X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

طالع بینی و فال متولدین سال اسب | فال عشق و ازدواج متولد 1381 ،1369،1357،1345

شنبه 4 شهریور 1396 ساعت 17:39

طالع بینی و فال متولدین سال اسب | فال عشق و ازدواج متولد 1381 ،1369،1357،1345 + طالع بینی عاشقانه متولدین سال اسب 1369 1381 ، فال و طالع بینی اسب  سال 1357 1349 طالع بینی و فال متولدین سال 1381 اسب | فال عشق و ازدواج متولد 81 | دختر و پسر متولد 81 سال اسب فال ازدواج با متولدین سال 1381 سال اسب چه سالی هست ؟ متولد 81 طالع بینی متولدین 1381 طالع بینی سال اسب 1381 در رابطه با دیگران

نتیجه تصویری برای طالع بینی و فال متولدین سال 1381 اسب + فال عشق و ازدواج متولد 81 + دختر و پسر

متولدین سال اسب 1381

رابطه متولدین سال 1381 اسب با دیگران

متولد سال اسب

سال 1381 چه حیوانی است

سال میمون برای متولدین سالهای دیگر

سال 1381 چه حیوانی است

خصوصیات متولدین 81 سال ببر

طالع بینی سال اژدها - mypixlove.blogsky.com


طالع بینی سال 1381 ( اسب )
شخصیت کلی متولدین سال اسب
افراد مشهور متولد سال اسب
مشاغل مناسب متولد سال اسب
متولدین ماههای سال اسب
رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال اسب
رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال اسب
رابطه دوستی متولدین سال اسب
رابطه شغلی متولدین سال اسب< © 2002 - 2008  
ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال اسب و فرزندان متولد سالهای دیگر

شخصیت کلی متولدین سال اسب
نجیب و برازنده 
◊ اسب همیشه خود را آراسته و ستودنی می نماید . جاذبه جنسی او خیره کننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. او به مکان های عمومی مانند: کنسرت، تئاتر، گردهمائی ها، مسابقات ورزشی ومهمانی ها علاقه خاصی دارد. وی اغلب خوش اندام و ورزشکار است.

اسب بسیار خوش برخورد ، خوش صحبت، با نشاط، دلسوز،‌شوخ، سرگرم کننده و در همه حال محبوب و دوست داشتنی است.

روحیه اسب با فعالیت های سیاسی بسیار سازگار است و این گونه کارها او را خشنود می کند و به او امکان رشد می دهد. اسب با شگردی خاص ، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و فرمان بردار خود می کند.

اسب بسیار حاضر جواب است و پیش از آن که لب به سخن بگشایید بحث وگفت و گویی ـــ چه در آن سر رشته داشته باشد یا نه ـــ وارد شود و بر دیگران پیشی بگیرد.

اسب در کارهای عملی هم به اندازه کارهای فکری ، توانمند،‌ خلاق و ماهر است. اما در حقیقت ، او بیشترزرنگ است تا با هوش و خودش نیز این را می داند؛ به همین دلیل، برخلاف ظاهری آرام و مطمئن ، اعتماد به نفس ندارد و موجودی ضعیف است.

اسب بی تاب ، تند خو، نازک دل و پرشور و حرارت است؛ از این رو گاه از نفوذ کلام خود برای سیطره بر دیگران استفاده می کند. کسانی که یک بار از خشم و غضب اسب آسیب دیده باشند، دیگر هرگز نسبت به او خوش بین نخواهد بود و همیشه از او می هراسد و برای پیروزی در زندگی باید خود را کنترل کند.

اسب موجودی خود خواه است و هر کس که در راه رسیدن او به اهدافش مانع ایجاد کند ، لگد کوب می کند. افزون بر این،‌تا اندازه ای متکبر و خودپسند است و به مشکلات و ناراحتی های دیگران اهمیت نمی دهد وتنها به امور مربوط به خودش می پردازد؛ با این حال ، در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور دیگران دخالت و وساطت می کند. اسب مستقل ، سر کش و خود سر است. او همیشه راه خود را می رود و نصایح دیگران را قبول نمی کند. اسب خیلی زود آغوش خانواده را ترک می کند تا زندگی اش را بسازد . او این کار را با میل و رغبت انجام می دهد ، زیرا زندگی مستقل و مطابق میل و سلیقه شخصی را بر هر چیز دیگر ترجیح می دهد.

