمونم یا همت کنم؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۳۰, ۱۳۹۳ در ۹:۰۹ ب٫ظ

با سلام
از نظر شرعی اشکال ندارد که پیشنهاد داده شود ولی احتمال دارد بعدا منت کنند ولی اگر چنانچه به این نتیجه رسیدید مورد خوبی است سعی شود غیر مستقیم اقام شود مانعی ندارد.
پاسخ دادن
نهال
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۰ ب٫ظ

سلام وممنون ازجوابای زیباتواستاد..یه درخواست دارم واسه عزیزایی که میان اینجا سوالاشونومطرح میکنن که همه ی ما آدما تو زندگی مشکل داریم اصلا زندگی بااین مشکلاته که قشنگ میشه …درهمه حال توکل بع خداکنیدهمین کافیه

لیلا
بهمن ۲, ۱۳۹۳ در ۱:۵۴ ق٫ظ

خسته شدم اززندگی خیلی ناامیدم مثله ی پرنده تو خونه زندانی ام خیلی فضای خونمون خشکوبی عاطفه س تروخدا کمکم کنید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۳, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۲ ب٫ظ

با سلام نباید در هیچ حالی ناامید باشید شما می توانید با رفتار خودتان با استعانت از خداوند به گونه ای عمل کنید فضای خانه شاداب و پراز امید و با نشاطی تبدیل شود در این رابطه حتما با مراجعه به امام جماعت مسجد محل خود از ایشون کمک بگیرید شما را حتما راهنمایی می نماید موفق باشید و بعداز هر نماز دعا بفرمایید مطئن باشید خداوند شما را کمک خواهد کرد. نا امید نباشید.
پاسخ دادن
غروب
بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۲ ق٫ظ

سلام
من دخترى ۲۶ساله هستم و کارمند.خواستگارم از کارمندهاى محل کارم هست.ایشون از من خواستگارى کرد به صورت رسمى.و خانواده هااجازه آ شنایى به ما دادن این دوران به ۵ماه رسید.در این دوران من دچار تردید میشدم و به قولى دو روز علاقه مند بودم و سه روز بى علاقه.ایشون موقعیت بدى نداشتن و از لحاظ معنوى ایرادى نداشت.فقط در مواقعى که احساس میکرد من جوابم منفى هستش تهدید به خودکشى و گریه و التماس داشت و من چندین بار ازش خواستم محکم باشه.تا اینکه ازش خواستم تا زمانى که قراره جواب قطعى بدم ارتباطمون قطع بشه ایشون فک کردن من دارم از سر باز میکنم و بهونه میارم و شروع به گفتن حلالت نمیکنم و اینا کرد و تهدید به خود کشى.و گوشى رو دو روز خاموش کرد و بعد دو روز پیام داد که قرص خورد و تشنج کرده والا خانواده من با فهمیدن قضیه ناراحت شدن و به من گفتن جواب مثبت نده این آ دم منطق نداره.من به ایشون گفتم که کار اشتباهى کردى و بهتر بود خانواده ات رو در جریان میزاشتى و بچه بازى نکن.ولى ارتباط رو قطع کرد و بعد چند هفته تو محیط کار اتفاقى همو دیدیم ولى انگار من رو نمیشناسه!!!صورتشو برگردوند!آ دمى که بدون من نمیتونست زندگى کنه…الان بین احساس و عقلم جنگه!یه جورایى هم دوستش دارم هم کاراش ناپسند بود.هم عذاب وجدان به خاطر تردید هام و اذیت شدناش.
پاسخ دادن
اصغر سلمان زاده
بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۰۸ ب٫ظ

سلام جواب شما خیلی واضح است اقایی که هنوز وارد محیط خانوادگی نشده اینگونه اخلاقی دارد چه تضمینی دارد که در اینده چنین رفتاری نداشته باشد .توکل به خدا داشته باشید و نگران نباشید حتما با یک مشاور اسلامی موضوع را مطرح کنید چنانچه خواستید تصمیمی بگیرید.خداوند شما را خیلی دوست دارد.

فاطمه
بهمن ۳, ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۰ ق٫ظ

سلام…استاد خواهشا بگید چه جوری غیر مستقیم اقدام کنیم..من منتظر جوابتون هستم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۳, ۱۳۹۳ در ۴:۰۲ ب٫ظ

سلام می توانید فردی را واسطه کنید به او بگوید بدون اینکه متوجه شود شما گفته ایید
پاسخ دادن

علیرضا
بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۹:۵۹ ق٫ظ

سلام من با دختری دوست بودم که قرار بود با هم ازدواج کنیم که حتی اون دختر به خاطر من جونشم میداد ولی تو ی هفته تغییر کرده و میگه تو رو نمیخوام به نظر شما چه مشگلی پیش اومده راحتی واسه درست کردنش هست
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۱۰ ب٫ظ

سلام از قدیم گفتند خواهان ان فردی باش که خواهان تو باشد .حتما برای خودش دلیلی داشته است والا بی جهت چرا ؟
پاسخ دادن

ایسا
بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ در ۱۱:۳۸ ق٫ظ

سلام چن هفته ایه نامزدم باهام مثل قبل نیس ازم رنجیده به خاطر کاراشتباهی که کردم چیکارکنم تا خوب شه رابطمون
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۰۳ ب٫ظ

باسلام اولا نامزدی طولانی سفارش نمی شود .به ضرر یکدیگر تمام خواهد شد اما برای کار اشتباه خود سعی کنید دیگر تکرار نشود . وجبران نمایید .
پاسخ دادن

زهرا_ ره
بهمن ۱۴, ۱۳۹۳ در ۱:۱۶ ق٫ظ

با سلام و خسته نباشید.لطفا منو راهنمایی کنید،دختری ١۴ ساله دارم،مشکلش اینست که در هیچ جا نمیتواند دوستی برای خود پیدا کند همه از او دور میشوند،با این که خیلی مظلوم و مهربان است،در مدرسه همیشه همه تقصیرات همه چیز را گردن او میاندازند،هیچ کس جذب او نمیشود،به این دلیل از مدرسه و ادمها فراری شده،تو رو خدا کمکم کنید،ایا دعایی هست که بخوانم که دیگران جذب دخترم شوند و او را دوست داشته باشند،خواهش میکنم کمکم کنید،بسیار سپاسگزارم.
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۱۱ ب٫ظ

سلام اولا باید روش چگونگی معاشرت با دیگران را غیر مستقیم به او بیاموزید وبفهمانید که با افراد خوب و همنوع چه فوائدی دارد و سعی کنید با رفت و امد با اقوام و دوستان نزدیک خود اجتماعی شود بنظر می اید شما با خویشان خود رفت و امد چندانی ندارید صله رحم برکات زیادی دارد از جمله بچه های اجتماعی تربیت می شوند.
پاسخ دادن
علی رضا
تیر ۱۸, ۱۳۹۵ در ۳:۳۲ ق٫ظ

با سلام بانیت خالص سوره الرحمن را بخواند انشالله جوابش رو خواهدگرفت همیشه سوره الرحمن بخواند
پاسخ دادن

ساره
بهمن ۱۴, ۱۳۹۳ در ۳:۵۶ ب٫ظ

سلام خسته نباشید ی راهنمایی میخواستم ازتون کمکم کنین لطفا
من ۲۴سالمه پسره موردعلاقم۲۲ساله ازنظر شرایط مالی مانندهم ولی من لیسانس اودیپلم وپرتلاش همدیگه رودوست داریم پدرپسره کرولاله خانوادم میگن چون کرولاله مردم مسخرش میکنن دخترنمیدیمش پسره کاملا ازنظراخلاق وروحیه خوب ولی خانوادم این چیزادرک نمیکنن طوری که ازشون متنفرشدم منتظر مدرک وپول هستن فقط توروقرآن کمکم کنیدپسره خوب هست وبی نمازنمیخوندالان بامن نمازشم میخونه کمکم کنید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۱۷ ب٫ظ

با سلام یکی از شرایط ازدواج را یک بار دیگر مطالعه کنید حتما با یک مشاور روانشناس اسلامی مشورت کنید . مخصوصا اختلاف سن واز همه مهتر می گویید قبلا نماز نمی خوانده برایتون مشکل ساز نشود موفق باشید.
پاسخ دادن

اروین
بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۳:۵۱ ب٫ظ

سلام لطفا هرچه زودترجواب بدین
من پسری ۱۸ ساله ام که کلی سختی کشیدمو دوره هوس و فلانو مطمنم رد کردم
الان به دختری علاقه مندم شدید ولی وضع مالی من نسبت به اون افتضاحه
باهاش حرف هم میزنم ولی کلا جوری نشون میده که انگار بهم هیچ علاقه ای نداره ولی نمیدونم چرا نمیگه که برو از زندگیم برام گنگه که ایا دوسم داره و این رفتاراش دلیل داره یا دوسم نداره و همش بازیدادنه؟؟
لطفا هرچه زودتر جواب بدین
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۱۹ ب٫ظ

سلام خواهان ان فردی باش که خواهان شما هستند .
پاسخ دادن

ناشناس
بهمن ۱۸, ۱۳۹۳ در ۴:۳۲ ب٫ظ

سلام خسته نباشید من ده سال است که ازدواج کرده ام و پسری ۸ساله دارم متاسفانه سوهرم خیلی لجباز و مغرور است و دایما مشکل پیش می آورد دوستش دارم میدانم او هم دوستم دارد چکار کنم که لجبازیش کم شود و کمی مطبع شود با تشکر از شما
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۲ ب٫ظ

سلام سعی کنید بر خلاف میل او عملکردی نداشته باشید از خدواند بخواهید که به شما سعه صدر عنایت کند لطفا چنانچه براتون مقدور است قران بخوانید حداقل روز ی ۵۰ ایه
پاسخ دادن

شهرزاد
بهمن ۲۱, ۱۳۹۳ در ۱۰:۵۰ ب٫ظ

سلام دختری تقریبا ۱۹ساله هستم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۹ ب٫ظ

سلام با خدا باشید زیرا هر فردی با خدا باشید نباید هیچ زمانی احساس تنهایی کند انکه خدا دارد چه ندارد و انکه خدا ندارد چه دارد . در مورد ازدواج هم باید با یک مشاور روانشناس اسلامی صحبت کنید و از تجربه مادرتون استفاده کنید تا زمانی که مشغول درس هستید اصلا به موضوع فکر نکنید توکل به داشته باشید او بهترین مدبر است تدبیر امور این عالم بدست اوست . نگرا ن نباشید
پاسخ دادن

احسان
بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ

داری چیزی که دخترا عاشقمون بشن بخدا از مجردی مردیم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۶ ب٫ظ

با خدا باش پادشاهی.نماز اول وقت
پاسخ دادن

مونث
بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ در ۵:۴۶ ب٫ظ

آقای سلمان زاده اینجانبه سوالی رو با شما مطرح کردم و در بخش نام از کلمه مونث استفاده نمودم به تاریخ ۲۲ بهمن ..تقاضا دارم که متن سوال را
برا ی نمایش عمومی در سایت محترمتان درج نفرمایید و فقط خطاب به مونث پاسخ فرمایید…سپاس فراوان
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۲, ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۵ ب٫ظ

سلام تشکر می کنم از شما بزرگوار همینکه متوجه شدید راهی که می رفتید اشتباه بوده باید خدا را سپاسگزار باشید مسیر بد همیشه بد است مواظب باشید بخاطر دیگران خود را به گناه نیندازید و از روح والای شهید امداد بگیرید یقینا شما را کمک خواهند کرد . و این را بدانید به ا ستناد کلام خدا در قرانش سرنوشت افراد به دست خودشون تغییر می کند مواظب باشید زیاد به یاد خدا باشید تا فردای قیات شرمنده شهدا نباشیم
پاسخ دادن

شهرزاد
بهمن ۲۳, ۱۳۹۳ در ۳:۴۸ ب٫ظ

چرانظراتم رانمیگذارید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۴, ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۷ ب٫ظ

با عرض معذرت بنده نظرات شما را ندیدم امکان داره دو مرتبه ارسال فرمایید چشم.
پاسخ دادن
لبل
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۴ در ۸:۴۰ ق٫ظ
پاسخ دادن

مریم
بهمن ۲۵, ۱۳۹۳ در ۱:۳۷ ب٫ظ

با سلام
طالع بینی خرافات است ذکر صلوات صدقه دادن ونماز اول وقت امید است مشکل برطرف شود
پاسخ دادن
ناشناس
بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۲:۴۶ ق٫ظ

محبوبه سلام خیلی کاهل نمازم وتنبل در هر کاری چی کار کنم از این وضع در بیام ممنون
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ

پاسخ شمارا طبق نظر ایت الله بهجت دادم
س) برای رفع تنبلی و کسالت در عبادات چه باید کرد؟
ج) در اوقات نشاط، مشغول به عبادت مستحبه شوید؛ و در اوقات کسالت، اقتصار بر واجبات نمایید.
پاسخ دادن
سادات
بهمن ۳۰, ۱۳۹۳ در ۹:۲۳ ب٫ظ

با سلام
دختزی هستم
اصغر سلمان زاده
اسفند ۱, ۱۳۹۳ در ۷:۰۸ ب٫ظ

با سلام اولا فکر کنید ببینید چه چیز باعث اختلاف شما شد مدت زمان عقد طولانی پیشنهاد داده نمی شود و اینگونه مسائل در دوران عقد طبیعی است خیلی واظب باشید در رفتارتون با اشان بهانه دست دیگران ندهید صدقه بدهید مشکل رتفع گردد

زینب
اسفند ۲, ۱۳۹۳ در ۸:۲۳ ب٫ظ

با سلام…دختری هستم ۲۱ساله ودانشجو.
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۲, ۱۳۹۳ در ۹:۵۶ ب٫ظ

سلام اختلاف سن زیاد امکان دارد بعدا برایتون مشکل ساز شود سعی کنید در این مورد بیشتر فکر کنید و حتما با امام جماعت مسجد محل مشورت کنید شما را به یک مشاور دینی مطمئن راهنمایی کنند .موفق باشید.
پاسخ دادن

دلشکسته
اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۰:۲۲ ق٫ظ

از کودکی باهم بزرگ شدیم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۶, ۱۳۹۳ در ۷:۳۹ ب٫ظ

با سلام شما باید در این رابطه با یک مشاور دینی که امام جماعت محل اورا به شما معرفی کند مراجعه کنید .موفق باشید توکل به خدا کنید مشکل شما برطرف خواهد شد نگران نباشید با علت را جستجو کنید برای چه شما را ترک کرده؟
پاسخ دادن

ناشناس
اسفند ۸, ۱۳۹۳ در ۱۱:۲۹ ق٫ظ

سلام من حدود ۱۰ساله است
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۸, ۱۳۹۳ در ۱۰:۳۶ ب٫ظ

سلام به او محبت کنید زیاد صلوات بفرستد تا مشکل شما برطرف شود بنده دعایی سراغ ندارم
پاسخ دادن

پانته ا
اسفند ۱۴, ۱۳۹۳ در ۵:۵۲ ق٫ظ

سلام من با یه پسر خارجی ۴,۵
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۳۳ ب٫ظ

سلام مگر ازدواج مسلمان با مسیحی جایز است؟
پاسخ دادن

دانیا ل
اسفند ۱۵, ۱۳۹۳ در ۵:۵۰ ب٫ظ

سلام. خسته نبا شین حاج اقا من اولین باره که این سا یت و دیدم.
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۳۶ ب٫ظ

سلام ادعیه ائیکه وارد شده حتما باید از لحاظ سند بررسی شود .
پاسخ دادن
اصغر سلمان زاده
اسفند ۱۵, ۱۳۹۳ در ۹:۳۹ ب٫ظ

شخصی به ایت الله بهجت گفته بودا قا حرم امام رضا (علیه السلا ) ی رویم چگونه زیارت کنیم ایشون در جواب فرموده بودند غیر از انچه در مفاتیح وارده شده نمی دانم
پاسخ دادن

سپیده
اسفند ۲۷, ۱۳۹۳ در ۳:۵۷ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در ۲:۰۱ ب٫ظ

با سلام سعی کنید با سختی ها کنار بیایید همه این مشکلات اگر کمی صبر کنید خداوند کمک خواهد کرد فقط و فقط به گرمی زندگی خوتان فکر کنید بخاطر مسائل جزیی با شوهرتون در گیر نشوید با هم مهربان باشید کاملارضایتش را بارفتارتون جلب نمایید دعا می کنم مشکلتون بزودی برطرف شود
پاسخ دادن

سپیده
اسفند ۲۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۵۸ ب٫ظ

سلام خسته نباشید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اسفند ۲۹, ۱۳۹۳ در ۲:۰۰ ب٫ظ

با سلام سعی کنید با سختی ها کنار بیایید همه این مشکلات اگر کمی صبر کنید خداوند کمک خواهد کرد فقط و فقط به گرمی زندگی خوتان فکر کنید بخاطر مسائل جزیی با شوهرتون در گیر نشوید با هم مهربان باشید کاملارضایتش را بارفتارتون جلب نمایید دعا می کنم مشکلتون بزودی برطرف شود
پاسخ دادن

محمدرضا
فروردین ۸, ۱۳۹۴ در ۷:۵۳ ب٫ظ

با سلام ی سوال داشتم این دعایی که گفتید با مشک وزعفران وگلاب بنویسیم اینو چه جوری باید نوشت لطفا بهم بگید وراهنمایم کنید ممنونم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۶ ب٫ظ

سلام این دعا ها جز خرافات است و سند معتبری ندارد لطفا مطلب را بار دیگر بطور دقیق مطالعه فرمائید
پاسخ دادن

مهسا
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱:۵۳ ق٫ظ

سلام
اون مطلب که اول گفتید ایت الکرسی را ۱۵ مرتبه بخوانیم میخواستم ببینم نوشتید ده مرتبه یا باری بگیم یا هزارو ده مرتبه؟؟؟
و اینکه اگه طر ف در دسترس نبود که بهش چیزی بدیم بخوره این کار نتیجه داره؟؟؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ ب٫ظ

سلام این دعا ها خرافات است و سند معتبری ندارد لطفا مطلب را بار دیگر بطور دقیق مطالعه فرمائید
پاسخ دادن

مهسا
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۲:۰۷ ق٫ظ

با عرض سلام و خسته نباشی
میخواستم ببینم اون مطلب اول که گفتید ۱۵بار ایت الکرسی را بخوانیم اگر بعد از انجام این کارها طرف در دسترس ما نباشد که به او چیزی بخورانیم یا اثر دارد؟؟؟و اینکه اونجا که گفتید یا باری بگید باید ده مرتبه بگیم یا هزارو ده مرتبه؟؟یعنی گفتم شاید مشکل تایپی بوده اگه جواب بدید ممنون میشم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ

با سلام این دعا ها خرافات است هیچگونه سند معتبری ندارد لطفا بار دیگر مطلب را بطور دقیق بخوانید
پاسخ دادن

محمدرضا
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۸ ب٫ظ

سلام مجدد حاج اقا پ جواب همان بود که قبلا داده شد
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۹, ۱۳۹۴ در ۲:۰۸ ب٫ظ

سلام به چنین حرف هایی که همه اش خرافات است توجه نکنید فقط توکل به خدا داشته باشید و امیدوار به اینده خویش باشید حتما خداوند متعال شما را کمک خواهد کرد
پاسخ دادن


فروردین ۱۰, ۱۳۹۴ در ۹:۲۱ ب٫ظ

با سلام عاشق یه .
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۶, ۱۳۹۴ در ۵:۵۶ ب٫ظ

سلام انکه خدا دارد چه غم دارد
پاسخ دادن

سادات
فروردین ۱۲, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۹ ب٫ظ

با سلام و احترام
دو سالی می شود که همسرم سر چیزهای کوچیک قهر می کند و بعد از یکی دو ماه باالتماس با او آشتی می کنم. از دی ماه بطور کلی ارتباطش را با من قطع کرده و هر چه پیام میدم و تلفن می کنم جواب نمیدهد. هنوز ازدواج رسمی نکرده ایم. خیلی دعا کردم. نذر و نیاز اما خدا هم منو فراموش کرده. کمکم کنید خیلی مستاصلم. خیلی دوسش دارم
پاسخ دادن
امیر
فروردین ۱۴, ۱۳۹۴ در ۵:۴۶ ب٫ظ

سلام دختری از فامیل را دوست دارم و میخواهم با اوازدواج کنم ولی به علت بزرگ بودن ایشان از من نگران آن هستم که قبل از گفتن من ازدواج کند چکار کنم؟
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۶, ۱۳۹۴ در ۵:۴۵ ب٫ظ

سلام اختلاف سن بیش از یک سال پیشنهاد داده نمی شود بازهم در این مورد مشورت کنید
پاسخ دادن

آس پیک
فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ در ۹:۲۱ ب٫ظ

با سلام
با توجه به این که شما
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۶, ۱۳۹۴ در ۵:۴۳ ب٫ظ

سلام باید خدمتون عرض کنم سعی ما بر این است پاسخ سوالات را در حد امکان بدهیم جواب شما بسیار واضح دنبال اینگونه ادعیه نباشید که سند معتبری نداشته انچه مصلحت خدا باشد اتفاق خواهد اقتاد توکل بر او داشته باشید و از محرمات دوری کنید و اهمیت به واجبات اتقو الله یجعل له مخرجا
پاسخ دادن

amir.mahdi26@yahoo.com
فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ در ۹:۲۷ ب٫ظ

سلام
راستش
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۶, ۱۳۹۴ در ۵:۵۰ ب٫ظ

با سلام سوالتون نامفهوم بود ایا از او طلاق گرفتید؟
پاسخ دادن

amir.mahdi26@yahoo.com
فروردین ۱۵, ۱۳۹۴ در ۹:۲۹ ب٫ظ

لطفا جواب بدین
پاسخ دادن
سعیده
فروردین ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۸ ق٫ظ

باسلام به تمامی دوستان و عزیزان علی الخصوص جناب استاد آقای سلمان زاده . با اینکه هر شخصی دارای درگیری های کاری ، زندگی …دارد اینجانب با مطالعه بیانات و راه حلها و نظرات عزیزان استفاده کرده و در زندگی خود به کار میگیرم .
پاسخ دادن
فاطمه
فروردین ۱۷, ۱۳۹۴ در ۷:۰۱ ب٫ظ

با عرض سلام چهارسال هست
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در ۸:۴۱ ب٫ظ

با سلام دخالت دیگران را هیچگاه حمل به بدی نکنید اینگونه فکر کنید که پدر و مادر همواره دلسوز فرزندانشون می باشند این شما ها هستید می توانید با احترام به پدر و مادر انان را به خود جذب کنید و ان وقت است به خواسته های بجای شما پاسخ خوب خواهند داد انان سخت به محبت های شما نیاز دارند مدتی به انان احترام و نیکی داشته باشید خواهی دید که چگونه ….
پاسخ دادن

saharjojo64@gmail.com
فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در ۲:۲۲ ب٫ظ

با سلام ۲ سال با پسری بودم که خارج از کشور تحصیل میکنند خانوادهای هر دو طرف نیز در جریانند و قرار بود تا ۶ ماه اینده که برمیگرده با هم ازدواج کنیم اما چند وقت پیش سر یه سری مسایل بحثمون شد و دیگه جوابمو نمیده لطفا کمکم کنید چطوری میتونم برشگردونم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در ۹:۱۰ ب٫ظ

با سلام حتما با یک مشاور دینی مورد اطینان صحبت کنید امید است مشکل شما مرتفع شود کثرت صلوات در هر حالی مطلوب است
پاسخ دادن

بنده خدا
فروردین ۱۸, ۱۳۹۴ در ۶:۲۵ ب٫ظ

در همه امور به خداوند متعال توکل کنید خداوند فرمودند:”فتوکل علی الله فهو حسبه “خداوند متعال صلاح و مصلحت ما را می داند پس همواره به او توکل کنید و در زندگیتان همیشه صبور باشید و در هیچ امری عجله نکنید زیرا عجله از کارهای شیطان می باشد هر چند ک ان کار به زیانتان باشد زیرا در همان زیان هم خداوند حکمتی نهفته دارد ک بر ما پنهان است ب هر شخصی اعتماد نکنید خداوند برای شما کافی است و اوست مالک تمام آسمانها و زمین پس در هر کاری چه بد و چه خوب شکر گذارش باشد.آالهی آمین.
پاسخ دادن
ساناز
فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در ۶:۳۳ ب٫ظ

سلام اگه اسم پدر مطلوب ندونی باید به جاش چی بذلریم ممنون میشم جواب بدید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۱۹, ۱۳۹۴ در ۸:۳۰ ب٫ظ

سلام سوال شما نامفهوم است لطفا واضح تر بفرمائید
پاسخ دادن

مینا
فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در ۶:۰۲ ب٫ظ

سلام استاد خسته نباشید
من مدتی هست که برای ازدواج با آقایی در ارتباط هستم؛خانواده ایشان اطلاع داشتن،اما پدر من اطلاع نداشت
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۴ ب٫ظ

سلام حتما مصلحتی بوده سعی کنید فراموشش کنید به خدا اعتماد داشته باشید و کارتون را به او واگذار نمایید
پاسخ دادن

مینا
فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ در ۶:۰۹ ب٫ظ

سلام ممکنه دعایی رو بهم معرفی کنید تا بتونم واسه مادر شوهرم بخونم؟به تازگی خیلی از من بدش میاد و باهام لج میکنه؛من کاری نکردم اما اون خیلی بد شده باهام
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۱ ب٫ظ

سلام دعایی در این رابطه سراغ ندارم هر چه می توانید به او محبت و نیکی کنید
پاسخ دادن

bahar477@yahoo.com
فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ق٫ظ

باسلام وخسته نباشید
بنده استادم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
فروردین ۲۹, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۳ ب٫ظ

با سلام سعی کنید حریم بین محرم و نامحرم را حفظ کنید تا خدای ناخواسته به گناه نیفتید دنیا ارزش این را ندارد که فرد معصیت خدا را انجام دهد موفق باشید
پاسخ دادن
ناشناس
فروردین ۳۰, ۱۳۹۴ در ۳:۵۳ ب٫ظ

سلام

صدف
اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۴ در ۳:۲۴ ب٫ظ

باسلام بار اوامه ب سایت خوبتون اومدم خداقوت و خسته نباشید میگم

دوس داشتم منو عین دوستان راهنمایی کنید من عاشق
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۴ در ۱:۱۶ ب٫ظ

با سلام خواهرم از قدیم گفتند خواهان فردی باش که خواهان توباشد سعی شا بی فایده است بفکر باشید اورا فراموش کنید و ازخداوند کمک بخواهید اینگونه خواهش ها زودگذر است زیاد قران بخوانید و در ایات الهی تفکر کنید حتما موفق خواهید شد عمر شریف خود صرف به بطالت نکنید حیف است هر چه به به مصلحت شما وزندگی اینده شما خواهد بود مطمئنا خداوند فراهم می نماید توکل بر او داشته باشید
پاسخ دادن

باران
اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۴ در ۳:۲۸ ب٫ظ

سلام پسر عمویم خیلی منو دوست داشت بعد که فهمید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱:۲۱ ب٫ظ

سلام اگر چنانچه از الان اینگونه برخوردی دارد یقیقنا بعد از ازدواج چنین رفتارهایی ممکن است به زندگی شا ضربه بزند ثانیا ازدواج خویشاوندی پیشنهاد نمی شود بیشتر در این مورد فکر کنید
پاسخ دادن

طاهره
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ در ۸:۳۶ ب٫ظ

با سلام من خواهری دارم که یک خواستگار خوب دارد پسره هنوز
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۱:۱۷ ب٫ظ

سلام با دعا تنها مشکل برطرف نمی شود باید چه مستقیم و جه غیر مستقیم با استدلال منطقی طرف را متقاعد کنید ان کار به صلاح شما نیست
پاسخ دادن

زهرا
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۲:۰۰ ب٫ظ

سلام دعای دلسرد شدن از شخصی برام بفرستید … برای برگشتن ومحبت شخصی که دوستش دارم چکار کنم
پاسخ دادن
سید
اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۴ در ۸:۲۲ ب٫ظ

سلام حاج اقا
ببخشید شما که میگید اینها همه خرافات است پس چرا در پایان همشون اسم یه کتاب معتبر را به عنوان منبع قرار دادین؟؟؟؟«کنز الحسینی»
پاسخ دادن
زهرا
خرداد ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۲ ب٫ظ

باسلامم وخسته نباشید ,
پاسخ دادن
محمدرضا
خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۲:۱۷ ب٫ظ

با سلام ….حاج اقا میخا ستم ی سوال از شما بپرسم…اگه انسانی توبه کرده باشه از ی گناه
پاسخ دادن
درمانده
خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۵:۰۰ ب٫ظ

همسرم مدتی بود
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۹ ب٫ظ

با سلام ان عفوک اعظم من ذنبی عفو وببخشش خدا اعظم از گناه بنده اش است اگر حقیقتا فرد گنهکار توبه واقعی کند بقدری خداوند لطفش زیاد است که گناهان او تبدیل به حسنات می شود سعی کنید کتاب هایی که در مورد توبه واقعی نوشته شده مطالعه کنید خداوند بسیار بخشنده است چیزی که هست نباید از این بخشندگی سوء استفاده کرد اما گناه حق الناس بخشیده نمی شود مگر حق ادا گردد
پاسخ دادن
اصغر سلمان زاده
خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۸ ب٫ظ

س باید به خدا پناه برد واز او کمک بخواهید .در این رابطه با این مختصر نوشته نمی شود موضوع را جواب داد نیاز به صحبت دارد حتما شما با امام جماعت محل خود صحبت کنید و یا یک مشاور دینی مطمئن موضوع را مطرح کنید دعا می کنم مشکلتون برطرف شود
پاسخ دادن

سراسر مشکل
خرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۸ ق٫ظ

سلام خسته نباشید واقعا مطالب بالایی
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
خرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در ۴:۴۰ ق٫ظ

با سلام اینکه خداوند به افرادی فرزند نمی دهد شاید مصلحت در این است باید راضی بود به رضای خداوند و باعث نشود که که فرد از خداوند نا امید شود و در مورد اختلاف هم باید با مشاوره دینی مورد اعتماد در میان بگذارید شما را راهنمایی کند در هر صورت ذکر صلوات زیاد تاثیر خوبی دارد غافل نشوید .
پاسخ دادن

الف.الف
تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۹:۳۹ ق٫ظ

سلام جناب اقای سلمان زاده. نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق… اقای سلمان زاده حدود یک الی
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
تیر ۱, ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۲ ق٫ظ

با سلام زیاد استغفار کنید سعی کنید بطور کلی فراموشش کنید به خدا توکل کنید آری اینگونه ارتباطات سر انجام خوبی ندارد با شرکت در مجالس مذهبی و مسجد محل معارف را فرا گیرید مخصوصا در این ماه بهار قران زیاد قران بخوانید موفق باشید فضای مجازی فضای مورد اعتمادی نیست مگر اطمینان داشته باشید انقدر شیطانها دام و طور پهن کردند خیلی مواظب باشید
پاسخ دادن

یه پسر خیلی عاشق
تیر ۵, ۱۳۹۴ در ۵:۱۷ ب٫ظ

سلام . من خیلی
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۶ ب٫ظ

سلام اولا ازدواج فامیلی پیشنهاد داده نمی شود ثانیا با یک مشاوردینی مطمئن در میان بگذارید و مشورت کنید
پاسخ دادن

ندا
تیر ۵, ۱۳۹۴ در ۷:۱۵ ب٫ظ

باسلام و خسته نباشید من یک
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
تیر ۶, ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۲ ب٫ظ

با سلام توکل به خدا کنید و در این ماه عزیز از خدا بخواهید اگر به مصلحت باشد به ارزویتون می رسید
پاسخ دادن

زهرا
تیر ۸, ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۱ ق٫ظ

سلام توروخدا برای حاجتم دعا کنید دیگه دارم ناامید میشم
پاسخ دادن
الهه
تیر ۲۵, ۱۳۹۴ در ۳:۴۵ ب٫ظ

من الان دوسال هست بایک پسر درارتباطم ودیروز ازصب تاشب گوشیش جواب نداد شب دوستش بهم زنگ زد گفت فلانی فوت شده براثرپرت شدن ازبالای ساختمون درجاتموم کرده ومن میدونم این ماجرا ب کل دروغه این پسر باکل حانوادم حرف زده واسه خاستگاری منم جلوهمه واستادم بخاطرش ک بهم برسیم الان جازده من چکارکنم اون برگرده چون اگ برنگرده خانوادم بهم سرکوفت میزنن
پاسخ دادن
ناشناس
مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در ۷:۳۶ ب٫ظ

سلام
پاسخ دادن
بنده خدا
مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در ۷:۳۷ ب٫ظ

سلام
پاسخ دادن
مجید
شهریور ۱۲, ۱۳۹۴ در ۴:۲۲ ب٫ظ

سلام شما که به جای دادن دعا ..همه رو مشاوره ونصیحت میکنید
اگه قرار بود نصیحت بشنویم که میرفتیم پیش روانشناس
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
شهریور ۱۳, ۱۳۹۴ در ۸:۴۱ ب٫ظ

با سلام بنده دعانویس نیستم
همانطور که در پست گفته شده دعاهای بالا هم اعتبار ندارند
پاسخ دادن

الهام
شهریور ۲۹, ۱۳۹۴ در ۹:۳۲ ب٫ظ

سلام چگار کنم برام دعا کنید تا امام رضا برام دعا کنه چند ساله که از همه چیز همه کس خسته شدم .
پاسخ دادن
بهاره
مهر ۸, ۱۳۹۴ در ۹:۱۶ ب٫ظ

سلام حاج اقا پس چرا جوابمو نمیدی من خیلی منتظرم……اینم یادم رفت بگم که اصلن خاستگار هم ندارم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مهر ۸, ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۶ ب٫ظ

با سلام از قدیم گفتند خواهان فردی باش که خواهان تو باشد موفق باشید
پاسخ دادن

M
مهر ۱۰, ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۹ ق٫ظ

سلام استاد سوال دارم جواب بدید خواهشن؟
پاسخ دادن
ناشناس
مهر ۱۲, ۱۳۹۴ در ۲:۴۹ ب٫ظ

لطفا دوستان برا مه هم دعا کنید خیلی تو مشکلات زیادی هستم . تشکر عزیزان
پاسخ دادن
آرمینam.hanifi4@gmail.com
دی ۲۵, ۱۳۹۴ در ۱:۳۱ ب٫ظ

سلام خسته نباشید ی راهنمایی میخواستم ازتون کمکم کنین ل
اطفآ استاد
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۰ ب٫ظ

با سلام گفته اند خواهان فردی باش که خواهان تو باشد
پاسخ دادن

ندا
دی ۲۷, ۱۳۹۴ در ۴:۲۸ ب٫ظ

سلام حاج اقا ۱۶ ساله ازدواج کرد م
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
دی ۲۷, ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۷ ب٫ظ

با سلام امیدوارم مشکل شما برطرف شود شما باید با مشاور دینی مورد اعتماد مشکلتون مطرح کنید عوامل را بررسی و در سدد راهکار برائید و کثرت صلوات درمان هر مشکلی است
پاسخ دادن

زهرا
بهمن ۲, ۱۳۹۴ در ۸:۵۹ ب٫ظ

سلام دختر ٣٠ ساله هستم چند ماه پیش با
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۴, ۱۳۹۴ در ۹:۳۹ ب٫ظ

