X
تبلیغات
رایتل

عکس و جزئیات درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد | ماجرای دعوا و نزاع هنگام رقص در تالار تهران

یکشنبه 24 بهمن 1395 ساعت 14:58

عکس و جزئیات درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد | ماجرای دعوا و نزاع در تالار تهران

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد  

جزئیات نزاع و درگیریعروسی یافت آبادنزاع در عروسی  و درگیری مرگبار در تالار  

نتیجه تصویری برای عکس و جزئیات درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد

نزاع و درگیری , قتل عمـد , مراسم عروسی , رقص محلی , چوب بازی , چاقو تالار 

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد  

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد.  داشت که در نزاع و درگیری حضور  

نزاع و درگیری در عروسی کار دست پسر16 ساله داد و خون به پا کرد

ساعت یک بامداد 19 بهمن وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی در بلوار الغدیر جنوبی به کلانتری 1511 یافت آباد اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد نزاع و درگیری مربوط به دعوت شدگان در یک مراسم عروسی است که در داخل تالار عروسی با یکدیگر درگیر شده ، طی آن یکی از میهمانان بنام کامران 24 ساله بر اثر اصابت ضربه ی چاقو به ناحیه سینه به قتل رسیده است.

عروسی خونین در یافتآباد تهران 

 در تالار، جشن عروسی را  جشن عروسی را در یافت آباد  که در نزاع و درگیری 

  
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با حضور کارآگاهان در محل جنایت و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری منجر به جنایت در زمان اجرای "رقص محلی چوب بازی" مابین مقتول و یکی دیگر از دعوت شدگان در مراسم عروسی بنام "رمضان" آغاز ، با دخالت اعضای خانواده و بستگان آنها شدت پیدا کرده ، چندین از طرفین درگیری نیز با چاقو مجروح شده و نهایتا مقتول به علت اصابت ضربه ی چاقو به سینه به قتل رسیده است.

جزئیات نزاع و کلیپ درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد 

نزاع و درگیری در جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در  تالار عروسی یافت آباد تیپ 

در تحقیقات ازشاهدان درگیری مشخص شد مقتول در حالتی غیرطبیعی ( احتمالا به علت مصرف مشربات الکلی ) قصد گرفتن چوب دستی یکی از اعضای خانواده ی رمضان به قصد چوب بازی را داشته که همین موضوع انگیزه آغاز درگیری آنها بوده است.
در ادامه رسیدگی به پرونده ،کامران به همراه برادرش و پس از انجام اقدامات درمانی در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شد. او در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که در نزاع و درگیری حضور داشته و حتی چند نفر را نیز با چاقو مجروح کرده اما ارتکاب جنایت توسط او انجام نشده است.

عکس و جزئیات درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد

او در اظهاراتش عنوان داشت:زمانیکه متوجه شدم برادرم بر اثر اصابت ضربه چاقو مجروح شده و خونریزی شدید پیدا کرده ، از داخل درگیری خارج شدم تا او را به بیمارستان برسانم ؛ داخل بیمارستان بودم که متوجه شدم رمضان به قتل رسیده و بنده را به عنوان قاتل معرفی کرده اند.

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد 

نزاع و درگیری در جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار مرگبار در تالار عروسی یافت آباد

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته داخل تالار عروسی ، موفق به شناسایی جوانی شدند که در یک لحظه چاقویی را از زیر لباس خود خارج کرده ، به سمت مقتول رفته ، ضربه ای را به او وارد کرده و پس از آن نیز به سرعت از تالار خارج می شود.
با شناسایی این جوان بنام رضا 16 ساله، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که او برادرزاده رمضان است که در یک لحظه با چاقوی همراهش اقدام به ارتکاب جنایت کرده اما به واسطه سن کم ، کسی در شلوغی درگیری متوجه او نبوده است.

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد +عکس  

نزاع و درگیری

نزاع و درگیری در تالار عروسی

 کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ساعت 6 صبح روز پنج شنبه با حضور در محل زندگی رضا در شهرک ولیعصر ، وی را دستگیر و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.
"رضا" در همان تحقیقات اولیه به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و مدعی شد مقتول با یک چاقو به سمت پدرم حمله ور شده بود و من نیز به حمایت از پدرم ، با چاقویی که همیشه در زیر لباس خود همراه داشتم ضربه ای به سینه ی مقتول زده و به سرعت از تالار خارج شدم.

جزئیات نزاع و درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد 

نزاع و درگیری   در تالار عروسی یافت آباد نزاع و درگیری مرگبار در 

رضا در خصوص انگیزه حمل سلاح سرد نیز به کارآگاهان گفت:خانواده ی من با خانواده عمویم ( رمضان ) از چندی پیش اختلاف شدیدی پیدا کرده و همین موضوع باعث شده تا همیشه ، چاقو همراه خود داشته باشم؛ زمانیکه متوجه شدم که عمویم به عنوان قاتل معرفی شده تصمیم به سکوت گرفتم تا او را به عنوان قاتل دستگیر کنند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت:با شناسایی عامل اصلی جنایت و اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس ایلخانی پرونده صادر ، متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 • درگیری خونین در جشن عروسی |رقص با چوب رنگ خون گرفت + عکس 

    یافت آباد در جریان درگیری   داخل تالار عروسی پرداختند و  یافت آباد  

 • عکس و جزئیات درگیری مرگبار در تالار عروسی یافت آباد ، ماجرای دعوا و نزاع هنگام رقص در تالار تهران

 • نظرات (1)
  یکشنبه 24 بهمن 1395 ساعت 15:19
  متاسفانه مقصر اصلی خانواده ها هستن که بچه هاشون رو زیر نظر و یا درست تربیت نمی کنن که به این روز می افتن
  امتیاز: 0 0
  امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

  دانلود عکس جدید