وقتی اسب به میل خود خانه و خانواده ای درست می کند،‌سر پرستی آن را به عهده می گیرد و به خانواده خود عشق می ورزد. اسب در زیدگی خانوادگی سالار وارباب است و کار ، مشکلات ، تندرستی و حتی اتوی لباسهایش بر عهده دیگران است که البته این برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نیست؛ زیرا در حقیقت ، حضور او ضامن بقای خانواده است و اگر زمانی به هر علت خانه و خانواده را ترک گوید،‌همه چیز مانند خانه ای پوشالی در هم می ریزد.

لذا ،‌با این موجود خودخواه ، فقط برای خود و موفقیت های شخصی اش کار می کند؛ اما بی شک همیشه بازده کاری اش فوق العاده عالی است و برای دیگران مفید است.

اسب زحمتکش است و در امور مالی دیدی کار شناسانه داشته و ماهرانه عمل می کند. اما متاسفانه از آن جا که دارای روحیه متغیری است ، ممکن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد؛ این امور می تواند عاشقانه ، مربوط به کار و یا هر مورد دیگری باشد و تفاوتی ندارد . اما نگران نباسید، او دوباره با همان میزان موفقیت خواهد رسید.مشروط بر آن که انجام کار مورد نظر نیاز به گوشه گیری ، تفکر و عمق نداشته است و نیاز به بودن در میان دیگران دارد تا او را تایید و ستایش کنند.

اسب در ارتباط با جنس مخالف ، موجودی ضعیف است. او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق می شود که همه چیز را از یاد می برد؛ به همین دلیل ، با آن همه استعداد های مثبتش ، زندگی اش رضایت بخش نیست و راضی اش نمی کند. اما اگر او بتواند بر این ضعف خود غلبه کند و اهداف خواسته هایش بر خشم و هیجانش غلبه کند، زنرگی شاد و موفقی خواهد داشت.

اسب و بز می توانند زندگی خوبی داشته باشند. این دو همدست، تا زمانی که خود خواهی اسب ، دمدمی مزاجی و هوسبازی های بز را مهارکند ، در کنار هم فراز و نشیب زندگی را می پیمایند. البته هیچ یک نیز علت دوام این ارتباط را نمی دانند. چه بهتر !

به دلایلی کاملا متفاوت ، اسب می تواند با سگ یا ببر زندگی مسالمت آمیزی داشته باشد . این دو ، سخت در گیر امور درونی وروحی خود خستند و توجهی به تزلزل احساسات اسب ندارند. تا زمانی که آنان دلواپسی احوالات شخصی خود خستند اسب نیز می تواند زندگی خود را دنبال کرده و پیش برود.

هرگز و هرگز اسب نباید با موش ازدواج کند ، به ویژه که زن متولد سال اسب آتش باشد. هر نوع رابطه ای بین این دو موجود عاشق پیشه و بوالهوس ، به فاجعه می انجامد.

در دوران کودکی و جوانی اسب ، پر فراز و نشیب است . او در جوانی خانه و خانواده اش را ترک می کند که همین امر باعث دل شکستگی و افسردگی اسب می شود. زندگی عشقی او نیز هرگز بی دردسر و راحت نیست؛ اما دوران پیری آرامی خواهد داشت.

نماد اسب آتش - که هر شصت سال یک بار تکرار می شود - ( سالهای 1285، 1344، 1404 و ... ) برای خود اسب و خانواده اش شگون ندارد، زیرا در این سال ها خصوصیات مثبت و سودمند وجود اسب تبدیل به ویژگی های زیان آور و شرارت آمیز می شود و خانواده او در معرض یماری های خطرناک، تصادف و بد اقبالی قرار می گیرند.

مردان و زنانی که در سال اسب آتش متولد شوند، از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شدیدتر است. آنان بسیار کوشاتر، زیرک تر، مستقل تر، خوش ذوق تر و با استعدادتر و بیش از دیگران خودخواه هستند. روحیه پر شر و شور و خود پسندی دیوانه وار اسب، روابط عشقی او را به سوی زیاده روی های زیان بار سوق می دهد.

بعضی بر این باورند که متولدان سال اسب آتش، بر افراد خانواده خود نفوذ عجیبی دارند؛ اما باور عموم این است که اسب های آتشین برای خانه ای که درآن متولد شده اند و نیز برای خانوده ای که خود تشکیل خواهند داد، مشکل سازند.

شایان ذکر است که متولدان سال اسب آتش به شغل های متنوع تر،‌ جالب تر و استثنایی تر از متولدان سال اسب عادی می پردازند و احتمال این که به خوشنامی یا بدنامی، شهره شوند، بیشتر است.

طالع بینی و فال متولدین سال اسب | فال عشق و ازدواج متولد 1381 ،1369،1357،1345


طالع بینی چینی متولدین سال اسب - آکاایران

 در مورد طالع بینی چینی متولدین سال اسب ارائه شده است ، ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال اسب و فرزندان متولد سال.

طالع بینی چینی - فال چینی متولدین سال اسب - آلامتو

ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال اسب و فرزندان متولد سال : ... طالع بینی چینی متولدین سال اسب (متولدین 1297-1309-1321-1333-1345-1357-1369-1381

طالع بینی متولدین سال اسب 

خصوصیات ماهها طالع بینی فال متولد سال اسب اسب وحشی , طالع بینی سال 93 , سال اسب , فال و طالع بینی سال 1393 طالع رابطه عاطفی – ازدواج ( زن ) متولدین سال اسب  عشق شود؛ اسب، مار  

سال ها و حیوانات (طالع بینی) 

طالع بینی سال ها و حیوانات حیوان هر سال طالع بینی ازدواج فال ازدواج طالع بینی  متولدین سالهای: , 1285، 1297، 1309، 1321، 1333، 1345، 1357، 1369، 1381، 1393، افرادی که در سال اسب متولد مهارت های   (81)   پسرش 

طالع بینی چینی متولدین ماه اسب

مشخصات کلی متولدین سال اسب » مشاهیر متولد سال اسب متولدین سال اسب » متولدین ماههای مختلف سال اسب » رابطه های عاطفی زنان متولد سال اسب 

 شخصیت شناسی طبق ماه و سال تولد

کربلای انتظار - شخصیت شناسی طبق ماه و سال تولد - عطش دیدار  گو گدایان در این خانه بیایند که ما  

متولد چه سالی هستید ؟ 

سال و ماه تولد خصوصیات  سال اسب متولدینسالهای 1357 ، 1369 ، 1381 ، 1393 سال اژدها متولدین سالهای متولدین سال اسب بسیار اجتماعی ، اهل ورزش ، پرکار و اهل مسافرت عشق 

طالع بینی چینی متولدین سال بز - مطالب 2017

پیش نیاز ازدواج ازدواج; روابط دختر و پسر; دردسرهای ازدواج; انتخاب همسر  طالع بینی چینی متولدین سال خروسطالع بینی سال مار 1392 در سال مار   مردان و زنان متولد سال ب  فال حافظ; فال انبیا; فال قرآن; فال تاروت; فال ازدواج; استخاره; طالع سال میمون 95 

 میخوای بدونی متولد سال چی هستی ؟

جوان امروز - میخوای بدونی متولد سال چی هستی ؟  عشق  پسری طالع بینی چینی سال ببر متولدین: از بهمن سال 1327 تا بهمن سال 1329طالع بینی سال مار. طالع بینیچینی سال اسب متولدین بهمن سال 1332 تا بهمن سال 1333. از بهمن سال 1380 تا بهمن سال 1381 
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید