X
تبلیغات
رایتل

از کجا بفهمیم که سربازی غیبت خوردیم یا هنوز وقت داریم؟ | سامانه پیامک سربازی | سایت غیبت و تمدید خدمت

چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 12:08

از کجا بفهمیم که سربازی غیبت خوردیم یا هنوز وقت داریم؟ | سامانه پیامک سربازی | سایت غیبت و تمدید خدمت  evazifeh.epolice.ir/ سامانه وظیفه عمومی 

پپگیری وضعیت نظام وظیفه آدرس وبسایت پلیس + 10  سامانه سجا سامانه سخا نظام وظیفه، استعلام وضعیت نظام وظیفه، پیگیری وضعیت نظام وظیفه، استعلام اینترنتی نظام وظیفه، درخواست تمدید اعزام، درخواست تعجیل اعزام وبسایت آخرین وضعیت خدمت  سامانه سخا نظام وظیفه

 

استعلام اینترنتی وضعیت نظام وظیفه و درخواست تمدید و تعجیل

وقتی به ابتدای سن جوانی  می رسید و یا بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی ، نوبت به طی کردن خدمت سربازی می رسد سوالات بسیاری در خصوص این موضوع در ذهن تان ایجاد می شود. اینکه چه زمانی باید برای اعزام به خدمت اقدام کنم و از چه طریقی باید وضعیت خدمتی خود را استعلام کنم و سوالات بسیار دیگری از این دست. در این مقاله سعی داریم بعضی از این پرسش ها را پاسخ دهیم.
پس از اینکه شما مشمول خدمت سربازی شدید، اولین اقدام مراجعه به پلیس+10 و اقدام به ثبت مشخصات شماست. اگر دانشجو بوده اید باید برگه فراغت از تحصیل خود را با خود ببرید تا آخرین وضعیت تحصیلی شما در سیستم نظام وظیفه ثبت گردد. پس از خرید دفترچه خدمت سربازی و ثبت مشخصات شما در سیستم ، برگه ای تحت عنوان برگه سبز خدمت به شما تحویل می شود که در آن تاریخ اعزام شما مشخص شده است. همچنین شما باید یک کد به نام کد سخا را از مسئول پلیس +10 بگیرید تا به وسیله آن کد آخرین وضعیت خدمت خود را استعلام کنید.


هیواتک , سامانه مشاوره هیواتک , رفع مشکلات رایانه , رفع مشکلات موبایل , رفع مشکلات اینترنت ,پاسخگویی به سوالات کامپیوتری , پاسخگویی به سوالات رایانه ای , پاسخگویی به مشکلات رایانه ای ,سامانه رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک هیواتک , رایانه کمک تلفنی , مشاوره خرید موبایل , رفع مشکلات کامپیوتری , مشکلات کامپیوتری تلفنی , مشاوره خرید لپ تاپ , معرفی پیام رسان تلگرام و نحوه عضویت , خاموش شدن چراغ اینترنت مودم و قطع و وصل شدن اینترنت , روش های پاکسازی فایل های اضافی اندروید , معرفی شبکه اجتماعی اینستاگرام و عضویت , علت وصل نشدن کامپیوتر به اینترنت در ویندوز 7 , رفع مشکل دانلود نکردن در گوشی ها , چگونه آیفون را ریست فکتوری کنیم , علائم سوختن کارت گرافیک کامپیوتر , از بین بردن ویروس شورت کات در ویندوز , وقتی آیفون هنگ میکند چه باید کرد؟ , راهنمای اتصال گوشی موبایل به تلویزیون , معرفی پیام رسان گوگل الو ویژگی های آن , رفع مشکل ورود به اینستاگرام , اتصال به کامپیوتر دیگران از طریق اینترنت , بررسی و رفع مشکل نصب زاپیا برای ویندوز , مزیت ویندوز فون نسبت به اندروید , چگونه تیک دوم تلگرام را برداریم؟ , حالت روح تلگرام چیست؟  , رفع مشکل باز نشدن عکس در اینستاگرام , علت قطع شدن وای فای مودم چیست ؟ , چگونه اینترنت همراه اول را فعال کنیم؟ , فعال سازی اینترنت همراه ایرانسل , راهنمای تنظیمات اینترنت همراه رایتل , رفع مشکل صفحه آبی مرگ ویندوز 7 , چگونه می توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟ , دلیل باز نشدن سایت با اینترنت گوشی , آموزش هارد ریست و سافت ریست ویندوز فون , نحوه دیدن مشخصات کامپیوتر , راهنمای دانلود عکس از اینستاگرام , هیواتک به رفع مشکلات رایانه کمک می کند , جلوگیری از دانلود خودکار در تلگرام , راهنمای ثبت نام در سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی ,راهنمای ثبت نام اینترنتی جواز کسب , راهنمای تغییر شماره تلفن تلگرام , راهنمای عضویت در کتابخانه ملی , چگونه گروه تلگرام را مخفی کنیم , راست چین کردن در اکسل و راست به چپ کردن نمودار در اکسل , پیگیری وضعیت نظام وظیفه و ورود به سامانه سخاپیگیری وضعیت نظام وظیفه

همانطور که ذکر شد در اولین اقدام پس از ثبت اطلاعات شما ، تاریخ اعزامی برایتان تعیین می شود که شما می توانید نسبت به تمدید یا تعجیلآن تاریخ اقدام کنید. این موضوع از طریق پلیس+10 و یا سامانه سخا نظام وظیفه قابل انجام شد. به این صورت که شما دلیل تمدید یا تعجیل خدمت خود را به همراه تاریخ اعزام درخواستی تا مشخص می کنید. در چند روز آینده نیز پاسخ درخواست خود را می توانید پیگیری کنید. لازم به ذکر است که اعزام سربازان فوق دیپلم به بالا در یکم ماه های زوج و سایر سربازان نوزدهم هر ماه است.


آشنایی و ورود به سامانه سخا نظام وظیفه

همانطور که گفته شد شما باید کد سخا مربوط به خود را که یک کد 5 رقمی است از پلیس+10 دریافت کنید. حال می توانید با مراحعه به سایتhttp://www.evazifeh.police.ir و وارد کردن کد سخا و شماره ملی خود وارد پنل کاربری خود شوید:

 

 

در پنل کاربری خود می توانید آخرین وضعیت اعزام خود را از منوی سمت راست و گزینه اعزام پیگیری کنید. در چند روز آینده محل خدمت آموزشی شما در این قسمت مشخص می شود. همچنین آخرین وضعیت تحصیلی ثبت شده شما در سازمان نظام وظیفه نیز در این سیستم قابل مشاهده است.
علاوه بر موارد بالا ، در صورتی که امریه سازمان خاصی را گرفته اید درخواست تان در قسمت امریه قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

استعلام اینترنتی وضعیت نظام وظیفه و درخواست تمدید و تعجیل

علاوه بر امکانات سیستم فوق ، شما می توانید درخواست تمدید یا تعجیل خدمت خود را از طریق یک سامانه دیگر به صورت اینترنتی ثبت کنید. برای انجام این کار وارد سایت زیر شوید:
http://evazifeh.epolice.ir

 استعلام اینترنتی نظام وظیفه

در این سایت با وارد کردن کد سخا و شماره ملی خود می توانید وارد پنل خود شده و یکی از سه درخواست زیر را ثبت کنید:
1-    درخواست خروج از کشور: اگر قصد خروج از کشور را دارید باید از این قسمت اقدام کنید.
2-    درخواست تمدید یا تعجیل در خدمت: اگر می خواهید تاریخ اعزام خود را 2 ماه جلو یا عقب بیندازید می توانید درخواست خود را از این طریق ثبت کنید و در روزهای بعد آن را پیگیری کنید.
3-    درخواست ارسال مجدد کارت: در صورتی که کارت پایان خدمت خود را گم کرده اید در این قسمت می توانید درخواست صدور کارت جدید خود را ثبت کنید.
همه درخواست هایی که در سامانه ثبت می کنید را می توانید از طریق پلیس+10 نیز ثبت کنید اما از طریق سامانه سخا ، خودتان به راحتی می توانید درخواست هایتان را ثبت و پیگیری کنید.


منبع : پیگیری وضعیت نظام وظیفه و ورود به سامانه سخا • معافیت های جدید - نظام وظیفه و خدمت سربازی

  گذراندن خدمت سربازی هستند و شرائط ... وارد غیبت شود و با این ... مشکل خوردیم چون 

 • سربازان غایب - sarbazanghayeb

  که به خدمت سربازی بروند و کردیم و هر سال نیز تمدید.اضافه خدمت و یک سال غیبت با 

 • اعزام به خدمت - نظام وظیفه و خدمت سربازی

  سربازی داوطلبانه یا حذف خدمت سربازیبه خدمت اعزام شود ، غیبت  تمدید بزنی و اگر

 • آخرین مطالب مربوط به کلید واژه نظام وظیفه

  غیبت سربازی و معافیت از خدمت وظیفه ... جریمه غیبت سربازی  سربازی، تمدید

 • الف - شرط ۲۱ ماهه‌ شدن خدمت‌ سربازی مشمولان

  جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرط ۲۱ ماهه شدن خدمت سربازی در که غیبت می کنن و

 • مهلت تعیین تکلیف مشمولان غایب تمدید شد

  جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارسال یک میلیون و 500 هزار به خدمت سربازی 

 • قانون خرید جریمه خدمت سربازی تمدید شد

  ... برخلاف جریان بازی از تراکتور گل خوردیمخدمت سربازی تمدید ۸سال غیبت کرده و 

 • برچسب ها - غیبت سربازی

  شرط کارت پایان خدمت و معافیت سربازی غیبت خدمت سربازی ریالی غیبت سربازی شایعه تمدید ...

 • الف - پیشنهاد دولت برای فروش سربازی غایبان

  مفت خوردن و خوابیدن تو سربازی خدمت به میهن و ادای  که درس خوندم و غیبت نکردم اگر قرار

 • ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت [بایگانی 

  پزشکی و بدون غیبت به خدمت ... غیبت خوردیم هم ... یعنی غیبت سربازی خوردم و

 • از کجا بفهمیم که سربازی غیبت خوردیم یا هنوز وقت داریم؟ ، سامانه پیامک سربازی ، سایت غیبت و تمدید خدمت

 • نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

  دانلود عکس جدید