X
تبلیغات
رایتل

میزان افزایش قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو در مرداد ماه 96

سه‌شنبه 13 تیر 1396 ساعت 15:58

میزان افزایش قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو درمرداد ماه ۹۶ 

افزایش قیمت پرایدمرداد 96 افزایش قیمت پژو افزایش قیمت خودرو قیمت پراید بعد از گران شدن قیمت سمند مرداد 96 میزان گران شدن ماشین 96

افزایش قیمت خودرو

افزایش قیمت خودرو : عضو ناظر شورای رقابت از موافقت این شورا با افزایش یک تا ۱٫۵ درصدی قیمت پراید و تیبا و همچنین رشد ۲٫۵ درصدی قیمت سمند و پژو در جلسه عصر امروز شورای رقابت خبر داد.

 

 

ولی ملکی اظهار داشت:‌در جلسه عصر امروز شورای رقابت موضوع تقاضای ایران‌خودرو و سایپا برای افزایش قیمت محصولاتشان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای شورا با رشد قیمت برخی خودروهای پرتیراژ موافقت کردند.

وی ادامه داد:‌ بر این اساس حداکثر افزایش قیمت پراید و تیبا یک تا ۱٫۵ درصد و در مورد سمند و پژو ۲٫۵ درصد به تصویب شورای رقابت رسید.

ملکی با بیان اینکه این مصوبه شورای رقابت بر اساس دستورالعمل تعیین قیمت خودرو و با توجه به معیارهایی همچون کیفیت خودرو، بهره‌وری و قیمت تمام شده و نرخ تورم بخشی صادر شده است، گفت: مصوبه شورای رقابت برای اجرا به خودروسازان ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی، طبق مصوبه امروز شورای رقابت قیمت پراید و تیبا حدود ۱۵۰ هزار تومان و قیمت پژو و سمند حدود ۴۰۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: شرکت‌های خودروساز بر اساس دستورالعمل شورای رقابت قیمت جدید محصولاتشان را به مردم اعلام خواهند کرد.

ملکی ادامه داد: قیمت‌گذاری شورای رقابت در مورد خودروهایی که قیمت آنها کمتر از ۴۵ میلیون تومان است و از بازار انحصاری برخوردارند، صورت می‌گیرد.

برچسب ها :

افزایش قیمت پراید افزایش قیمت پژو افزایش قیمت خودرو قیمت پراید بعد از گران شدن قیمت سمند تیر 96 میزان گران شدن ماشین 96نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید