زمان دقیق و مکان تشییع جنازه و خاکسپاری پیکر حسن جوهرچی | یکشنبه 17 بهمن 95 | عکس ، تصاویر فیلم مراسم

جمعه 15 بهمن 1395 ساعت 20:04

تشییع پیکر حسن جوهرچی

حسن جوهرچی یکشنبه 17 بهمن 95 و تشییع پیکر حسن جوهرچی 17 بهمن 1395 و تاریخ تشییع حسن جوهرچی و قبر حسن جوهرچی

مراسم تشییع پیکر زنده یاد حسن جوهرچی روز یکشنبه ١٧ بهمن ماه ساعت ٩ صبح از مقابل خانه سینما برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، حسن جوهرچی که با ایفای نقش محمد در مجموعه تلویزیونی در پناه تو به شهرت رسید، صبح امروز جمعه ١٥ بهمن ماه در سن ٤٨ سالگی بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد.


آخرین حضور مرحوم حسن جوهرچی در قاب تلویزیون مربوط به مجموعه آرام میگیریم به کارگردانی روح اله سهرابی بود که در حال حاضر از شبکه دو سیما به روی آنتن می رود. فیلم های تشییع جنازه حسن جوهرچی زمان و مکان تشییع پیکر  تشییع جنازه و خاکسپاری دانلود فیلم تشییع جنازه حسن جوهرچی دانلود فیلم تشییع جنازه حسن جوهرچی 95 زمان و مکان تشیع پیکر تشییع جنازه و خاکسپاری تشییع پیکر حسن جوهرچی -  زمان تشییع پیکر "حسن جوهرچیزمان و مکان تشییع پیکر آغاز تشییع و به خاکسپاری پیکر 

حسن جوهرچی بازیگر

زمان و مکان تشییع جنازه حسن جوهرچی مشخص شد زمان و مکان تشییع جنازه حسن زمان تشییع پیکر حسن جوهرچی بازیگر زمان و مکان خاکسپاری عکس و فیلم های تشییع جنازه حسن جوهرچی بهمن 95 

مراسم تشییع پیکر حسن جوهرچی

امروز در خانه سینما جمع زیادی از هنرمندان سینما و تلویزیون و البته علاقه مندان به این هنرمند فقید، دور هم آمدند تا برای آخرین بار با حسن جوهرچی خداحافظی و پیکر او را به خانه ابدی بدرقه کنند.

مراسم تشییع پیکر حسن جوهرچی با حضور برخی هنرمندان و خانواده آن مرحوم در خانه سینما برگزار شد.

از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم می توان به کوروش سلیمانی، لعیا زنگنه، حسن پورشیرازی، رضا ناجی، جواد افشار، همایون اسعدیان، منوچهر شاهسواری، امین تارخ، پژمان بازغی، کامران ملکی، حبیب دهقان نسب و ... اشاره کرد.

امروز در خانه سینما جمع زیادی از هنرمندان سینما و تلویزیون و البته علاقه مندان به این هنرمند فقید، دور هم آمدند تا برای آخرین بار با او خداحافظی و پیکر او را به خانه ابدی بدرقه کنند.

تشییع پیکر حسن جوهرچی

دختر حسن جوهرچی

امین تارخ

امیرحسین مدرس در مراسم تشییع پیکر حسن جوهرچیآغاز مراسم با روضه خوانی داوود حدادی همراه بود. او با تمجید از ویژگی های مثبت اخلاقی مرحوم جوهرچی، برای آرامش روح این هنرمند دعا کرد.

دقایقی پس از روضه خوانی، پیکر مرحوم حسن جوهرچی بر دوش هنرمندان و علاقه مندان، وارد خانه سینما شد. ازدحام جمعیت در مراسم به حدی است که انتقال پیکر این بازیگرِ فقید به سختی انجام می شود.

امین تارخ بازیگر سینما و تلویزیون، در ابتدای این مراسم ضمن تسلیت به بازماندگان مرحوم حسن جوهرچی گفت:درخواست می کنم قدری نظم مراسم را رعایت کنید. ابتدا تشکر می کنم از همه مردم نازنین این دیار که در فضای مجازی یار ما بودند و با ما همدردی کردند.

حسن جوهرچی

مراسم تشییع  پیکر حسن جوهرچی


وی اظهار داشت:هر وقت عزیزی را از دست می دهیم، بخشی از وجودمان را از دست می دهیم و در سال 95 ما تکه های بسیاری از وجودمان را از دست دادیم؛ از عباس کیارستمی گرفته تا امروز که در غم فقدان حسن جوهرچی نشسته ایم.

تارخ در پایان صحبت های خود ضمن تسلیت دوباره به خانواده جوهرچی، یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو را گرامی داشت.

 
منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما، هم با ابراز تاسف از درگذشت حسن جوهرچی اظهار داشت:من نمی دانم در مقام مدیر عامل خانه سینما حرف بزنم و یا تهیه کننده سریال «در پناه تو» که حسن جوهرچی در آن ایفای نقش کرد. ما در این حیاط خیلی مراسم تشییع برگزار کردیم و من شرمنده همسایه های خانه سینما هستم که هر بار با فضای غمباری مواجه می شوند. 

اکبر جوهرچی برادر بزرگتر مرحوم جوهرچی هم ضمن تشکر از حضور مردم گفت:فکر نمی کردم با این جمعیت روبرو شوم. حسن همانی که دیدید، بود. ما در جوانی خیلی شیطنت می کردیم و حسن مظلوم ترین بود. بچه هیئتی بود و ماه رمضان و محرم در هیئات با دوستانش همراه می شد. خیلی زود بود که از میان ما برود.
 
در پایان علی جوهرچی فرزند زنده یاد حسن جوهرچی گفت:خیلی ممنون از همه کسانی که در این مراسم حضور دارند. سینما و تلوزیون امروز یک بازیگر را از دست داد اما من پدرم را از دست دادم، پدر برای من یک الگو بود، نه برای من که برای همه دانشجویان هنر.

در آخر، پیکر حسن جوهرچی بر دستان مردم و هنرمندان به سمت قطعه هنرمندان تشییع شد.
حسن جوهرچی

مراسم تشییع پیکر حسن جوهرچی


گفتنی است؛ حسن جوهرچی بازیگر سینما و تلویزیون، صبح جمعه 15 بهمن ماه درگذشت. 

جوهرچی در سال 1347 در یک خانواده اردبیلی در تهران متولد شد. لیسانس عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. بازی در سینما را در سال 1367 با «فیل در تاریکی» شروع کرد. اولین بازی مطرح او در سینما در سال 1370 با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود. اما با بازی در سریال در پناه تو در سال 1373 به شهرت رسید.

این روزها از مرحوم جوهرچی سریال تلویزیونی «آرام می گیریم» از شبکه دو سیما در حال پخش است.

هنرمندان در مراسم تشییع پیکر حسن جوهرچی + عکس

  • زمان و مکان تشییع و خاکسپاری پیکر حسن جوهرچی  حسن جوهرچی و تشییع پیکر حسن زمان و مکان تشییع جنازه   مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر  زمان و مکان تشییع جنازه مرحوم حسن جوهرچی + عکس و فیلم زمان و مکان تشییع جنازه مرحوم حسن  پیکر حسن جوهرچی روز یک   مکان خاکسپاری حسن جوهرچیزمان تشییع پیکر حسن جوهرچی مشخص شد / لحظاتی قبل زمان  تشییع پیکر حسن جوهرچی اعلام شد. لحظاتی قبل زمان و مکان تشییع پیکر تشییع و به خاکسپاری  


  • زمان دقیق و مکان تشییع جنازه و خاکسپاری پیکر حسن جوهرچی ، یکشنبه 17 بهمن 95 ، عکس ، تصاویر فیلم مراسم

    نظرات (0)
    امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

    دانلود عکس جدید