کدام مدارس فردا 25 بهمن 95 تعطیل هست ؟ | وضعیت تعطیلی | آیا فردا دوشنبه 25 بهمن مدرسه ها تعطیله؟

یکشنبه 24 بهمن 1395 ساعت 14:14

کدام مدارس فردا 25 بهمن 95 تعطیل هست ؟ | وضعیت تعطیلی | آیا فردا دوشنبه 25 بهمن مدرسه ها تعطیله؟

 • آیا فردا دوشنبه 25 بهمن 95 مدارس تهران تعطیل است 

  خبر تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 25 بهمن 95 / آیا فردا تعطیل است؟ وضعیت تعطیلی مدارس دوشنبه 25 بهمن 

 • تعطیلی مدارس تهران  25 بهمن 95 / آیا فردا دوشنبه تعطیل است؟ 

  خبر تعطیلی مدارس دوشنبه  خبر تعطیلی مدارس فردا 2شنبه 25 بهمن 95 / آیا فردا تعطیل مدرسه های 

 • نتیجه تصویری برای خبر تعطیلی مدارس بوشهر

  اخبار تعطیلی مدارس - 25 بهمن 95 

   دوشنبه 25 بهمن 1395  لرستان فردا تعطیل  خراسان شمالی از تعطیلی مدارس برخی از مناطق 

  مدارس نوبت عصر 25 بهمن 95  6 شهرستان استان مرکزی تعطیل شدخبرگزاری فارس: مدارس نوبت عصر 6 شهرستان استان مرکزی تعطیل شد

  به دنبال بارش برف در سطح استان مرکزی مدارس نوبت عصر 6 شهرستان استان تعطیل اعلام شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، به دنبال بارش برف در شهرهای مختلف استان مرکزی که از شامگاه یکشنبه (دیروز) آغاز شده آموزش و پرورش استان مرکزی مدارس چند شهرستان استان را در نوبت صبح تعطیل اعلام کرد.


  تمامی مدارس شهری و روستای در شهرستان‌های اراک، شازند، خنداب، فراهان، آشتیان، تفرش، کمیجان، زرندیه و مناطق نوبران و سربند در نوبت صبح امروز تعطیل شد.


  مدارس ابتدایی شهر خمین و همه مقاطع تحصیلی روستاهای این شهرستان هم در نوبت صبح تعطیل شد.


  به دنبال این و با توجه به تداوم بارش‌ها مدارس شهر و روستا در همه دوره‌های تحصیلی در نوبت عصر در نواحی 1 و 2 در شهر اراک، شازند، خنداب، آشتیان، فراهان، زرندیه تعطیل اعلام شد.


  مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد

  اهواز  مدارس هفت شهر و بخش در خوزستان در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و قطع برق تعطیل شد.

  هماخوزستان : مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدارس پنج شهر هندیجان، بهبهان ، اندیمشک، امیدیه و باغملک در روز دوشنبه به دلیل بارندگی و مشکلات ناشی از قطع برق تعطیل است.

  فرمانداری حمیدیه نیز اعلام کرد: اداره ها و مدارس این شهرستان نیز روز دوشنبه به دلیل قطع برق تعطیل است.

  مجتبی دیناروند مدیر آموزش و پرورش شهرستان شوش نیز اعلام کرد: به دلیل آب گرفتگی معابر و قطعی برق مدارس روستاهای حمزه ، مجید ، رعیوه ، صندال ، دوسلق ، حمود ، عنکوش ، احرار ، ترویح ، شریول ، لخصیر ، فرحان کبر ، مجید صمدی ، بهشتی ، حمود و مدرسه عشایری شهرک بختیاری ها در بخش فتح المبین در روز دوشنبه تعطیل هستند.

  بنا به اعلام اداره آموزش و پرورش اهواز، مدارسی که برق آنان قطع است بنا به تشخیص مدیران می توانند مدارس نوبت صبح را تعطیل کنند.

  در پی بارش باران و گرد و غبار نشسته بر شبکه های توزیع برق، مناطقی از شهر اهواز یکشنبه شب نیز در خاموشی فرو رفت.

  جریان برق در برخی مناطق کیان آباد ، کیانشهر و پاداد اهواز همچنان قطع است و ماموران اداره برق در حال برقراری جریان برق هستند.

  روز شنبه هفته جاری ، برق ، آب ، تلفن و اینترنت اهواز و 10 شهر استان خوزستان قطع شد و به دنبال آن فعالیت های عمومی و اقتصادی این شهرها به طور کامل مختل شد.

  با این حال فعالیت برخی بیمارستان ها ، مراکز انتقال خون و جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی در این شهرها به دلیل داشتن ژنراتور برق متوقف نشد.

  قطع جریان آب، بازار مراکز عرضه آب تصفیه شده و آب معدنی اهواز را گرم کرد به گونه ای که برخی در مراکز تصفیه آب در اهواز صف تشکیل شد.

  بنا به این گزارش هواشناسی خوزستان پیش بینی کرد در دو روز آینده هوای استان خوزستان تحت تاثیر یک سامانه فعال بارشی، ابری توام با بارندگی و وزش باد خواهد بود از این رو احتمال قطع دوباره برق وجود دارد./ایرنا


  مدیرکل مدیریت بحران استان البرز از تعطیلی مدارس استان در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی نوبت بعد از ظهر 25 بهمن 95  خبر داد.

  به گزارش مرور نیوز «مهدی مهرور» ، اظهار کرد: به‌علت بارش سنگین برف مدارس ابتدایی و راهنمایی کل استان در نوبت بعد از ظهر امروز(25 بهمن)، تعطیل است.  معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به احتمال بارش سنگین باران و وقوع سیل در استان بوشهر، گفت: روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه مدارس و دانشگاه‌های استان بوشهر تعطیل خواهد بود.

    

  تعطیلی مدارس 25/11/1395 - صفحه 4 | خبر فارسی 

   طوفان علت تعطیلی مدارس  تعطیل شد.  ادامه خبر  های خوزستان فردا تعطیل است / گرد 

  محمد حسن باستی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر اظهار کرد: پیش‌بینی‌های هواشناسی بیانگر وقوع بارش‌های شدید در استان بوشهر است که باید آمادگی لازم در این زمینه ایجاد شود.

  وضعیت تعطیلی مدارس تهران دوشنبه 25 بهمن 1395 | آیا فردا  

  خبر تعطیلی مدارس دوشنبه 25 بهمن 95 + اطلاعیه  آیا دوشنبه 25 بهمن 95 مدارس تهران تعطیل است  

  وی خواستار هماهنگی و آمادگی همه دستگاه‌های اجرایی در استان شد و بیان کرد: از امروز تا پایانه هفته ماموریت و مرخصی مدیران استان لغو است و مدیران نباید به ماموریت‌های خارج از استان بروند.

 • خبر تعطیلی مدارس کشور سه شنبه 25 بهمن ماه 1395 | سایت تفریحی  

  با توجه به بارش برف و باران مدارس و مدرسه های ... تعطیلی مدارس فردا ... خبر پیدا شدن ...

 • وضعیت تعطیلی مدارس فردا 35 بهمن ۹۵ | چهارشنبه مدارس تعطیل 

  وضعیت تعطیلی مدارس ۱۳ ... کدام شهرها فردا دوشنبه تعطیل ... مشهد ۱۶ بهمن ۹۵ | آیا فردا مدرسه های

 • معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خواستار آمادگی هلال احمر در شهرستان‌های مختلف استان برای مقابله با حوادث احتمالی شد و اضافه کرد: دستگاه‌های مختلف اجرایی از جمله، آب، برق، گاز، حمل و نقل و مراکز درمانی باید در حالت آماده‌باش باشند.

 • آخرین مطالب مربوط به کلید واژه تعطیلی مدارس 25 بهمن 95

  دوشنبه 25 بهمن ۹۵؛ مدارس  بندان، فردا 25 بهمن ۹۵ تعطیل  مدارس همچنان تعطیل 

  وی با تاکید بر لزوم در دسترس بودن همه مدیران عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران، افزود: شهرداران استان در حالت آماده باش باشند و در برخی نقاط روستایی هم که نیاز به تخلیه موقت باشد پیش بینی برای اسکان موقت روستاییان فراهم شود.

  تعطیلی مدارس | فرهنگ نیوز دوشنبه 25 بهمن 95

   استان اردبیل تعطیلی مدارس استان  دوشنبه 25 بهمن 1395 خبر  مدارس تهران فردا تعطیل 

  باستی با تاکید بر اینکه ادارات بندر و گمرک اجازه خروج هیچ شناوری را در این مدت ندهند تا ضریب حادثه پذیری را به حداقل برسانیم، تصریح کرد: تامین سوخت شناورها مد نظر باشد.

  آیا مدارس در روز دوشنبه 25 بهمن 1395 تعطیل هستند؟ | اتاق خبر 24 

  مجله اتاق خبر 25; rss شهرستان ری فردا(دوشنبهتعطیل  درخصوص تعطیلی احتمالی مدارس و سایر 

  وی با اشاره به اینکه روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه مدارس و دانشگاه‌های استان تعطیل خواهد بود، ادامه داد: برای روز سه‌شنبه نیز با نظر فرمانداران در این مورد اعلام نظر خواهد شد.

 • تعطیلی مدارس | خبر فارسی دوشنبه 25 بهمن 95

 • مدارس نوبت صبح نورآباد و کاکاوند فردا دوشنبه تعطیل تعطیلی مدارس  بهمن 

 • اطلاعیه آموزش و پرورش تعطیلی مدارس فردا دوشنبه دوشنبه 25 بهمن 95

 •  تعطیلی مدارس فردا دوشنبه   تعطیل شدن مدرسه های 25 بهمن تعطیلی مدارس | خبر

 • شیراز _ مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی و آموزش عالی فارس در صبح فردا 25 بهمن 95 خبر داد.

  حسن فیاض پور در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: پیرو گزارش های رسیده از سازمان هواشناسی با توجه به بارش شدید باران در فارس و به دلیل افزایش ضریب ایمنی، تمامی مقاطع تحصیلی و مراکز آموزش عالی صبح فردا تعطیل است.


  وی ادامه داد: این تعطیلی طبق مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران فارس بوده و تعطیلی روز آینده و شیفت بعد از ظهر فردا نیز با توجه به وضعیت جوی مشخص می شود.


 • مدارس قزوین 25 بهمن 95 تعطیل شد

  مدارس استان قزوین در نوبت صبح فردا دوشنبه تعطیل است

  اداره کل آموزش و پرورش قزوین در اطلاعیه ای اعلام کرد مدارس استان در نوبت صبح فردا دوشنبه به دلیل بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

  در این اطلاعیه آمده است:به اطلاع می رساند روز دوشنبه 25 بهمن ماه مدارس پیش دبستانی،ابتدایی و متوسطه اول و استثنایی نوبت صبح استان تعطیل می باشد.


  مدارس استان قزوین در نوبت بعدازظهر امروز یکشنبه نیز به دلیل بارش برف تعطیل اعلام شده بود.

  استان قزوین دارای 2 هزار مدرسه در 14 منطقه آموزشی است.


  به گزارش نامه نیوز، براساس گزارش هواشناسی، بارش برف در بیشتر نقاط استان قزوین فردا دوشنبه نیز ادامه دارد.


  منبع: ایرنا


 • تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی 25 بهمن 95  به علت بارش برف و برودت هوا

  بارش برف و برودت هوا برخی مدارس آذربایجان شرقی را تعطیل کرد.

  تعطیلی برخی مدارس آذربایجان شرقی به علت بارش برف و برودت هوابه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد : در شیفت قبل ازظهر در کلیبر مدارس مقاطع پیش دبستانی تعطیل است  و مدارس مقاطع ابتدائی با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.


  درچاراویماق مدارس مقاطع پیش دبستانی  واستثنایی  درشیقت قبل ازظهر تعطیل است و  مدارس مقاطع ابتدائی ، متوسطه ی دوره ی اول و دوم با یک ساعت تاخیر راس ساعت ۹شروع میشود.


  مدارس مقاطع پیش دبستانی وابتدایی عشایر هم تعطیل است و مدارس مقاطع متوسطه  دوره اول ودوم با یک ساعت تاخیر  راس ساعت 9شروع  میشود.


 • دوشنبه ۲۵ بهمن,مدارس و دانشگاههای ممسنی و رستم تعطیل است


  فرمانداران  شهرستانهای ممسنی و رستم از تعطیلی تمامی مقاطع تحصیلی از جمله دانشگاه ها و مدارس در صبح ۲۵ بهمن ماه خبر دادند.

  رهام پیکری فرماندار ممسنی گفت: با توجه به بارندگی های پیش رو و بنا به اعلام مدیریت بحران استانداری فارس،دوشنبه صبح تمام مدارس و دانشگاه های ممسنی و رستم تعطیل هستند.

  وی افزود: این تعطیلی طبق مصوبه شورای هماهنگی مدیریت بحران فارس بوده و تعطیلی روزهای آینده و شیفت بعد از ظهر فردا نیز با توجه به وضعیت جوی مشخص می شود.

  طاهر ایزدی فرماندار رستم نیز گفت: صبح ۲۵ بهمن ماه تمام مقاطع تحصیلی همچون مدارس و دانشگاه به دلیل احتمال وقوع بارش های شدید باران تعطیل خواهد بود.

  گفتنی است  برای شهرستان‌های کازرون و نورآباد بین ۹۰ تا ۱۵۰ میلی‌متر بارش باران پیش‌بینی شده است در بقیه شهرستان نیز میزان بارندگی بالا خواهد بود لذا فیاض پور مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس تعطیلی مدارس  و دانشگاههای استان در سه مقطع تحصیلی در نوبت صبح  فردا دوشنبه خبر داد.


 • به علت بارش شدید برف و باران فردا مدارس کهگیلویه و بویراحمد 25 بهمن ماه 1395  تعطیل است 

  تمامی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل پیش‌بینی بارش برف و باران فردا دوشنبه تعطیل اعلام شد.

  به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اعلام کرد: بنا به اعلام ستاد مدیریت بحران و اطلاعیه اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش شدید برف و باران و خطر سیل گرفتگی معابر و خیابان‌ها تمامی مدارس استان روز دوشنبه 25 بهمن تعطیل است.


  اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان اعلام کرد: بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران و اطلاعیه اداره‌کل هواشناسی مبنی بر بارش شدید برف و باران و خطر سیل گرفتگی معابر و خیابان‌ها تمامی مدارس استان روز دوشنبه 25بهمن تعطیل است.


  براساس این اطلاعیه تعطیلی شامل مدارس دوره های ابتدایی ـ متوسطه اول و دوم در دو نوبت صبح و عصر است. 


  به گزارش فارس؛ فردا دوشنبه تمامی مدارس و دانشگاه‌ها به جز دانشگاه بالینی استان تعطیل شدند.

 • خبرگزاری فارس: فردا مدارس کهگیلویه و بویراحمد تعطیل است


 • به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس اردبیل در برخی شهرها و مناطق آموزش و پرورش برای سومین روز متوالی در روز دوشنبه تعطیل شد.


  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس اردبیل در برخی شهرها و مناطق و نواحی آموزش و پرورش اردبیل برای سومین روز متوالی در روز دوشنبه تعطیل شد.


  بنابر اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل فردا دوشنبه، 25 بهمن‌ماه در اردبیل، سرعین، خورش‌رستم، نمین و نیر مقاطع پیش‌دبستانی و ابتدایی، در انگوت تمامی مقاطع، در گرمی و هیر پیش‌دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول تعطیل بوده و نیز در گرمی متوسطه دوره دوم روستایی تعطیل است.


  به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس در مقاطع و شهرهای مختلف استان اردبیل از روز شنبه هفته جاری در اردبیل به تعطیلی کشیده شده و دانش‌آموزان در مقاطع مختلف این روزها را در خانه‌های خود سپری می‌کنند.


  سرمای هوا که از عصر امروز در سطح استان شدت گرفته براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تا روز سه‌شنبه در اردبیل تداوم یافته و هوای استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. • مدارس نی ریز فردا تعطیل است
 • به دلیل بارندگی، فردا دوشنبه 25 بهمن ماه مدارس نی ریز در تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل است.
 • قره چاهی مدیر آموزش و پرورش نی ریز در تماسی تلفنی  با بیان این خبر اعلام نمود مدارس نی ریز همانند دیگر مدارس فارس فردا تعطیل است.

 • وی اعلام نمود تعطیلی سه شنبه 26 بهمن ماه قطعی نیست و بستگی به وضعیت جوی دارد.

 • همشهریان عزیز می توانند برای دریافت خبر قطعی تعطیلی روز سه شنبه، فردا عصر به سایت هورگان مراجعه نمایند.

 • خبرگزاری فارس: مدارس سنندج فردا دوشنبه ساعت 9 باز می‌شود

 • مدارس سنندج فردا دوشنبه ساعت 9 باز می‌شودخبرگزاری فارس: مدارس سنندج فردا دوشنبه ساعت 9 باز می‌شود

  روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، مدارس شهر و روستای سنندج فردا دوشنبه ساعت 9 باز می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، با عنایت به پیش‌بینی های اداره‌کل هواشناسی استان مبنی بر بارش باران و برف در سطح استان و به ویژه سنندج و احتمال آغاز فعالیت سیستم بارشی از اواخر وقت امشب تا صبح فردا، به اطلاع می‌رساند بر اساس تصمیم اتخاذ شده فعالیت تمامی مقاطع تحصیلی و مدارس سطح شهر و روستایی شهرستان سنندج فردا دوشنبه 25 بهمن 95 ساعت 9 صبح آغاز می‌شود.


  این اطلاعیه می‌افزاید، در صورت تداوم بارش، تصمیمات جدید در اطلاعیه‌های بعدی ساعت 7 و نیم صبح فردا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 • منبع : irna.ir/Bushehr/fa/News/82426175 

 • آیا فردا دوشنبه 25 بهمن 95  مدارس تهران تعطیل است؟ | اتاق خبر 25 

  مجله اتاق خبر 25; rss; فردا مدارس رو تعطیل کنید  وضعیت تعطیلی مدارس  

 • تا کنون خبری مبنی بر تعطیلی مدرسه ها سایر شهرها منتشر نشده است - چنانچه خبر تعطیلی مدارس روز دوشنبه 25 بهمن 1395 اعلام شود در همین پست درج می شود

 • تعطیلی مدارس تبریز 25 بهمن ماه 1395 / آیا فردا دوشنبه تعطیل است؟ 

  تعطیل شدن مدرسه های  خبر تعطیلی مدارس دوشنبه   فردا دوشنبه 25 بهمن ماه 1395

 • نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

  دانلود عکس جدید