X
تبلیغات
رایتل

نحوه پرداخت اقساط بانک مسکن | مشاهده اقساط و مانده بدهی وام بانک مسکن

دوشنبه 25 بهمن 1395 ساعت 20:44

نحوه پرداخت اقساط بانک مسکن | مشاهده اقساط و مانده بدهی وام بانک مسکن

 • پرداخت قسط - epayment.bank-maskan.ir سامانه پرداخت اینترنتی بانک مسکن 

  طبق دستورالعمل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت از طریق شبکه شتاب  بانک مسکن، اعلام کرد امکان پرداخت اقساط بانک مسکن 

 • پرداخت اقساط بانک مسکن جهت پرداخت قبض ه، شناسه قبض وشناسه پرداخت

 • مشاهده اقساط و مانده بدهی وام بانک مسکن   یا مشاهده مبلغ بدهکاری به بانک مسکن و زمان باقی مانده برای پرداخت اقساط

  مای پیکس لاو . بلاگ اسکای با لینکی که در صفحه بعد مشاهده می نمایید وضعیت اقساط بانک مسکن اعم از تعداد پرداخت شده و مانده معوق و جریمه اقساط را به صورت آنلاین و بروز می توانید مشاهده نمایید

  امکان پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های شتاب 

  امکان پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های شتاب بانک مسکن کارت های عضو شتاب پرداخت  

  مانده اقساط بانک مسکن

  لینک بانک مسکن

  بانک ملت> پرداخت اقساط تسهیلات متمرکز 

  بانک ملت در راستای گسترش خدمات بانکداری الکترونیک و نیز توسعه و تنوع روشهای پرداخت اقساط 

  مشاهده اقساط و مانده بدهی وام بانک مسکن

   

   

  جدول نرخ سود انواع تسهیلات بانک مسکن

  پرداخت اقساط بانک مسکن از طریق خودپرداز و اینترنت بانک  

  پرداخت اقساط بانک مسکن توسط کارت‌های عضو شتاب 

  سامانه اطلاع رسانی اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن

  پرداخت اینترنتی اقساط مسکن بانک مسکن را چگونه انجام دهیم؟ پرداخت حضوری اقساط وام مسکن پرداخت آنلاین اقساط وام 
  اگر شما هم یکی از افرادی هستید که هر ماه ایستادن در صف بانک برای پرداخت اقساط وام مسکن برای‌تان کاری وقت‌گیر و مشکل است باید به شما بگوییم که خیلی وقت است که راه حلی ساده برای مشکل شما پیدا شده است. شما می‌توانید به سادگی به صورت اینترنتی اقساط وام بانک مسکن خود را پرداخت کنید.
  pardakht-aghsat-way2pay-92-02-16
  برای اینکه اقساط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید به یک کارت بانکی، مهم نیست کدام بانک، نیاز دارید. از طرفی هم تقریبا تمام کسانی که از بانک مسکن وام گرفته‌اند یک مسکن‌کارت هم برای پرداخت اقساط به آنها داده شده است. روی مسکن کارت هر شخص یک عدد ۱۶ رقمی نوشته شده است.
  پرداخت اینترنتی اقساط مسکن بانک مسکن را چگونه انجام دهیم؟ پرداخت غیر حضوری اقساط وام مسکن پرداخت آنلاین اقساط وام پرداخت قسط وام مسکن
  حالا شما باید به صفحه اینترنت بانک کارت بانکی خود بروید تا یک انتقال وجه انجام دهید. البته توجه داشته باشید که برای انتقال وجه کارت به کارت شتابی به صورت اینترنتی به شماره کارت خود، رمز دوم و کد cvv2 نیاز دارید. علاوه بر این در برخی از بانک‌ها علاوه بر رمز دوم کارت، به رمز ورود به اینترنت بانک یا رمز انتقال وجه اینترنتی نیز نیاز دارید. با توجه به این که کارت شما متعلق به کدام بانک است، پس از ورود به بخش انتقال وجه شتابی، شماره ۱۶ رقمی روی مسکن‌کارت خودتان را به عنوان شماره کارت مقصد وارد می‌کنید و سپس مبلغ قسط را وارد می‌کنید. 

  پرداخت اقساط وام بانک مسکن از طریق اینترنت - کامپیوتر 

  اگر شما هم یکی از افرادی هستید که هر ماه ایستادن در صف بانک برای پرداخت اقساط وام مسکن

  اگر تا به حال این کار را انجام نداده‌اید بار اول کمی سخت به نظر می‌آید اما بدانید که اگر یک بار قسط خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید متوجه می‌شوید که پرداخت اینترنتی اقساط چقدر آسان، کم هزینه و سریع است. همچنین اگر اینترنت بانک کارت شما گزینه انتقال وجه شتابی مستمر داشته باشد می‌توانید اقساط ماه‌های آینده خود را نیز ثبت کنید تا در موعد مقرر به صورت خودکار از حساب شما پرداخت می‌شود. همچنین می‌توانید از طریق دستگاه‌های خودپرداز این انتقال وجه را انجام دهید.

  روش های حضوری پرداخت اقساط بانک مسکن

  شما می توانید با دردست داشتن کارت تسهیلات خود در تمامی شعب بانک مسکن و از طریق باجه های مجهز به سیستم پس انداز و تسهیلات متمرکز ، اقساط خود را پرداخت نمایید .

  خودپرداز  بانک مسکن

  دارندگان کارت تسهیلات در صورت داشتن کارت های متصل به شبکه شتاب می توانند از طریق تمامی خودپردازهای متصل به شبکه شتاب از طریق منوی پرداخت قسط در خودپردازهای بانک مسکن و منوی انتقال وجه در خودپردازهای سایر بانک ها اقساط خود را پرداخت نمایند .

  کیوسک بانک مسکن


  دارندگان کارت تسهیلات در صورت داشتن کارت های متصل به شبکه شتاب می توانند از طریق تمامی کیوسک بانک های نصب شده در شعب منتخب بانک مسکن ، اقساط خود را پرداخت نمایند . این کیوسک ها در ابتدای کارشنان مشکلات زیادی داشتند و اعصاب خیلی از مشتریان را خورد می کردند بیچاره کارمندان بانک تقریبا روزی چند بار باید به دستگاه سر می زدند و عیب هایش را برطرف می کردند. البته با گذشت زمان به نظر می رسد این اشکالات خیلی کمتر شده است.

  روش های غیرحضوری پرداخت اقساط بانک مسکن

  با توجه به اهمیت بازپرداخت به موقع تسهیلات و عدم تعلق جریمه به آن ،ابزارهای غیرحضوری گوناگونی برای پرداخت اقساط در اختیار شما  قرار گرفته است . از محاسن این ابزارها می توان به دسترسی آسان در تمامی ساعات شبانه روز ، عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک و آرامش خاطر مشتریان اشاره کرد .

  تلفنبانک متمرکز  پرداخت اقساط بانک مسکن

  شما می توانید پس از ثبت نام در شعبه ، از طریق تماس با شماره تلفن روش های باز پرداخت اقساط و انتخاب گزینه پرداخت قسط ، اقساط خود را از طریق شماره 64096.021 پرداخت نمایید.

  اینترنت بانک -  پرداخت اقساط بانک مسکن

  پس از ثبت نام در شعبه و دریافت نام کاربری و رمز عبور بصورت چاپی در همان لحظه و با مراجعه به سامانه اینترنت بانک به آدرس bank-maskan.irاز طریق حساب و یا کارت خود قادر به پرداخت اقساط خواهید بود .

  همراه بانک -  پرداخت اقساط بانک مسکن

  یکی دیگر از روش های پرداخت اقساط استفاده از سیستم همراه بانک مسکن می باشد که پس از ثبت نام در شعبه و نصب نرم افزار از طریق سایت بانک  مسکن و یا شعبه ، این امکان برای شما میسر می گردد .

  پرداخت اقساط به صورت مستمر - 
   پرداخت اقساط بانک مسکن 

  در حال حاضر در سامانه اینترنت بانک از طریق سرویس درخواست حواله منظم ، موجود در منوی خدمات سپرده ، امکان ثبت درخواست برای پرداخت منظم اقساط در بازه های زمانی و تعداد دفعات تکرار مشخص ،وجود دارد که از مزیت های این روش نسبت به روش های دیگر مدیریت پرداختهای به موقع اقساط و عدم نیاز به مراجعه مکرر برای پرداخت اقساط در سررسیدهای قسط می باشد که این امر باعث جلوگیری از معوق شدن اقساط و عدم احتساب جریمه به آن می گردد .

  همچنین در حال حاضر از طریق ابزارهای غیرحضوری ، امکان رویت و اطلاع از صورت وضعیت کارت تسهیلات شامل اصل مبلغ تسهیلات ، مانده بدهی ، سررسید اولین قسط ، مبلغ جریمه ، مبلغ قسط و ... وجود دارد .

  منابع : asriran.com &  way2pay.ir & mypixlove.blogsky.com
  پرداخت اینترنتی اقساط مسکن بانک مسکن را چگونه انجام دهیم؟ پرداخت غیر حضوری اقساط وام مسکن پرداخت آنلاین اقساط وام 
 • مشاهده شماره کارت مرتبط با تسهیلات غیر متمرکز + پرداخت اقساط بانک مسکن 

  بانک ملی ایران شعب فروشنده سفته. شعب فروشنده سفته با مبالغ بالا

 • نحوه پرداخت اقساط بانک مسکن ، مشاهده اقساط و مانده بدهی وام بانک مسکن

 • نظرات (0)
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

  دانلود عکس جدید