یارانه اسفند 95 | زمان واریز یارانه اسفند 1395 و عیدی 96 کارکنان دولت | تاریخ دقیق حقوق عید نوروز 1396

سه‌شنبه 26 بهمن 1395 ساعت 00:42

یارانه اسفند 95 | زمان واریز یارانه اسفند 1395 و عیدی 96 کارکنان دولت | تاریخ دقیق حقوق عید نوروز 1396

واریز یارانه اسفند و عیدانه 95 یارانه اسفند 95 – زمان واریز یارانه اسفند 1395 عید نوروز 96 واریز یارانه اسفند و عیدانه 96 واریز یارانه اسفند و عیدانه 96 یارانه فروردین 1396 عیدانه 96 کارمندان کارگران دولت 1396

نتیجه تصویری برای یارانه اسفند 95 | زمان واریز یارانه اسفند 1395 و عیدی 96 کارکنان دولت | تاریخ دقیق حقوق عید نوروز 1396

کارکنان دولت و عیدی 96 کارکنان دولت تا پایان بهمن پرداخت میشود و پرداخت عیدی 1396 کارکنان دولت و زمان واریز حقوق اسفند 95  

یارانه فروردین 96 یارانه های اسفند 95 – زمان واریز یارانه فروردین 1396 

یارانه فروردین 96زمان واریز یارانه فروردین 96زمان دقیق واریز یارانه عید 1396 

زمان واریز حقوق اسفند ماه و عیدی 96 کارکنان دولت

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:بهمن به پایان نرسیده ،حقوق بهمن ماه و عیدی کارکنان دولت را پرداخت خواهیم کرد.

سخنگوی دولت در خصوص زمان پرداخت حقوق عیدی و پاداش آخر سال کارکنان دولت اعلام کرد:یارانه نقدی است ماه نیز همانند ماه های قبل در تاریخ 26 بهمن ماه واریز می شود ضمن اینکه تلاشمان است که بهمن به پایان نرسیده حقوق این ماه و هم عیدی کارکنان دولت را تقدیم کنیم.

تاریخ یارانه اسفند 95 . dhvhki filk 96 عیدانه کارمندان دولت اسفند 95 نوروز 96

یارانه اسفند 95 ساعت 24 روز 26 بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. dhvhki تاریخ واریز یارانه اسفند 95 عید 96

کارکنان دولت و حقوق کارکنان دولت و پاداش پایان سال کارکنان دولت
وی افزود:همچنین تلاش می کنیم بتوانیم حقوق اسفند کارکنان دولت را در نیمه اول اسفند و یا حداکثر 20 اسفندماه پرداخت کنیم ضمن اینکه یارانه نقدی اسفند را نیز یکی ، دو روز زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد شد.

محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه امشب24 بهمن ماه در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی چهارمین سال سیاست های اقتصاد مقاومتی از برنامه تا اجرا پرداخت.

زمان دقیق واریز یارانه فروردین ماه 96 - پرشینی ها یارانه های کارکنان اسفند 95

زمان دقیق واریز یارانه فروردین ماه 1396  دولت اسفند 95 عید 96

یارانه اسفند 95 نوبخت در ابتدا در پاسخ به سوال اول مجری برنامه پیرامون سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت:سیاست اقتصاد مقاومتی در قالب12 برنامه، 56 طرح و 200 پروژه است لذا، برای هر برنامه رییس، اعضا و کار گروه مشخص شده است.

وی با اشاره به اینکه، برای این طرح ها منبع مالی مجزا از بودجه نداریم افزود :مقرر شده است پول های مربوط به پروژه ها با اولویت پرداخت شود.

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر ارتقاء تولید ملی ادامه داد:واحد هایی داریم که ساخته شده و کامل هستند اما سرمایه در گردش ندارند و از سوی دیگر، واحد هایی هستند که فعالند اما با تمام ظرفیت فعالیت نمی کنند.

واریز یارانه اسفند 95 

واریز یارانه اسفند 95,واریز یارانه اسفند 95 و عیدانه نوروز 96

عیدی کارکنان دولت

محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت عیدی کارکنان دولت میگوید

وی با اشاره به اینکه، واحد هایی هستند که در مراحل پایانی تکمیل کا ر خود قرار دارند اظهار داشت:در سیاست اقتصاد مقاومتی طرحی تحت عنوان فعال سازی 7 هزار و 500 واحد داریم لذا برای این مهم نیاز به سرمایه در گردش داریم .

 

 

یارانه اسفند 95 – زمان واریز یارانه اسفند 1395 | جدیدترین  

یارانه اسفند 95زمان واریز یارانه اسفند 95زمان دقیق واریز یارانه اسفند 95تاریخ واریز 


تاکنون 14 هزار و800 میلیارد تومان تسهیلات به حدود20 هزار واحد تولیدی پرداخت شده است 

نوبخت با بیان اینکه، 16 هزار میلیارد تومان تسهیلات باید به واحد های تولیدی داده شود گفت:تاکنون موفق شودیم14 هزار و800 میلیارد تومان به حدود20 هزار واحد تولیدی تسهیلات پرداخت کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، کل واحد ها 90 هزار است که از این میزان20 هزار واحد توانستند با تسهیلات فعال شوند افزود:باید بهره وری افزایش یابد.

امسال2 هزار و529 پروژه به ارزش حدود19 هزار میلیارد به بخش غیر دولتی واگذار شد 

وی با تاکید بر مردمی کردن اقتصاد خاطرنشان کرد:امسال 2 هزار و529 پروژه که ارزش حدود19 هزار میلیارد تومان دارد را به بخش غیر دولتی واگذار کردیم.

تاریخ یارانه اسفند 95 . dhvhki filk 96 عیدانه کارمندان دولت اسفند 95 نوروز 96

یارانه اسفند 95 ساعت 24 روز 26 بهمن ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. dhvhki تاریخ واریز یارانه اسفند 95 عید 96

تراز تجاری در ده ماهه سال جاری مثبت شد 

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، باید به هزاران طرح عمرانی ناتمام پول های مختصری بپردازیم گفت:تراز تجاری در ده ماهه سال جاری مثبت شد لذا، صادرات بیش از واردات شده است.

صادرات دانش بنیان شده است 

نوبخت با اشاره به اینکه، صادرات دانش بنیان شده است عنوان کرد:در سایه اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی تولید را افزایش دادیم.

وی با اشاره به مقدمه سیاست اقتصاد مقاومتی گفت:در این مقدمه رهبر تصریح فرمودند که هدف افزایش تولید و رشد اقتصادی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه، 5 رویکرد از سوی مقام معظم رهبری در 24 سیاست منفک و مصرح شده است ادامه داد:طبق سیاست های اقتصاد مقاومتی باید درون زا باشیم و از ظرفیت های داخلی کشور استفاده کنیم.

نوبخت با اشاره به اینکه، تولیدات در داخل ظرفیت اقتصاد ایران ظهور کرده است و این به معنای درون زایی است عنوان کرد:درون زایی را باید با رشد اقتصادی و برون گرایی را با افزایش صادرات غیر نفتی مشخص کرد.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باید تلاش کرد تا ضریب جینی( شاخص اقتصادی برای محاسبه توزیع ثروت میان مردم) را بهبود ببخشیم گفت:در حال حاضر ثروتمند فرد نسبت به فقیرترین دهک جامعه، 12 برابر بیشتر درآمد دارد که این رقم در سال 89، نزدیک به 15 برابر بوده است.

زمان واریز یارانه عید نوروز 96 :: زمان واریز یارانه 96 

 • اسفند ماه 95",زمان واریز یارانه فروردین 96 ",زمان واریز یارانه اسفند 95",زمان واریز یارانه اسفند 95",تاریخ عیدانه 96

 • نوبخت تصریح کرد:اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی به درستی اجرا شود باید آثارش را در ضریب جینی ببینیم.

  در راستای اقتصاد مقاومتی ، سه هزار واحد یا شرکت دانش بنیان تاسیس کردیم 

  سخنگوی دولت با اعلام اینکه در راستای اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی ، سه هزار واحد یا شرکت دانش بنیان را تاسیس کردیم، گفت:در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ، تعدد بخشی به شرکت های دانش بنیان را در دستور کار قرار دادیم ضمن آن که ثبت شرکت های دانش بنیان نسبت به شرکت های معمولی دارای اولویت است.

  رئیس سازمان برنامه بودجه کشور همچنین با تاکید بر اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی ، باور دولت است بیان داشت:البته ممکن است اعتقاد به این فرهنگ در بخش مدیران میانی به صورت صد در صد نباشید اما باید عنوان کنم که این فرهنگ باید به تدریج جاری شود چراکه نهادینه شدن باورها زمان بر است که در این راستا می توانید از رئیس سازمان صدا و سیما دعوت به عمل آورید تا عنوان کند که چقدر توانسته در رابطه با فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی عمل کند.

  معاون رئیس جمهور همچنین با بیان اینکه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی را بهترین مرجع برای هماهنگ و همگرا کردن دستگاه های اجرایی در راستای برنامه های دوازده گانه فرا وزارتخانه ای در بحث سیاست های اقتصاد مقاومتی است گفت:این ستاد به صورت مستمر و منظم و قالبا در روز های دوشنبه جلسه برگزار می کند.

  واریز یارانه اسفند 95 

  واریز یارانه اسفند 95واریز یارانه اسفند 95واریز یارانه اسفند 1395 عیدانه 1396

  برنامه ریزی کردیم امسال تا 37 هزار میلیارد تومان برای طرح های عمرانی اعتبار بپردازیم 

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در بخش دیگری از سخنانش ب بیان اینکه از شانزده هزار میلیارد تومان تسهیلاتی که قرار بود به واحدهای تولیدی نیمه فعال بپردازیم ، رقم 14 هزار و 800 میلیارد تومان پرداخت شده عنوان کرد:همچنین برنامه ریزی کردیم که تا سقف 37 هزار میلیارد تومان امسال برای طرح های عمرانی بپردازیم ، ضمن اینکه موظف هستیم تا پایان این دوره دولت یازدهم حداقل چهار مرکز استان را به شبکه سراسری راه آهن وصل کنیم.

  سخنگوی دولت همچنین در خصوص اینکه برنامه ششم توسعه را تا چه حد اجرایی می دانید نیز اظهار داشت:غیر از این که دولت بخواهد این موضوع را ارزیابی کند، دو ارزیاب دیگر می توانند قانونا نسبت به این برنامه و یا مصوباتی که در چارچوب برنامه ششم است را داوری کنند که یکی از آن ها مجمع تشخیص مصلحت نظام است که پس از انطباق این مصوبات با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری تقریبا ایرادات اساسی در جهت مغایرت برخی از این مصوبات با سیاست های کلی ابلاغ شده مطرح شده است.

  زمان واریز یارانه اسفند 95 و عیدی 96 کارکنان دولت 1396

  زمان واریز یارانه اسفند 95 و عیدی 95 کارکنان 1396

  وی افزود:داور دیگر شورای نگهبان است که این شورا نیز از منظر انطباق مصوبات با اصول قانون اساسی و شرع مقدس 38 اشکال به این برنامه گرفته است و انتظار ما نیز از مجلس این است که با تامین نظر شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام اصلاحات را به گونه ای انجام دهند که برنامه ششم توسعه عملیاتی شود.

  یارانه نقدی این ماه 26 بهمن واریز می شود 

  سخنگوی دولت در خصوص زمان پرداخت حقوق عیدی و پاداش آخر سال کارکنان دولت اعلام کرد:یارانه نقدی است ماه نیز همانند ماه های قبل در تاریخ 26 بهمن ماه واریز می شود ضمن اینکه تلاشمان است که بهمن به پایان نرسیده حقوق این ماه و هم عیدی کارکنان دولت را تقدیم کنیم.

  وی افزود:همچنین تلاش می کنیم بتوانیم حقوق اسفند کارکنان دولت را در نیمه اول اسفند و یا حداکثر 20 اسفندماه پرداخت کنیم ضمن اینکه یارانه نقدی اسفند را نیز یکی ، دو روز زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد شد.

  نوبخت همچنین در خصوص پاداش بازنشستگان نیز اظهار داشت:کسانی که در سال 95 بازنشسته شده اند یا. تا پایان امسال بازنشسته می شوند، پاداش بازنشستگی شان را دریافت نکرده اند که در اولین زمان، پاداش های آن ها را تقدیم خواهیم کرد.

  رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در پایان یادآور شد:برای بازنشستگان سال آینده نیز جهت یکسان سازی دریافت های بازنشستگان در سال 96 در حد هزار میلیارد تومان، منابع در نظر گرفته ایم.

  زمان واریز یارانه اسفند 95 و عیدی 96 کارکنان دولت


  کارکنان دولت , عیدی کارکنان دولت , دولت , نوبخت , پرداخت حقوق , یارانه نقدی , حقوق بهمن ماه , حقوق اسفند کارکنان دولت اقتصاد مقاومتی , بودجه , تسهیلات , بازنشستگان , پاداش , پاداش بازنشستگی, یارانه نقدی اسفند95 عید نوروز 96

 • زمان واریز یارانه اسفند مشخص شد 

  همشهری آنلاین: معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور خبر داد که یارانه اسفند ماه 95

 • تاریخ دقیق واریز یارانه فروردین ماه 96 

 • تاریخ واریز یارانه فروردین 96زمان واریز یارانه نقدی فروردین ماه 96,تاریخ برداشت یارانه اسفند 95 عیدانه 96

 • یارانه اسفند 95 ، زمان واریز یارانه اسفند 1395 و عیدی 96 کارکنان دولت ، تاریخ دقیق حقوق عید نوروز 1396

 • نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

  دانلود عکس جدید