.X.
راه های آمیزش بدون درد - دانلود، عکس جدید 95 ،فیلم کلیپ 2016
X
تبلیغات
رایتل

راه های آمیزش بدون درد

دوشنبه 22 آذر 1395 ساعت 21:20

راه های آمیزش بدون درد

روش انجام رابطه جنسی  مقعدی بدون درد راههای رابطه زناشویی بدون درد نحوه آمیزش جنسی بدون درد چگونه بدون درد رابطه جنسی مقعدی داشته باشیم

 نتیجه تصویری برای راههای آمیزش بدون درد

درد و ناراحتی در حین سکس :

(برای خانمها )

زنان و دخترانی هستند که در حین سکس درد زیادی احساس میکنند و علیرغم میل آنها به سکس و هم آغوشی . اما تجربه درد مانع از این کار میشود .

هیچ کس نباید در حین سکسدرد و ناراحتی بکشد .به همین دلیل اولین توصیه به کسانی که درد را تجربه میکنند میگوییم که اول دست نگه دارید .سکس برای لذت و خوشی و کیف کردن است نه برای درد و رنج . خود احساس درد در هنگام سکس نشانگر این است که یک جای کار می لنگد اما متاسفانه بسیاری با این مشکل دست به گریبانند .

 

 

دخترانی که برای اولین بار عمل دخول آلت پسرانه را در درون خود تجربه می کنند ( دختران باکره ) ممکن است خود عمل پاره شدن پرده بکارت یا نفس عمل دخول و خروج آلت مرد باعث احساس عدم راحتی آنان شود که شدت عدم راحتی یا درد هم به تجربه مرد برمی گردد و نیز جنبه های روانی دختر که به انقباض ماهیچه های بدن او ودر نتیجه احساس درد و ناراحتی منجر میشود .

برای جلوگیری از این مشکل ، بهتربن کار صحبت با همدیگر آماده سازی هم و اعلام این مسئله که اولین بار من است و تجربه ندارم و عمل دخول را با کمک و هماهنگی هم انجام دهند .

در بسیاری از مواقع شکل و شیوه فعالیت وتحرک شریک جنسی شما ( مرد یا پسر ) باعث این درد میشود .مثلا مثل افراد .... ندیده ، تلمبه زدن یا همان عقب و جلو رفتن ها را خیلی تند و سریع و بدون توجه به احساس و تحمل شما انجام میدهد یا اینکه از یک زاویه نامناسب آلت خود را وارد شماکرده است . دلیل دیگر احساس درد میتواند کمبود ترشحات آلت شما باشد استفاده از یک سری دارو ها در کم کردن ترشحات واژن تاثیر منفی دارد ، از آن گذشته رسیدن به دوره یائسگی و تغییرات هورمونی ناشی از آن باعث کم شدن ترشحات واژن میشود .

نتیجه تصویری برای راههای آمیزش بدون درد

صحبت کردن با هم ، تغییر زاویه دخول ،یواش کردن عقب و جلو رفتن ها از راه حل های این مشکل است . راه دیگر استفاده از کرمهای لزج کننده است که به همین نام در داروخانه یافت میشود .

در بسیاری از مواقع ، خودداری از بوسه های داغ و معاشقه و ناز و لیسیدن و نوازش و خلاصه آماده سازی بدن ونحریک ترشحات باعث خشک ماندن واژن و عدم آمادگی آن برای استقبال از آلت طرف میشود که به احساس درد و ناراحتی زن از سکس منجر میشود .( اهمیت " هنر بوسیدن " و " اهمیت نوازش" در اینجاست که حتما مطالعه نمایید .)

امــــــا گاهی اوقات با وجود به کارگیری دهان و زبان و دست (معاشقه) برای تحریک و آماده سازی زن برای دخول ،واژن زن ترشحات لازم را انجام نمیدهد یعنی واژن هموز خمار است و زهدان هنوز خواب آلود .در نتیجه تماس و ضربه های یک آلت سفت را بر نمیتابد و باعث درد میشود .

برای حل این مشکل مرد باید قبل از چپاندن آلت از انگشتان خود استفاده کند . و حسابی به تحریک واژن ، اطراف وقسمتهای داخلی آن بپردازد .به شرط آنکه نوازش ،بوسه ، تحریک چوچوله و...... را قبلا انجام داده باشد .

به کارگیری انگشت برای تفحص آلت زنان و سنجش آمادگی آن برای استقبال از معشوق دلخواه راه خوب و مطبوعی است . چون هم به نوبه خود زن را تحریک میکند و هم مرد میزان آمادگی زن را احساس میکند .( محیطی گرم . نرم . خیس . ازج و منبسط "بد نیست توی چشمهای هم نگاه کنید ")

گاهی انقباض شدید ماهیچه های کناره دیواره واژن هم باعث احساس درد میشود .دلیل سفتی و سختی دیواره ها معمولا از اضطراب . نگرانی. ترس .واهمه وفشار روانی به زن به خاطر احتمالا توقعات نا مناسب و بیجای مرد از او در امور سکسی و .... ناشی میشود .یعنی مشکل یک عامل روانی دارد .تلاش برای عمل هماغوشی در یک فضا و محیط مناسب .بوسه و معاشقه طولانی آماده سازی درست و حسابی 2 طرف برای دخول و کنار گذاشتن توقعات بیجا به حل مشکل میانجامد .

اما هستند زنانی که پس از طی همه این مسیر ها باید به پزشک مراجه کنند . عامل دیگر احساس درد عفونت واژن ( به دلایل مختلف ) است که راه آن مراجعه به پزشک است .استفاده از عطر و کرم در واژن و اطراف آن ممکن است باعث ایجاد حساسیت واژنی در معدودی از زنها شود .

در نهایت مراجعه به روان پزشک برای عده ای از خانمها که باز هم مشکل دارند توصیه میشود .

نکته مهم پایانی :

 

در آخر نباید درد و ناراحتی ناشی از یک عامل مهم روانی دیگر را از یاد برد .

زنان و دخترانی که مورد تجاوز قرار گرفته اند یا بنا به آموزشها و اعتقادات محدود کننده و یا فشارهای فرهنگی و خانوادگی ، از انجام عمل سکس احساس گناه با آلوده بودن میکنند . بهترین راه برای غلبه بر این مشکل ، بالا بردن آگاهی خود درباره مسائل جنسی تلاش برای کنار گذاشتن اخلاقیات و آموزشهای محدود کننده . اعتماد منطقی به طرف مقابل ، صحبت کردن با هم و تبادل تجربیات است .

 راه های آمیزش بدون درد

____

سلام
لطفا بگید زن چطوری به اوج لذت جنسی میرسه؟
علائمش چیه؟
من از رابطه ی جنسی با همسرم لذت میبرم ولی به اوج نمیرسم 
لذت رو میبرم ولی نمیدونم اوجش چیه ؟
چطوری بفهمم ارگاسم شدم یا نه؟
و 1 چیز دیگه:
لطفا برای داشتن 1 رابطه ی بدون درد راهنماییم کنید .
شوهرم دوست داره آلتش رو بخورم ولی بلد نیستم و وقتی اینکار رو انجام میدم حس میکنم لذت نمیبره
لطفا کمکم کنید
با تشکر فراوان27-4-90
پاسخ:
اوج لذت یعنی به انزال رسیدن،مایع منی که خارج میشه بش میگن اوج لذت
بعدازآن بدن سست میشه بهترین حالت برای به ارگاسیم یاانزال یااوج لذت رسیدن زن این است که مردبه پشت بخوابدوزن بالاباشد دراین پوزیشن وحالت زن فعال است به انزال میرسد
برای رابطه بدون درد سعی کنید هرروز حداقل یک قاشق روغن زیتون بابو بخورید همانطورکه معده وروده رانرم میکند ومانع یبوست است کانال های بدن رانیزنرم میکند وپوست نرم ترمیشود وجهازتناسلی نیزنرم ترمیگردد
قبل ازمقاربت نیزبازی جنسی داشته باشید تا دستگاه تناسلی لزج ولیزشود سپس اجازه دخول بدهید این بابازی شماباآلت همسرتان زودترمقدورمیگرددوبازی اوباسینه ها واندام شماسبب آماده ترشدن شمامیگردد
درخصوص اصطلاح خوردن آلت ابتدامی توانید زبان به زیرسرآلت بکشید تااولذت ببرد سپس حشفه یعنی نرمی سرآلت رابمکید بعد آلت رابمک گیرید
==============================
ولی من هنوز متوجه ارگاسم زن نشدم
ببینید من لذت میبرم و گاهی سست هم میشم ولی لذتش اونقدر بالا نیست که بشه اسمش رو " اوج لذت جنسی " گذاشت .
میخوام بدونم من به اوجش نمیرسم ؟
و در مورد اومدن آبِ زن یا همون " منی " هم  توصیح بدید .
چطوری منی خارج میشه ؟ من متوجه اومدن آبم نمیشم28-4-90
پاسخ:
اوج لذت جنسی معنی فارسی انزال است که عربی است یاانگلیسی که ارگاسم است همان سست شدن بدن اوج لذت است وقتی شما بالاهستی واوبه پشت خوابیده همین که مهبل که خشک است لزج ولیزومرطوب میگردداوج لذت است که نشانه خارج شدن مایع منی است بعدازآن اگربخواهی هم نمی توانی رفت وبرگشت الت به داخل مهلبت راداشته باشی چون اوهم سست میشودوازنعوظ وشقی می افتد معمولا درحالت زن بالا همزمان انزال صورت می گیرد
باتوضیحی که دادم اوج لذت جنسی رادرپوزیشن تو بالا اوبه پشت مکررتجربه کن متوجه میشوی چون دراین حالت سینه ها هم ماساژومالش داده میشود بطورحتم انزال رخ میدهد وبه اوج لذت میرسی گاه بدون دخول حتی اگرسینه هایت رابمالد به اوج میرسی و ورودی مهبل لیزولزج میگرددکه نشانه اوج لذت است گاه به اورال سکس (سکس دهانی)ومکیدن بظرشمااین انزال رخ میدهد گاه با شیوه های دیگر
برای اینکه حتمابه اوج لذت برسی باآلت اوبازی داشته باش این شمارابه وجدمی آورد وسبب میشودبه انزال برسی
درحالت های معمولی مثل زن به پشت مردبالایا زن نمیه سجده یا دمرروی بالشت یا ...معمولازن کمتربه ارگاسیم واوج میرسدوخون درلگن تجمع کرده وسبب کمردردعصبی میشود ولی درحالت زن بالاحتمازن به ارگاسم می رسد یا حین بازی باالت مرد حتمازن طلب دخول میکند یاحین بازی باسینه های زن اوبه انزال واوج لذت میرسدکه باید رعایت کنید وبفرموده پیغمبرمثل گنجشک مقاربت صورت نگیردتااومیخواهداجازه دخول ندهی بلکه تامل کنی تابابازی باسینه ها و...به انزال نزدیک شوی آنگاه اجازه دخول بدهی
بوسه ولمس ومقاربت چرخه معاشقه است

منبع از وبلاگ amuzesh6

tanzimekhanevadeh.com

http://zatun2002.persianblog.ir/post/719/


 

 

روش رابطه جنسی بدون درد

 (آمیزش جنسی)  راه های انتخاب سینه بندمناسب برای خانوم ها  (بدون درد 

 

رابطه جنسی دردناک (مقاربت دردناک) راههای کاهش درد مقاربت

درمان های مبتنی  درمان بی خوابی بدون  هم می توانید راه حلی برای درد خود پیدا کنید وهم 

 

روش صحیح انجام رابطه جنسی مقعدی بدون درد!

روش صحیح انجام رابطه جنسی مقعدی بدون درد; آمیزش. توجه به درد شدیدی که  تجربه های

 

آموزش رابطه مقعدی بدون درد :: آموزش | رابطه جنسی | روابط 

آموزش رابطه مقعدی بدون درد روش انجام  آمیزش با همسر  تجربه راه های

 

رابطه جنسی بدون درد - زیتون(روان شناسی ازدواج)

» راه های پیشگیری لطفا برای داشتن 1 رابطه ی بدون درد راهنماییم کنید .

 

درد در نخستین رابطه زناشویی در شب زفاف

درد در نخستین روشی جالب برای شارژ کردن موبایل بدون برق; بهترین راه برای  منتخب های 

 

رابطه جنسی بدون مقاربت - غیردخولی

رابطه جنسی بدون مقاربت راههای به  زن و مرد آگاهی های لازم را داشته  آمیزش جنسی 

 

آموزش رابطه مقعدی بدون درد

آموزش رابطه مقعدی بدون درد. از عقب و درد شکم|سکس از راه مقعد  ضد درد ,آمیزش جنس 

 

روش نزدیکی از پشت بدون درد | فـان لایـو

 نحوه کاهش درد در آمیزش درعوض، تا زمانیکه مشکلتان برطرف شود، از راه های بدون درد برای 

 

آموزش رابطه مقعدی بدون درد - moharekzanan1 

آموزش رابطه مقعدی بدون درد. از عقب و درد شکم|سکس از راه مقعد  ضد درد ,آمیزش جنس 

 

آمیزش جنسی را بابیشترین لذت تجربه کنید - چگونه دیر ارضا

 (راه های درمان مشکل مردها ، درد  و حرکات ریتمیک را به آرامی، بدون عجله و شتابزدگی 

 

آموزه های زندگی و زناشویی

 نمی‌گوید، ولی از راههای دیگر  آمیزش کم درد  پارگی آن معمولاً بدون درد  

 

روش جلوگیری از احساس درد در هنگام نزدیکی با همسر - لذت زندگی

روش جلوگیری از احساس درد در  برای نفوذ بدون برنامه ریزی کمتری در دیواره های واژن 

 

چگونه از درد هنگام رابطه جنسی جلوگیری کنیم؟ | انجمن های 

اگر نتوانستید بدون درد شدید انگشتتان را وارد واژنتان کنید راه های افزایش


راه های آمیزش بدون درد

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

ابزار وبمستر