ماجرای حاملگی دختر 3 ساله | عکس و فیلم حامله شدن دختر 3 ساله

شنبه 28 مرداد 1396 ساعت 23:57

ماجرای حاملگی دختر 3 ساله + عکس و فیلم حامله شدن دختر 3 ساله

حاملگی و حاملگی دختر 3 ساله و ماجرای حاملگی دختر سه ساله و حاملگی عجیب دختر سه ساله و عجیب ترین حاملگی را در دانلود عکس جدید 96 فیلم و کلیپ 2017 بخوانید.

حاملگی ، کودک سه ساله

 مای پیکس لاو : حاملگی دختر 3 ساله در پرو چیست؟ دختر سه ساله ای که با بررسی پزشکان مشخص شد برادر دوقلوی خود را در شکم دارد. 

حاملگی باور نکردنی یک کودک 3 ساله در پرو

درد کمر، شکم بزرگ، قوزک ورم کرده، صورت براق، موهای نازک و براق و میل شدید برای خوردن همه نشانه های بارز حاملگیهستند. تقریبا بیشتر خانم ها در طول حاملگی این نشانه ها را از خود بروز می دهند. اما گاهی نشانه های عجیب یا اتفاقات عجیبی در این رابطه رخ می دهد که دهان انسان از شنیدن آنها باز می ماند.حاملگی

حاملگی
ماجرای جنجالی حاملگی دخترک معصوم سه ساله به این شرح است که این جنین در واقع برادر دوقلوی این کودک است که به جای رشد کردن در رحم مادرش، در شکم کودک سه ساله رشد کرده است.در اتفاقی نادر، کودک سه ساله ای در کشور پرو، یک جنین در شکم خود نگهداری می کند.
به گزارش شبکه آر تی روسیه، پدر اسپاک پاکانا بعد از گلایه فرزند سه ساله اش از درد معده، وی را به بیمارستان می برد.
 
حاملگی

حاملگی دختر سه ساله

پزشکان بعد از اجرای معایناتی توسط امواج مافوق صوت، دریافتند که در درون شکم این کودک، یک جنین وجود دارد. این جنین در واقع برادر دوقلوی این کودک است که به جای رشد کردن در رحم مادرش، در شکم کودک سه ساله رشد کرده است.

این مورد نادر در هر 500 هزار تولد، یک بار اتفاق می افتد. پزشک جراح، بعد از خارج کردن جنین 25 سانتی از شکم کودک سه ساله، اعلام کرد:جنین رشد بسیار کمی در شکم اسپاک داشته و وزن آن تنها یک کیلو بوده است.


عکس حامله شدن دختر 10 ساله

دختری که از برادرش حامله شد

حاملگی دختر 9 ساله

حاملگی عجیب دخترم

حاملگی عجیب دختر 16 ساله ام

زایمان دختر در دستشویی مدرسه

حاملگی دختر سه ساله ام

باردار شدن دختر باکره

ماجرای حاملگی دختر 3 ساله + عکس و فیلم حامله شدن دختر 3 ساله

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید