X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تعداد کشته و زخمی های زلزله سرپل ذهاب 22 آبان 96 | فیلم و جزئیات زلزله کرمانشاه 22 آبان 96

دوشنبه 22 آبان 1396 ساعت 11:31

تعداد کشته و زخمی های زلزله کرمانشاه 22 آبان 96 | فیلم و جزئیات زلزله 22 آبان 96 زلزله 21 آبان 96 تعداد کشته و زخمی های زلزله سرپل ذهاب 22 آبان 96 | فیلم و جزئیات زلزله کرمانشاه 22 آبان 96 زلزله ازگل زلزله کرند 21 آبان 96 زمین لرزه قصر شیرین 21 آبان 96 


اخبار لحظه به لحظه زلزله در غرب ایران


 

مرکز مطالعات زمین شناسی آمریکا می گوید که مرکز زلزله که ساعات دیروقت شب به وقت محلی روی داد در جنوب شهر حلبچه بوده است. مرکز زمین شناسی آمریکا عمق آن را ۳۳.۹ کیلومتری از سطح زمین اعلام کرد. این زلزله استان های غربی ایران را به شدت لرزاند و خسارات سنگینی به بار آورد.

به گزارش اسپوتنیک، روز یکشنبه 21 آبان ماه در ساعت 21:48 دقیقه زلزله ای شدید با قدرت 7.3 ریشتر در استان کرمانشاه در غرب این و مرز این کشور با عراق به وقوع پیوست که منجر به کشته شدن بیش 150 و مجروح شدن بیش از 1000 تن در مناطق زلزله شده است.


سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با شبکه خبر اظهار داشت: با دستور ویژه فرمانده کل سپاه پس از وقوع زلزله شدید در ازگله کرمانشاه مجموعه یگان های سپاه در استان کرمانشاه و ایلام به سرعت به کمک برای امداد رسانی زلزله زدگان شتافتند.

در پی زلزله دیشب در استان کرمانشاه سازمان انتقال خون کشور درخواست کرد تا افرادی که دارای گروه خونی O منفی هستند برای اهدای خون به مراکز اهدای خون سراسر کشور مراجعه کنند.

تعداد کشته شدگان زمین لرزه شب گذشته در کرمانشاه به 207 نفر رسید. بیمارستان صحرایی قزوین به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شد

در پی دستور وزیر بهداشت ایران بیمارستان صحرایی استان قزوین به مناطق زلزله زده اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، با دستور وزیر بهداشت به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مبنی بر اعزام کادر درمانی متخصص و تجهیزات و امکانات پزشکی به مراکز درمانی مناطق زلزله زده، بیمارستان صحرایی 50 تختخوابی قزوین همراه با 20 نفر پرسنل فنی و برپایی جهت امداد رسانی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شد. این زمین لرزه در استان قزوین نیز احساس شد و خوشبختانه تلفاتی در پی نداشت.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید