X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سریعترین نشانه بارداری چیست؟ + اولین و سریعترین تست و نشانه بارداری و حاملگی

شنبه 4 شهریور 1396 ساعت 16:16

سریعترین نشانه بارداری + سریعترین نشانه بارداری چیست؟ + اولین و سریعترین تست و نشانه بارداری و حاملگی 

حاملگی و بارداری ، تشخیص بارداری ، نشانه بارداری و حاملگی ، بارداری سنتی ، اولین نشانه و سریعترین نشانه بارداری و حاملگی ، تشخیص زودهنگام حاملگی ، تست خانگی بارداری و حاملگی ، تشخیص حاملگی و بارداری در اسرع وقت, تست حاملگی خانگی, تست حاملگی و بارداری در منزل, تشخیص آبستنی

تشخیص بارداری به روش سنتی ، بارداری ، تشخیص حاملگی

بارداری, حاملگی, نشانه بارداری, نشانه حاملگی, تشخیص بارداری, بارداری سنتی, اولین نشانه بارداری, سریعترین نشانه بارداری, تشخیص زودهنگام بارداری, اولین علامت بارداری, نخستین نشان حاملگی, تست بارداری, تست خانگی بارداری, تشخیص حاملگی, تست حاملگی, تست خانگی حاملگی, تست حاملگی خانگی, تست حاملگی در خانه, تست حاملگی زودهنگام, تست حاملگی سریع, تست حاملگی ارزان, تست بارداری ارزان

 

سریعترین نشانه بارداری چیست؟ + اولین و سریعترین تست و نشانه بارداری و حاملگی 

آیا شما هم در شرف اقدام برای بارداری هستید یا اینکه به تازگی اقدام نموده اید و می خواهید در اسرع وقت باردار بودن خود را بدانید؟ آیا کنجکاو هستید که حاملگی خود را در اولین فرصت ممکن بدانید؟ آیا احتمال وقوع حاملگی را در وجود خود می دهید و به دنبال مثبت بودن نتیجه بارداری هستید؟ آیا دوست دارید در خانه و بدون نیاز به آزمایشات پزشکی از حاملگی خود آگاه شوید؟ لحظه حس بارداری مخصوصا برای خانم هایی که اولین تجربه آن ها می باشد لحظه حساس و شادی آوری می باشد. لحظه ای که قرار است خدای مهربان وجود جدیدی را در بطن خانم بیافریند.

جهت تشخیص حاملگی و مثبت بودن بارداری راه های مختلفی وجود دارد که معمولا یکی از دقیق ترین روش های تشخیص بارداری آزمایش خون می باشد. آزمایش خون جهت تست مثبت بودن حاملگی تقریبا دقیق است اما معمولا زمانی حدود 11 روز پس از لقاح اسپرم با تخمک لازم است تا میزان BetaHCG موجود در خون خانم حامله ، مثبت بودن احتمالی حاملگی را نشان دهد و به عنوان مثال اگر زمان آمیزش را 3 روز قبل از لقاح در نظر بگیریم ، حدود 14 روز یا دوهفته بعد از آمیزش بارداری تقریبا می توان نتیجه حاملگی را دانست. این زمان حدود 14 روز در حالت معمولی شاید زمان زیادی به نظر نرسد اما برای یک خانمی که قصد بارداری دارد معمولا زمان زیادی بوده و خانم ها علاقمند هستند که حتی زودتر از این زمان ، مثبت بودن نتیجه حاملگی خود را بدانند.

روش های دیگری از جمله استفاده از بی بی چک یا بعضا بعضی حالات در خانمها از جمله قطع دوره پریود بعدی ، لکه بینی ، استفراغ و ... می توانند نشانه ای از حاملگی باشند اما قطعی و دقیق نیستند و معمولا باز هم زمان زیادی (از نظر خانم حامله!) لازم است تا نتیجه مشخص شود.

در اینجا روشی به عنوان تست حاملگی و تست بارداری ذکر می شود که اگر کمی و فقط کمی دقت چاشنی کار ما شود به احتمال خیلی زیاد و در مدت خیلی کوتاهی می توان حامله بودن یا حامله نبودن را تشخصی داد. به این روش تشخیص بارداری ، تشخیص بارداری به روش سنتی هم می توان گفت. این روش حدود 3 تا 4 روز بعد از لقاح اسپرم با تخمک می تواند به شما جهت تشخیص حاملگی کمک کند. اگر اینجا هم زمان آمیزش را مثلا 3 روز قبل از لقاح در نظر بگیریم می توان گفت حدودا 6 الی 7 روز پس از آمیزش می توان به احتمال زیاد بارداری را تشخیص داد ؛ یعنی حدود یک هفته پس از آمیزش می توان با این روش ، بارداری را تشخیص داد (ممکن است این مدت تا 10 روز پس از آمیزش و نزدیکی هم باشد). این روش یک روش خانگی ساده برای تست حاملگی می باشد. اما این روش چیست؟

قبل از ذکر این روش لازم است تا مطلبی عرض شود. برای قبول مظروف توسط یک ظرف لازم است تا اولا آن ظرف قابلیت مظروف را داشته باشد و ثانیا آماده دریافت مظروف باشد. به عنوان مثال وقتی شما می خواهید آب را در یک لیوان بریزید ، لیوان قابلیت نگهداشتن آب را در خود دارد ولی این شرط اول است  شرط دوم هم این است که لیوان آمادگی در خود نگهداشتن آب را داشته باشد به عنوان مثال اگر لیوان از مایع دیگری پر شده باشد یا اینکه سوراخ باشد یا اینکه شکسته باشد و ... دیگر نمی توان آب را در آن لیوان ریخت یعنی با وجودی که لیوان قابلیت نگهداری آب را دارد اما آمادگی نگهداری آن را ندارد. در این مثال به راحتی می توان به واسطه پر بودن یا نبودن ، شکسته بودن یا نبودن و سوراخ بودن یا نبودن لیوان آمادگی نگهداری آب را تشخیص داد.

خدای قادر متعال ، رحم زن را ظرفی برای رشد و پروش جنین که در اینجا به عنوان مظروف است قرار داده است ؛ یعنی رحم ، ظرف است و جنین ، مظروف. قابلیت نگهداری از جنین از طرف خدای بزرگ به رحم داده شده است ؛ این شرط اول و شرط دوم آمادگی ظرف است که در اینجا آمادگی رحم برای دریافت جنین است. وقتی رحم برای دریافت جنین آماده می شود تغییراتی توسط خدای مهربان در رحم داده می شود. یکی از این تغییرات ، سفت شدن دیواره رحم است تا بتواند جنین را در خود نگهدارد. ما از همین تغییر خصوصیت رحم می توانیم حامله بودن زن باردار را تشخیص دهیم اما چگونه؟ لطفا به دقت به تصویر نشان داده در زیر توجه نموده و مطالب بعدی را با دقت مطالعه نمایید. این آزمایش می تواند توسط یک نفر محرم خانم باردار انجام شود:

ابتدا خانم باردار ، به پشت روی زمین دراز بکشند و شکم خود را کاملا شل نگهدارند.

ناحیه شماره 1 که در تصویر بالا مشخص شده است را شکم خانم در نظر بگیرید. قسمت شماره 3 که نشان دهنده دایره سبز رنگ است را ناف در نظر بگیرید. حلقه ای (شماره 2) را به فاصله اندازه چهار انگشت (شماره 6) دور ناف در نظر بگیرید. با استفاده از قسمت انگشتان دست راست (نه کف دست) حلقه اشاره شده (شماره 2) را در جهت حرکت عقربه های ساعت (شماره 5) به آرامی ماساژ دهید. (توجه داشته باشید که ضخامت حلقه اشاره شده در بالا به اندازه 3 یا 4 انگشت است)  هنگام ماساژ ، کمی هم به آرامی دست را روی شکم فشار دهید. سعی نمایید فشار دست را در تمام قسمت حلقه یکسان نگهدارید. اگر خانم حامله باشد ، هنگام ماساژ و با کمی دقت احساس خواهید نمود که قسمت پایین شکم ( ناحیه ای که شماره 4 را دارد و با رنگ آلبالویی نشان داده شده است ) کمی سفت تر از بقیه ناحیه حلقه است. البته بهتر است این آزمایش را در زمانی که شکم خانم باردار خالی بوده و معمولا شل است انجام دهید نه در حالت سیری که شکم سفت است! قسمت شماره 4 همان ناحیه مربوط به رحم است که سفت می شود تا آمادگی نگهداری جنین را داشته باشد. در واقع می توان گفت انگار در قسمت پایین شکم خانم ، الواری از سمت چپ تا راست شکم خانم قرار دارد. این آزمایش را می توانید در چندین نوبت و طی چند روز انجام دهید. اگر آزمایش فوق را با دقت انجام دهید و سفت بودن قسمت پایین شکم را احساس نمایید به احتمال قوی ، خانم باردار هستند. توجه داشته باشید که این سفت بودن در تمام قسمت پایین شکم باشد نه فقط در یک طرف آن! یعنی از قسمت راست تا قسمت چپ پایین شکم باشد نه فقط در قسمت چپ یا فقط قسمت راست پایین شکم.

امیدواریم به فضل الهی ، منزل شما هم با عطر انسان صالح هدیه داده شده از طرف خدای متعال بوی معنویت و شادی بگیرد انشاء ا...

منبع : 2ZOJ.IR

 سریعترین نشانه بارداری چیست؟ + اولین و سریعترین تست و نشانه بارداری و حاملگی 


اولین و سریعترین تست و نشانه بارداری و حاملگی به روش سنتی

 اولین و سریعترین نشانه بارداری و تشخیص بارداری به روش سنتی ... آزمایش خون جهت تست مثبت بودن حاملگی تقریبا دقیق است اما معمولا زمانی حدود 11 روز پس از لقاح اسپرم با تخمک لازم است تا میزان BetaHCG ... اما این روش چیست؟

بدون آزمایش، از بارداری خود باخبر شوید! 

 اما این نشانه‌ها چه هستند و به زبان ساده‌تر، گذشته از آزمایش بارداری، آیا راه‌های ... اولین نشانه ... به تاخیر افتادن قاعدگی، بهترین و اولین دلیل بر بارداری آنهاست. .... خوب میشم ولی این ماه ۴ روز عقب انداختم و ۵روزه خوب شدم دلیلش چیست؟

علائم بارداری در هفته اول و دوم (3)  

 از بسته علائم بارداری به مرور مهم ترین نشانه های بارداری طی دو هفته اول بعد از لقاح می پردازد. ... اولین علامتبارداری در زنان چیست؟ ... یکی دیگر از نشانه های اولیه حاملگی تغییر در رنگ فرج و مهبل (واژن) است. ... حساس ترین تست هایبارداری خانگی می توانند پایین ترین سطوح هورمون های بارداری را 4 روز بعد از تاخیر در پریود ...

علائم بارداری بعد از48 ساعت نزدیکی 

 از اقداممون میگذره و خیلی هم دوست دارم که بدونم باردار شدم یا نه. 18 مرداد موعد ... معمولا بتا که بالای پنج باشه می شه گفت یک درصد احتمال حاملگی وجود داره .

تشخیص بارداری به روش بوعلی سینا  

 بو علی سینا ۱۰۰۰ سال پیش روشی برای تشخیص بارداری ابداع کرد که هنوز هم ... پیچیش و درد ناف در فرد مورد نظر ظاهر شود، نشانه و علامت حاملگی است.

یک روش خانگی برای تشخیص بارداری 

یک روش خانگی برای تشخیص بارداری ... در اکثر این تست‌‌ها، یک نشانگر کنترل وجود دارد که نشان می‌دهد آیا نتیجه تستمعتبر است یا نه. ... نام بی‌بی چک نیز مانند بسیاری از نام‌های تجاری دیگر، چون برای اولین بار در بازار موجود بود، روی این ... با آزمایشات مهم قبل از بارداری آشنا شوید ... خرد شدن ناگهانی دندان نشانه چیست؟

روش انجام تست بارداری خانگی در ۸ گام ساده و دقیق 

تست بارداری خانگی وجود هورمون اچ سی جی (hCG) رو تو ادرار زن تشخیص میده. با خوندن این راهنمای گام به گام روش انجام اونو بسادگی در عرض چند دقیقه یاد می‌گیرین.

اولین نشانه های بارداری/بدون آزمایش از حاملگی 

حالاتی مثل حالت تهوع و سرگیجه، هم می‌تواند به خاطر حاملگی یکی از شایع ترین نشانه هایبارداری حساس شدن سینه ها و نوک سینه 

مهمترین “علائم بارداری” که زود مشخص  

علائم بارداری و مهمترین علائم بارداری و نشانه های بارداری و حاملگی و علائم حاملگی و ... بنابراین، اگر پیش از این تاریخ تست  

علائم بارداری چیست ؟ از نشانه هفته اول بارداری  

نشانه و علایم اولیه روزهای اول حاملگی رو از کجا بفهمیم ؟ علائم بارداری چیست ؟  چسباند که این باعث بوجود آمدن یکی از اولین علایم بارداری یعنی لکه بینی و دل درد میشه. ... ساده ترین و مهم ترین و سریع ترین علامت بارداری . .... من باید هشتم این ماه پریود میشدم و تست 
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید