X
تبلیغات
رایتل

عصاره گل سرخ | بهترین افزایش دهنده میل جنسی خانم ها | تقویت قوای رابطه جنسی مردان | قیمت قطره افشره گل سرخ

شنبه 20 آذر 1395 ساعت 15:18

عصاره گل سرخ | بهترین افزایش دهنده میل جنسی خانم ها | تقویت قوای جنسی مردان | قیمت قطره افشره گل سرخ

فواید عصاره قطره گل سرخ برای آقایان تحریک رابطه جنسی محرک جنسی بانوان عصاره گل سرخ درمان افسردگی حریص رابطه جنسی ارضای سریع جنسی خانم ها درمان انزال زود ارضایی روشن کننده پوست زن ها روان کننده واژن رابطه جنسی داغ و گرم عصاره گل سرخ بدون عوارض قطره گل سرخ گیاهی تضمینی افزایش تحریک میل به رابطه جنسی در زن ها خانم ها رابطه جنسی در مردان عصاره گل سرخ قطره گل سرخ


قطره گل رز

,افزایش دهنده قوی میل و شهوت جنسی افزایش میل جنسی افشرده گل سرخ,تحریک کننده میل جنسی زنان,تقویت قدرت اورگاسم در خانم ها,داروهای گیاهی افزایش میل جنسی,درمان سردی جنسی روش های افزایش میل جنسی  rose oral drop ,عوارض جانبی قطره خوراکی گل سرخ قطره خوراکی گل سرخ,گل سرخ و تمایلات جنسی افشره گل سرخ,اطلاعات

عصاره گل سرخ یکی از بهترین و طبیعی ترین ( 100% گیاهی ) داروهای موجود در زمینه افسردگی و افزایش تمایلات جنسی که مورد مصرف قرار میگیرد .

گل سرخ از قدیم الایام در طب های سنتی مورد استفاده قرار میگرفت و به عنوان دارویی برای درمان افسردگی و درمان سرد مزاجی یا افزایش میل جنسی در هر دو جنس مونث و مذکر به کار گرفته میشد
گل سرخ با تاثیرات مثبتی که بر روی مغز میگذارد باعث ایجاد آرامش در فرد بیمار میشود .

نتیجه تصویری برای عصاره گل سرخ

در یک مطالعه تجربی بیخبر با گروه شاهد برای بررسی اثر ضدافسردگی قطره گل سرخ باریج اسانس در موش های آزمایشگاهی٬ مشخص گردیدکه در مقایسه با داروهای دیگر، قطره گل سرخ با غلظت های 10،20 و 40% به طور معنی داری افسردگی را کاهش داد که مشابه تاثیر آمفتامین بود. محققین نتیجه گرفتند از آنجا که اثر ضدافسردگی قطره گل سرخ همانند آمفتامین به صورت حاد و با فاصله کم ظاهر شد؛
احتمالاً این تاثیر ناشی از تغییر آزادسازی نورآمین های پیش سیناپسی(presynaptic) میباشد. البته باید در نظر داشت که سازوکار احتمالی تاثیر دارو در حیوانات ضرورتاً همانی نیست که در مورد افسردگی انسان وجود دارد.

طریقه مصرف قطره خوراکی گل سرخ :

۲ مرتبه در شبانه روز و در هر با مصرف بین ۱۲ الی ۱۵ قطره

ممنوعیت های پزشکی عصاره گل سرخ :

در دوران بارداری و کودکان

منع مصرفی برای استفاده از قطره گل سرخ  در دوران شیردهی وجود ندارد.

عوارض جانبی عصاره گل سرخ :

خوشبختانه تا به حال با مصرف مناسب و بجای این دارو هیچ گونه عواضی و عارضه ای در مصرف کنندگان این دارو مشاهده نشده است

تداخلات دارویی عصاره گل سرخ :

در مصرف با داروهای افسردگی و آرام بخش موجب تشدید و تاثیر منفی افسردگی می شود .

دور از دسترتس اطفال نگهداری شود

توجه عصاره گل سرخ:

فقط با تشخیص دکتر قابل مصرف می باشد و سرخود استفاده نگردد .


کاربرد عصاره و اسانس گل سرخ بر افزایش گرم‌مزاجی زنان و درمان ناتوانی جنسی در مردان ازجمله نکاتی است که علاوه بر متون طب سنتی ایران در بسیاری از متون طب سنتی هند نیز مطرح شده است.به گزارش خبرگزاری آریا، در این متون علاوه بر مصرف خوراکی گل‌سرخ، به تاثیر عصاره و اسانس به دست آمده از این گل اشاره شده است، حتی از حمام کردن با آبی که عصاره گل سرخ در آن وجود دارد نیز به‌عنوان یکی از شیوه‌های درمان سردمزاجی در مردان و زنان یاد شده است.

دکتر سعید صانعی دراین باره می‌گوید: عصاره گل‌سرخ برای مردان بیشتر موثر است. استفاده از قطره گل سرخ و مصرف آن به همراه آب یا وعده‌های غذایی یا اضافه کردن گلبرگ‌های خشک شده این گیاه و افزودن آن به برنامه غذایی روزانه علاوه بر آنکه می‌تواند به درمان سردمزاجی در مردان کمک کند به برخی از اختلال‌های زناشویی در مردان نیز کمک می کند.


 امروزه قطره‌های گل‌سرخ به صورت صنعتی در داروخانه‌ها وجود دارد اما توصیه ما این است که مردم مصرف آن را با مشاوره متخصص طب سنتی در برنامه غذایی خود بگنجانند.


معجزه عطردرمانی با گل سرخ

عصاره گل سرخ مناسب برای تمام سنین


درمانگران عطردرمانی استفاده از اسانس یا روغن گل سرخ را یکی از بهترین راه‌های درمان بیماری‌ها در بیمارانشان در گروه‌های مختلف سنی می‌دانند. اسانس گل سرخ در میان اسانس‌هایی که در عطردرمانی برای درمان بیماری‌های جسم و روح مورداستفاده قرار می‌گیرد یکی از موثرترین و ملایم‌ترین اسانس‌هاست که حتی برای گروه سنی کودک و خردسال نیز ازسوی درمانگران و متخصصان عطردرمانی توصیه شده است. 

درمان افسردگی با بوییدن یک گل عصاره گل سرخ

 یکی از ویژگی‌های گل سرخ، خاصیــت ضدافســردگی و نشاط‌آور آن است که بسیار موردتوجه درمانگران در مکاتب مختلف درمانی قرار گرفته است. در شیوه درمانی عطردرمانی، درمانگر با تجویز اسانس یا روغن این گیاه به بیمار به او کمک می‌کند تا به مرور بر افسردگی غلبه کرده و این بیماری را پشت‌سر بگذارد. در این شیوه درمانی، بیمار با بوییدن اسانس گل سرخ در مدت زمان مشخصی در طول روز و در طول یک دوره درمانی که متخصص برای او درنظر می‌گیرد به درمان می‌پردازد. گاهی ممکن است این درمان به‌عنوان درمان اصلی به بیمار توصیه شود و گاهی به‌عنوان درمان کمکی. در این حالت بیمار با گرم کردن شیشه روغن گل سرخ کمک می‌کند تا رایحه آن در هوای محل کار یا منزل متصاعد شود و از این هوا استنشاق کند.


مشکلات ماهانه را حل کنید عصاره گل سرخ


 درمانگران و متخصصان آروماتراپی استشمام  روغن گل سرخ و بخور گل‌های خشک شده آن را در تنظیم دوره‌های قاعدگی خانم‌ها بسیار موثر می‌دانند. درمانگران مکاتب مختلف درمانی در سراسر جهان گیاه دارویی گل سرخ را به‌صورت خوراکی و موضعی برای بیمارانشان که از اختلال در دوره‌های قاعدگی اعتراض دارند، تجویز می‌کنند. استعمال این گیاه به‌صورت خوراکی یا در شیوه درمانی عطردرمانی، کمک زیادی به برطرف شدن بی‌نظمی‌های عادت ماهانه در خانم‌ها خواهد داشت و در صورت استمرار مصرف این گیاه دارویی و مشتقات آن، این اختلالات به‌طور کامل برطرف خواهد شد. متخصصان عطردرمانی اسانس گل سرخ را یکی از بهترین داروها با منشا طبیعی برای درمان ناتوانی جنسی و سردمزاجی در افراد مختلف می‌دانند. 


افزایش باروری با بوییدن اسانس گل سرخ

 روغن و اسانس گل سرخ علاوه بر تنظیم قاعدگی تاثیر بسیار زیادی در درمان اختلالات ناشی از دوران بارداری در زنان دارد. علاوه بر این درمانگر می‌تواند با کمک روغن گل سرخ و تجویز آن برای خانمی که تصمیم به مادر شدن دارد، او را به لحاظ روحی و جسمی برای بارداری آماده کند. حکیمان و درمانگران مکاتب طب سنتی جهان، گل سرخ را یکی از گیاهان دارویی مناسب در دوران پیش از بارداری می‌دانند. در شیوه عطردرمانی، درمانگران به مادران توصیه می‌کنند تا پیش از باروری و پس از آن  عطر یا اسانس گل سرخ را استشمام کنند، چون این کار موجب افزایش قدرت باروری و افزایش توان رحم و ایجاد امنیت و آرامش در مادر می‌شود. 

5 هزار کیلو گلبرگ گل سرخ= 1 لیتر اسانس


 امروزه تهیه اسانس گل سرخ سختی و مشقت بسیار زیادی دارد، به‌طوری که برای به‌دست آوردن یک لیتر اسانس یا روغن معطر گل سرخ نیاز به 5 هزار کیلو گلبرگ گل سرخ  است. در شیوه امروزی، محققان با استفاده از الکل یا حلال‌های دیگری که سراغ دارند به عصاره‌گیری و جدا کردن اسانس گلبرگ‌های گل می‌پردازند. اما در زمان‌های گذشته حکمای طب سنتی ایران برای به دست آمدن عصاره یا روغن معطر گل سرخ، گلبرگ‌های این گل را درون روغن زیتون می‌ریختند و برای مدت نسبتا طولانی از آنها مراقبت می‌کردند تا اسانس و عصاره گلبرگ‌ها گرفته شود. 


قیمت عصاره گل سرخ : 26 هزار تومان


منبع : mypixlove.blogsky.com 

 کپی بدون ذکر منبع کار دستتون میده ها :دی الکی مثلا

چهار گیـاه تقـویـت کنـنـده میل جنسـی را بشناسید! - مجله 

چهار گیـاه تقـویـت کنـنـده میل جنسـی معنی عصاره هست.افشرده خلاص  گل سرخ (Rosa damascena

قطره خوراکی گل سرخ Rose 

قطره خوراکی گل سرخ Rose Oral Drop . شکل دارویی: قطره 18 میلی لیتری دارای قطره چکان در جعبه مقوایی 

آشنایی با خواص چای گل سرخ

چکیده یا عصاره گل سرخ به عنوان آرام بخش قلب  هر غذا یک قاشق غذاخوری میل ... جنسی 

افشره گل سرخ و میل جنسی - صفحه 1

افشره گل سرخ و میل  دو مشکل شایع همسران در رابطه جنسی ... شنیدم که افشره گل سرخ 

کلینیک گیاه درمانی امام رضا - تقویت قوای جنسی با گیاهان دارویی

عصاره گل سرخ که بصورت  چند رژیم توصیه شده برای تقویت جنسی و با نگه داشتن میل جنسی در حد 

چای گل سرخ، دم‌نوشی معطر و مفید

دم‌نوش گل سرخ بسیار ... کننده جنسی است. گل سرخ مصارف ... عصاره گل سرخ به عنوان ...

خواص دمنوش یا چای گل سرخ(درمان یبوست، برطرف کننده نفخ 

(درمان یبوست، برطرف کننده نفخ، افزایش میل جنسیجنسی است. گل سرخ  عصاره گل سرخ.

تقویت نیروی جنسی با برترین گیاهان دارویی - نازوب

عصاره گل سرخ که بصورت چند رژیم توصیه شده برای تقویت جنسی و با نگه داشتن میل جنسی در

معجزه عطردرمانی با گل سرخ، گل سرخ، خواص گل سرخ، خواص

گل سرخ,خواص گل سرخ,خواص دارویی خواهیم شما را با خواص گل سرخ آشنا کنیم، عصاره میل جنسی.

بهبود رابطه جنسی با مصرف نوشیدنی های گیاهی

عصاره گل سرخ و هل از آنجا که در گروه گیاهان دارویی با  افزاینده میل جنسی /قطره خوراکی گل سرخ .

گیاهان دارویی-طب سنتی - افشره خوراکی گل محمدی

افزایش دهنده میل جنسی، ضد افسردگی (گل سرخ) جهان می افشره خوراکی گل محمدی. عصاره گیاه ...

علت اصلی تنبلی جنسی و یا بی میلی جنسی مرد به همسر خود در چیست؟

 بدیهی است اگر زنی قادر نباشد میل جنسی شوهری  میشه به عصاره گل سرخ ... "و "عصاره  .

افشرده گل سرخ کی برای شوهرش مصرف کرده - صفحه 

افشرده گل سرخ کی برای کدام مواد غذایی محرک جنسی هستند؟/ 6 ... کنجد میل رو زیاد میکنه یا 

عصاره گل سرخ - 

عصاره گل سرخ. عادت ماهانه » اهدافی که در میل جنسی  عصاره‌های گیاهی موضوع مور 

نوشیدنی های افزایش دهنده میل جنسی

عصاره گل سرخ و هل از آنجا که در گروه گیاهان دارویی نوشیدنی های افزایش دهنده میل جنسی نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.

دانلود عکس جدید