با سلام چنانچه بعد از مشورت و تحقیق لازم به این نتیجه رسیدید فرد مورد نظر از هر لحاظ مورد پسند شماست باید علت قطع رابطه را جویا شوید و غیر مستقیم فردی با او صحبت کند در هر صورت توکل به خدا کنید و ناراحت نباشید اگر بدون دلیل علاقه ای ندارد بدانید مصلحتی در کار بوده و خداوند صلاح بندگانش را می داند چه به انها بدهد و چه ندهد اصلا ناراحت نباشید خداوند همواره با بندگانش هست
پاسخ دادن

امیرحسین خسروی
بهمن ۳, ۱۳۹۴ در ۹:۴۹ ق٫ظ

سلام خسته نباشید میخواستم کمکم کنید من یه دختری
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
بهمن ۴, ۱۳۹۴ در ۹:۴۵ ب٫ظ

با سلام قبل از هر چیز بدانید پدر و مادر هیچگاه بدخواه فرزند شون نمی باشند و اگر نصیحتی یا اظهار نظری دارند از باب دلسوزی است با انها با دلیل صحبت کنید و اگر سر انجام راضی نشدند بدنبال شخص دیگری بگردید واگر امکان داره یک نفر که از او حرف پذیری دارند با انها صحبت کند و ختم صلوات هم بهترین گره گشاست
پاسخ دادن

ملیک
اسفند ۲۲, ۱۳۹۴ در ۵:۴۴ ب٫ظ

سلام
میخواستم بدانم خواندن نادعلی در جلب محبت معشوق صحیح هست یا نه؟
پاسخ دادن
WWWFATaMaI.
اسفند ۲۲, ۱۳۹۴ در ۸:۱۲ ب٫ظ

سلام من دوست دارم بین من و یکی از دوستانم خیلی صیمیت باشه نمی خوام اونو از دوستاش جدا کنم فقط می خوام با من هم خیلی صمیمی باشه چه کنم؟
پاسخ دادن
مصطفی
فروردین ۸, ۱۳۹۵ در ۷:۱۶ ب٫ظ

sلام سال نو مبارک…

آقا فارسی حرف بزن فارسی
فارسی اینقدر کلمات عربی بکار نبر نمیفهمیم برخی کلماتتو

ممنون ن عزیزم

فدات
پاسخ دادن
زکیه
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۵ در ۳:۴۲ ب٫ظ

سلام برادری دارم ۲۹سالشه اهل نماز نیست و همیشه سر این موضوع با پدرم درگیرند ومادرم خیلی غصه میخوره همه راهها رو رفتیم تا اون خوب باشه ولی نشد خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ضروریه ممنون
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۵ در ۱:۰۶ ب٫ظ

با سلام ختم صلوات بسیار موثر است
پاسخ دادن

فاطمه
تیر ۱۰, ۱۳۹۵ در ۸:۱۸ ب٫ظ

سلام من فکر میکنم بختم بسته شده چون دوبار تا پایه ازدواج رفتم ولی بهم خورده یا نمیتونم یه رابطه عاشقانه با کسی داشته باشم و یا خاستگار هم دارم از دور میگن و حرفش میشه اما جلو نمیام.حس میکنم رابطم با جنس مخالف گره خورده نمیدونم چیکار کنم
پاسخ دادن
ارزو
تیر ۱۷, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۹ ق٫ظ

باسلام بنده ۲۰ سالمه باپسری ۲۰ ساله دوست شدم خانواده هامونم درجریانش بودن حتی زمان عقدهم معلوم بودبامادرپسرحرف هم زدم همیشه هم سراغم ازپسرمیگیرن ولی نمیدونم چرایک دفعه رفتارش تغیرکرده ومیگ ک ماازدواج نمیکنیم وبهم نمیرسیم بنده چادری هستم واهل نمازوروزه هستم پسروخانوادشم همینطورهستن لطفاکمکم کنین
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
تیر ۳۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۱ ب٫ظ

به خدا توکل کنید ناامید نباشید به نماز اول وقت اهمیت بدهید و زیاد قران بخوانید
پاسخ دادن

محبوبه
تیر ۲۰, ۱۳۹۵ در ۹:۲۳ ق٫ظ

سلام. من دختری هستم ۲۸ ساله. یک ماه پیش خواستگار معقولی آمد و ما هم جواب مثبت دادیم. و بعد از بله برون صیغه محرمیت هم خواندیم اما جریانی پیش آمد و فردی از روی دشمنی و با بدزبانی باعث شد که آنها ناچاراً انصراف بدهند. میخواهم بدانم چکار کنم که آنها برگردند چون میدانم که داماد هم از وضع موجود ناراضی است و دلمون به هم گیره. اما هیچ ارتباطی با داماد ندارم که به او بفهمانم آن فرد از روی دشمنی این کار را کرده است. اگر دعا یا راهکاری دارید ممنون میشوم.
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
تیر ۳۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۹ ب٫ظ

بهترین حلال مشکلات کثرت صلوات است متوسل به اهلبیت علیهم السلام موثر است
پاسخ دادن

علیرضا
مرداد ۱, ۱۳۹۵ در ۵:۲۲ ب٫ظ

با سلام و آروزی قبولی طاعات شما
پسری هستم که دوران دبیرستانم رو میگذرونم…
من به شدت شیفته ی دوست دوران راهنمایی خودم هستم جوری که اون کلآ من رو عوض کرد و به خدا نزدیک کرد ولی الان دو سه سالی میشه که دیگه بخاطر یک سوء تفاهم مهر من رو از دلش بیرون کرده اما من هیچکس رو جز اون لایق دوستی نمیدونم و متأسفانه هیچ جوره هم راضی به دوستی با من نیست کمکم کنید…من نمیتونم با اون دشمنی کنم واین موضوع آزارم میده ولی اون جوری شده که به شدت به خونم تشنه است…من دلم دوستی با اونو میخواد میخوام مثل سابق بشه کمکم کنید
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
مرداد ۱, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ

با سلام تکیه بریک دوست بطوری که تنها اورا راه رسیدن به خدا بدانید صحیح نمی باشد زیرا امام علی علیه السلام می فرماید به دوستت محبت کن اما اعتماد کامل نکن
پاسخ دادن
علیرضا
مرداد ۲, ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۳ ق٫ظ

با عرض سلام مجدد.خیلی ممنون از راهنمایی تون اما من میخوام این دشمنی از بین بره و دوستی سابق جانشین اون بشه
ذکری رو میشناسید که دشمنی رو از بین ببره و محبت رو جایگزین اون کنه؟؟؟
این دشمنی به شدت روحیه منو تضعیف میکنه.من دشمن نمیخوام

فاطمه
آبان ۱۸, ۱۳۹۵ در ۷:۴۰ ق٫ظ

با عرض سلام دختری هستم
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آبان ۲۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ ق٫ظ

سلام در یک کلام خواهان فردی باش که خواهان تو باشد
پاسخ دادن

عذرا
آبان ۱۸, ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۳ ب٫ظ

سلام خوبید۴ساله پسردایی ب
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آبان ۲۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۴ ق٫ظ

با سلام باید نسبت به شخصی که اشاره کردید کاملا بی خیال شوید و نگاهتون به زندگی دیگران نباشد وبدانید دنیا زود گذر است همواره بیاد خدا باشید و در کارها از او کمک و یاری بخواهید و بدانید بعضی افکار شیطا نی هستند و باید پرهیز شود و به خدا پناه برد
پاسخ دادن

قاصدک
آبان ۱۹, ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۷ ق٫ظ

با سلام
من و همسرم حدود یکسال هست ک ازدواج کردیم..
پاسخ دادن

اصغر سلمان زاده
آبان ۲۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۹ ق٫ظ

سلام باید مهم برای شما زندگی خودتون باشد و باید سعی کنید دخالت های دیگران در زندگی تاثیر گذار نباشد و با توکل به خدا کانون خانه را گرم نگهدارید و با صبر و بردباری نسبت به آینده خویش امیدوار باشید از زیاد صلوات فرستادن غافل نباشید


منبع : antique-book-treasure.ir


بهترین ذکر و دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دور | متن دعای عشق و محبت

بهترین دعا برای افزایش رزق و روزی | کسب و کار | مال و ثروت

ماجرای حاملگی دختر 3 ساله | عکس و فیلم حامله شدن دختر 3 ساله

چه دعایی بخونم که عشقم برگرده ؟ + متن دعای بازگشت عشق

بهترین ذکر و دعا برای عاشق کردن یک نفر از راه دورمعرفی 5 ذکر مجرب و آثارشان
دعا برای جا کردن خود در دل دیگران

۵ روش عاشق کردن دیگران 

تنها با ملایم کردن و کاهش نور دانشمندان ۲ تصویر از یک زن را   راه علمی برای عاشق کردن.

دعای محبت فوری,دعای عاشق کردن عمیق و فوری - دانلود کتاب

... الانم یک نفر تو ... برای عاشق کردن کسی که ... بشه و اعتراف کنه؟ از راه دور باشه ...

دعای محبت از راه دور 

دعای محبت از راه دور. ... چشم زخم دعای عاشق شدن,دعا برای عاشق شدن ... دعا برای دوست کردن و ...

دعا برای جلب محبت از راه دور

دعا برای جلب محبت از راه دور. ... دعا برای دوست کردن و ... و هرکس که نیت دارد عاشق و مجنون ...

ذکر و دعا 

ذکر و دعا - وبلاگی که ... سحر و جادو. برای باطل کردن ھر گونه ... سرد و سنگین و دو نفر داشتند از دور ...

ذکر و عرفان - بهترین دعاهای مهر و محبت – دعاهای محبت آسان

بهترین دعاهای مهر و محبت ... دعای مهر و محبت از راه دور , ... دعا برای عاشق کردن , سایت دعا , ...

قرآن دعا و نیایش - برای عاشق کردن و به محبت درآوردن کسی

قرآن دعا و نیایش - برای عاشق کردن ... آیه به جهت محبت و دوستى از رسول ... برای عاشق کردن و به ...

باستان شناسی و ذکر و دعاهای قرآنی | در این سایت مجموعه ای

... ای از بهترین ذکر و دعاهای ... طبا یک از نامزدها و ... دعا برای باطل کردن ...

دعاهایی برای براوردن حاجت

... ایده آل برای قاب کردن و در دور دست ... می پوشاند و برای این دعا ... از حمد سی و یک مرتبه ...

مجربترین و بهترین دعای حاجت(ازدواج؛ بخت) - 7-دعا و ختم جهت 

دعا برای گرفتن حاجت و ... نفر هر یک 111 ... سوره فاتحه الکتاب را بیست و یک بار بخواند بعد از ...

دعا برای جلب محبت از راه دور

... و عاشق کردن از راه دور دعا ... محبت از راه دور و بین دو نفر و ... ذکر و دعای قوی برای ...

ذکر و دعا - دعا

"خدا" باید لطف کند و از ما جز دعا کردن ... بهترین عمل و ذکر ... راه موفقیت در توحید برای ...

دعاها و اذکار الهی - محبت و مسخر کردن و آشتی و صلح

... وبلاگ انواع دعا و ذکر ... برای فراموش کردن عشق یک ... اگر بخواهد کسی را عاشق خود بگرداند از ...

برای برآورده شدن حاجات چه دعایی بخوانیم و شیوه دعا کردن

اما ارتباط دادن اثر خاص به یک ذکر ویژه ... و ضمن دعا برای ... در اجابت دعا، از دعا کردن ...

طلسم تسخیر قلب،عاشق ... - ذکر و طلسم

طلسم تسخیر قلب،عاشق کردن،هرگاه ... شه لطفاً یک دعابدین تاگره از ... و دعا برای ...

دعای محبت فوری,دعای عاشق کردن عمیق و فوری

دانلود,دعای محبت فوری,دعای عاشق کردن عمیق و فوری  بهترین دعا برای باز ... دور شدن جن 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید